14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Acidlich
    #9377
    mivel meg nem volt idom vegigvinni az osszes kampanyt ezert nem ismerem annyira, de vegulis azokkal se leszek teljesen elveszve, ugyh mindegy
    csak azert tartom ezt rossz 5letnek, mert igy gyakorlatilag mar a jatszma elejen eldol ki fog nyerni, ha kedvezotlen a var leosztas
  • j0nNyKa
    #9376
    frissitettem a jelentkezoket
  • BEAST #9375
    hmm , ez a verseny jól hangzik :P kár hogy nem sok esélyem lenne randomból mindig Dungeon-t kihozni
  • Szaruman
    #9374
    *érek
  • Szaruman
    #9373
    Akkor konkretizálom: jelentkeznék.
    De holnap ne legyen meccs, mert nem értek rá:D
  • odex
    #9372
    szeretnék a H5 versenyben résztvenni!
  • b-type
    #9371

    érdekes..és sztem is jó kezdeményezés.
  • Kandurex
    #9370
    Akkor az nem játszik, a játék teljességében legyen az illető profi, ne pedig részében.
  • Shiwo
    #9369
    pedig aki azt akarja vallani, hogy profi herótos és "nyert" herót-versenyt, annak illene minden csapattal jól taktikáznia..de akko csináljatok már egy random-os rangadót, meg egy olyat, mikor mindenki ugyanazzal a várral van..
  • Acidlich
    #9368
    vagy az autosave visszatolteset:)
  • Acidlich
    #9367
    a random varvalasztas meg azert hulyeseg, mert nem mindenki tapasztalta ki meg az osszes varat, tobbek kozt en se:)
    az academytol kifejezetten undorodom meg nem is ismerem
    sztem mindenki legyen azzal amivel akar
  • IceTom
    #9366
    én is jelentkeznék.
  • pinehead
    #9365
    valaki sziveskedjen mentést dobni, Inferno-4es pályától, kaputt lett a D-partíciómnak, 20.szintű harcosom, és mentéseim lettek oda....:(
  • jazzy
    #9364
    Ha valaki fagy, elmegy a net, mivel nalunk chellosoknal mostanaban ez eleg gyakori, olyankor a masiknak default win vagy meg lehet szavazni mind a 2 fel beleegyezesevel a restartot ?
  • Kandurex
    #9363
    Mindjárt átalakítom az egészet, ne aggódj :D
  • j0nNyKa
    #9362
    vagy jelentkezz normalisan, vagy sehogy
  • Tutilevi
    #9361
    versenyhez hozzáfűzni valóm: nem tudom időpontban mire gondoltatok,én este fél tíz után nem érek rá (meló)
  • Tutilevi
    #9360
    a sylvan miért naon erős sztem:magasabb szinten a hősődnek ultrasok defense lesz+ehhez még hozzá jön a lények elég magas defje ezért pl a egy magas szintű hősnél a treantek szinte gyakhatatlanok
    ezzekkel meg elbarikádozhatod a master hunterjaid,amik ugye viszont önmagukban elég tápo,hátmég phantom forceal....
    na és ha hozzájucc a nature's luckhoz onnantól vége sztem
    ja és eddig nyerő vok a csoportomban:D
  • Mentol
    #9359
    Engem is érdekelne, ha duplatriplamega-heroic fokozaton játsszanátok...
  • Cuchulainn
    #9358
    Ja és jelentkeznék én is, az időben való elrendezésnél majd max visítok ha nem jó :P
  • j0nNyKa
    #9357
    ja meg SG Heroes Verseny! (részletek itt) link mutasson a http://www.darkangel.hu/j/h5faq/verseny.html -re
  • Cuchulainn
    #9356
    Más: Nem tudom mitért fél mindenki annyira a sylvantól. Szvsz annyira messze nem táp mint ahogy mindenki hangoztatja itt. Oké, a lények elég erősek, viszont a hős képességei enyhén szólva elmaradnak a többi vár hőseiétől. A favored enemy jó, de sem a deadeye shot, sem az imbue arrow, sem a rain of arrows nem annyira táp mint amennyire először tűnik.Szóval olyan mintha a dungeon ellentéte lenne: nagyon jó és viszonylag olcsó lények mellé támogatásnak egy gyengusz hős...
  • jazzy
    #9355
    Jelentkeznek en is, erettsegi miatt viszont szerda utan lenne jo kezdeni.
  • j0nNyKa
    #9354
    szepen alakul a tablazatod, esetleg meg annyi, hogy hatterszint pakolhatnal
  • j0nNyKa
    #9353
    FAQ frissitve
  • Kandurex
    #9352
    Egyértelmű: csak is random vár választás! A versenyben a győztes a legjobb "hírózos" lesz, nem pedig a legjobb sylvan -an, vagy akármilyenes!
  • mzprox
    #9351
    A pálya ismeret mindenkép nagy előnyt jelent és valószínűleg megkerülhetetlen (én eddig két-három pályán játszottam ,de biztos vannak olyanok, akik majdnem mindegyiken) Majd ha megjön a rnd map generátor jobb lesz a helyzet, addig ez van..
    más kérdés, hogy milyen várakkal játszunk-szabadon választott (=sylvan vs sylvan) vagy random (= első nap: no akkor feladnám :-P )

    Ui: ez csak vicc volt, én másokkal ellentétben nem gondolom, hogy a sylvan túl tápos lenne (persze az egész pályafüggő: az academy csak nagy pályán, hosszú játékban erős, a necro ereje függ attól hogy hordányi parasztok v. néhány fekete sárkány védi a bányákat. stb)
  • Kandurex
    #9350
    Alakul a banner. (fene annyira nem vágom ezt a táblás kezelést, valaki segíthetne :(
  • j0nNyKa
    #9349
    mindjar frissitem, es egyben jelentkezek is
  • jazzy
    #9348
    engem is erdekelnenek a reszletek, jol hangzik.
  • Cuchulainn
    #9347
    Én is szívesen jelentkeznék, de sajnosnem leszek végig itthon, meg tanulni is kéne (vizsgaidőszak) Bár ha belefér én is csatlakozom, szóval kíváncsi vagyok, hogy milyen pályán, milyen szabályok(időlimit stb.) szerint játszanánk.

    Egyébként sajnos szerintem is elég kevés pálya van egy ilyen meccshez még...
  • Kandurex
    #9346
    egyszerű ff, idő limit kérdése szavazással, ez még eldől
  • Acidlich
    #9345
    de akkor mar rogziteni kellene par alapszabalyt is, mondjuk milyen fokozaton kezdjuk, milyen idolimit stb
  • Acidlich
    #9344
    idolimit powa
  • Acidlich
    #9343
    hmm es mely palyakon jaccanank, mert 1v1 palya nem sok van
  • Kandurex
    #9342
    Ezt én nem tudom megígérni :(
  • Kandurex
    #9341
    hamachis direkt connection

    Légyszíves gyárts a FAQ -ban egy külön részt a felhívásnak! Az a szöveg ami fent azt akár be is teheted!

    Mindjárt át is alakítom a bannert verseny jellegűre!
  • Szaruman
    #9338
    Én is mennék, de csak akkor ha max 2-3 óra egy meccs:) Vizsgaidőszak powa.
  • j0nNyKa
    #9337
    Milyen formaban gondolod egyebkent? Ubi.com, vagy ilyen hamachis direkt connection? Mer sztem sokaknak ez gatat szab.
  • j0nNyKa
    #9336
    csak mondjad, hogy van-e ra kereslet, ha van, bovitem azonnal