14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #9417
    levonja kb felig, utana meg gyorsan szamol. szar.
    mellesleg alttab is total bekavar az idonek
  • Tutilevi
    #9416
    támogatom az indítványt,3 nap sztem oké lenne
  • Acidlich
    #9415
    elvileg a csata idejet nem is kell h levonja
  • Kandurex
    #9414
    Végső döntés az ügyben, ha összegyűlt a 16 player és velük lesz leegyeztetve a pontos kezdés, és szabályok.
  • mzprox
    #9413
    A kőrlimitbe beleszámít a neutrál sereggel való csata?
  • mzprox
    #9412
    javaslat a szabályokhoz:
    ne legyen ennyire kompact: felesleges hat nap alatt lezavarni, akinek több heroes kell (időmilliomos) az játszhat versenyen kívűl. Az egyes fordulóknak sztem 2-3 napos intervallumokban kéne zajlani. (az időmilliomosok akár megegyezhetnének abban, hogy egymás között 2 nyert meccsig játszanak stb)
  • Axsys
    #9411
    :D ez olyan ismerős mondat:D

    de egyébként tényleg nagyon idegesítő, miért nemlehet elsőnek azt megnézni, szerintem jól látható helyen van...
  • j0nNyKa
    #9410
    mas:

    neztuk ezt a turn limitet hamachin keresztul most haverral, es eleg furcsa dolgokat produkal

    3 perces koridonel en 2:37-el kezdtem, a csata idejet nem vonja le normalisan a koridobol, viszont utana gyorsabban szamol vissza... hat nemtom, furcsa na :D
  • j0nNyKa
    #9409
    el kell takarodni a faqba
  • fleezeum
    #9408
    Heroes.of.Might.and.Magic.V-RELOADED verzióm van, nincs patchelve... nemmtudtam kihámozni az előző 5 oldalból,h mit kéne tennem...segítségeteket várom,ugyanis magyarul szeretnék játszani,és a patch is jól jönne...
    tehát milyen teendőim vannak?
  • j0nNyKa
    #9407
    SG Heroes Verseny! (részletek itt) linket ird at legyszi http://www.darkangel.hu/j/h5faq/verseny.html -re, es akkor egybol a verseny ful nyilik meg
  • Kandurex
    #9406
    Na, megpróbálom a szerkesztőség által szponzoráltatni a versenyt, lehet, hogy lesz díjjazás, valszeg VIP ingyen reg.
  • Axsys
    #9405
    Akkor jó, köszike, de nemvagyok ám még valami pro H5 be...
  • Kandurex
    #9404
    Tökéletes, belátható kezdés valamikor jövőhéttől!
  • Axsys
    #9403
    Énis jelentkeznék erre a versenyre, de éncsak hétfőtől tudnék kb játszani ha az úgy nektek jó.
  • Holy75
    #9402
    Lassan kész szabályrendszer ál itt össze kérem.
  • Acidlich
    #9401
    "pár szabad 1 vs 1 map" - ezzel az a gond h csak 1 db van a peninsula ha jol tom
    felolem minden szabaly ok, kiveve az egy nap egy meccset jaccunk kitetel, mivel nem minden nap tudok jaccani, de ahogy lattam ezzel nem vagyok 1edul
  • Holy75
    #9400
    Szerintem egyből legyen bukott a mecs ha gixer támadna mert a 2-ik esélyel sokan élhetnek.Bár elő fordulhat, hogy tényleg gond van, de 1 bios frissitésnl is be kell ezt kalkulálni.:)És ott még nagyob a kockázat.
  • Kandurex
    #9399
    Szerintem igen. Egyébként jó ölet, a döntősök egymásnak választanak várat, mind a 1/4, és 1/2 is, az 1/6, 1/8 persze random.
  • j0nNyKa
    #9398
    ize, a CE meg a normal verzio ugye kompatibilisek ?
  • j0nNyKa
    #9397
    esetleg a dontoben lehetne valasztani a dontosoknek varat
    sztem 3-4 perc jobb lenne
    tobbivel total egyetertek
  • Acidlich
    #9396
    na es a szerencset se felejtsd ki, marmint nem a skillt hanem ugy altalaban.
    nem mindegy milyen artifactokat rak kozel hozzad vagy milyen leenyek vedik a banyat stb, mert pl. sztem egy ring of speed(asszem ez a neve)+20 % initiative-val sorsdonto lehet szoval hiaba taktikazol jobban ha a masiknak nagyobb szerencseje van, dehat a heroes marcsak ilyen...
  • Kandurex
    #9395
    Oké, az alapvető szabályok:

    Pár dolgot azért szavazásra bocsátanék

    1. A mérkőzések azon a pár szabad 1. vs 1. mappon fognak zajlani

    2. A vár választás MINDEN játék alkalommal random (kivéve a egynegyed és döntőt)

    3. Normál játék mód azaz nincs ghost mode (szavazás függő idő korlát (pl. max 2perc)

    4. Körökre osztott harc menet (szavazás függő idő korlát (pl. max 2perc)

    5. Ha meccs közben gixer lép fel (elmegy a net, áram stb.) a játékot újra kell kezdeni, ha vétkes félnek ismét "gixere" támad, a játékot elveszti. Ugyanez érvényes a "nem megjelenésre", azonnal vesztette a delikvens a mérkőzést.

    6. 16 fő van, egy nap 4 kör lemegy, számítható, hogy az össz játékidő 6 nap lesz. Egy nap csak egy meccset játszik mindenki.

    7. Nincsennek bírák, se adminok a mérkőzéseken, a végeredményeket, az esetleges gondokot, mind a játékosok által tudjuk meg, értesülünk. stb.

    Egyelőre ennyi, a 3. és 4. pontok időkorlátait kellene még megszavazni.

    Mik a vélemények?
  • Tutilevi
    #9394
    implosionre meg berserkere ott a magic immunity spell (nem tom így híjják-e),az egy k íjász kb 2 körig bírja és ha az elején odaszáll a dragon akkor nem is lő előtte,ha griff meg battle diveozik,akkor arrébállok egy kockával
    na ezekkel csak azt akartam mondani hogy mindennek van megoldása...
    de látom jó csatánk lesz majd
  • Dant0r
    #9393
    Aki Haven-t kap véletlenül, úgyis tudja mi a dolga.. ráállni Light Magic - master of wrath-ra, Ellaine-t meg felvenni ahogy lehet és sima parasztokat toborozni össze-vissza. 500 parasztnál már napi +1000 arany azzal a hőssel.
    (és nem mellesleg egy recruitment-et meg estates-t nem nehéz neki összehozni)

    Csak egy tipp :)
  • valaminick
    #9392
    oksa :)thx mert lehet engem is érdekelne majd idővel, ha jobban megy majd a játék..
  • j0nNyKa
    #9391
    :DD
  • Kandurex
    #9390
    hátő...a magyar verzióban pokolkutya, gondoltam englisítem :D
  • dr Kotász
    #9389
    Te egy nyelvújító vagy! Helldog? :)
  • Cuchulainn
    #9388
    Aham, aztán jön a dungeon hős és rányom egy empowered implosiont és kifeküdt az összes. Esetleg egy nekromata vagy démon lord tesz a treantokra egy berserket és dettó... Vagy jön a havenes fickó a parasztokból tréningezett 1k+ íjászával, mellesleg a griff battle dive-al leszedi a tiedet...
  • Kandurex
    #9387
    Elküldöm priviben a szabályokat!
  • j0nNyKa
    #9386
    aki visszalep, az ide irja mar, mer talan esetleg akkor kivennem faqbol..
  • b-type
    #9385
    Majd sztem talán a 2. sorozatban...szeretnék, de nem látom előre mi lesz.
    Most lett vége a szimbajnoki sorozatunknak, hétvégén HungaroRing..meg itt a nyár barnulni-mókázni,..és mindezek tetejébe még a dungeon 2es vagy 3as pályáján vok a kampányban.
    De majd ha kiforrott a dolog, akkor mindenképpen belevágnék, igen.
  • Kandurex
    #9384
    Nyugalom, mindjárt egységesítem a szabály listát is.
  • Tutilevi
    #9383
    vagyunk itt néhányan akik még nem tolták végig
    én személy szerint még custom mapot nem toltam egy darabot se...
    ahh látom már elis szálltak a csoportgyőzelmi reményeim:jött egy ellenfél:D
  • valaminick
    #9382
    www.demokracia.hu :D :P
  • mzprox
    #9381
    fontos dolog: a játékok sztem ne konkrét időpontban legyenek, hanem a sorsolt/kisoztott felek megállapodása szerint pl .3 napos intervallumban. (én sem érek rá mindennap sajnos, és hetente 3-4 mecs a maximum, amit be tudok osztani, inkább kevesebb)
  • j0nNyKa
    #9380
    jazzyt is ird bele plz
  • Shiwo
    #9379
    legyen úgy, hogy nem azt választod meg, hogy te mellik csapattal leszel, hanem azt, hogy az ellenfél mivel lesz :)
  • Kandurex
    #9378
    Játszol?