14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Titan
    #9457
    még csak 1 szer játszotam vele
  • Titan
    #9456
    Még
  • mzprox
    #9455
    röviden kell az elemental vision ability (ez felvehető és érdemes minnél előbb).
    Ha megvan láthatod az egyes élőlények elemét: cél ellentétessel kell sebezni és akkor plusz sebzést kapsz
    nem árt ha meg van építve a várban egy spéci épület (nevére nem emlékszem- még több plusz sebzést kap a hősöd(varázslatoknál is működik) és lényei)
  • Holy75
    #9454
    köszike
  • Szaruman
    #9453
    Ellentéttessel ütsz akkor +dmg. Ha (elméletileg) egymás után 4 különbözővel ütsz egy mobra, akkor sok + dmg. 1. biztos. 2. nem:)
  • Holy75
    #9452
    Még nem játszottam vele csak a leirásokat olvasgattam.
  • Holy75
    #9451
    Valaki kisegitene? Nem egészen értem a Warlock-nál hogy mik is lennének azok az ELEMILÁNCOLATOK. Ha nem nagy gond akkor leirhatná valaki. THX.
  • dr Kotász
    #9450
    Hol van Sheltem? Ő biztos beszállna. Mellesleg nem gondoltatok arra, hogy ha Sheltem végleg eltűnt, új házigazdát válasszunk? Néha nagyon hiányzik...
  • Szaruman
    #9449
    Asszem 5-öt játszottam, 1 ghosttal (lement), 1 anélkül (lement), 1-et félbehagytunk (de nem volt bibi), és 2 halt be. Szal az arány szar:)
  • mzprox
    #9448
    Nálunk két játék lement rendesen (no ghost). 8 duelből egynél volt probléma.
  • j0nNyKa
    #9447
    hm
    ciki
    hm
  • Szaruman
    #9446
    Az általam lejátszott 2 meccsen (ahol a hiba előfordult) egyikben sem volt ghost mode...
  • Cuchulainn
    #9445
    Emiatt én is aggódom, személyes tapasztalatom nincs, de több helyről is hallottam ilyesmit...
  • j0nNyKa
    #9444
    jo a szinkron, csak ghost mode-dal nem
  • Axsys
    #9443
    oké, bocs :D
  • Axsys
    #9442
    Nem nemis kell kapkodni tény, de most hogy kicsit konkretizáljam a dolgokat: (kb2 kört játszotunk mert 1 óra alatt meguntam) az elején még nemis lehet 10-20 percet tökölni mivel, hogyan nemértem. Az elején nem kell szundizni ,ha leül valaki játszani akkor játszon, a sakkot se úgyjkátszk hogy közbe alszak meg eszenek meg isznak. Ha egy kicsit elfáradt akkor mennyen ppihenni azt folytatjuk denám ott tököljön annyit. (h3)
  • Szaruman
    #9441
    1.1-ben kijavították a szinkronhibát? Mert toltam pár meccset hamachival, és az általa "módosított" dolgok mind megmaradtak a térképen. És a végén a két hős csatázni sem tudott. Mindez 3-4 óra játék után:) Remélem, h ilyen nem lesz.
  • Cuchulainn
    #9440
    Hasonlíts már össze kettőtök hozzászólását...akkor ki is a tahó?

    Ezekhez a warezverziókhoz ez a patch (eu) való, ezt rakjátok fel rájuk
    Cracket az 1.1-es verzióhoz szintén gamecopyworld-ön találtok

    Kopipészt a F.A.Q.-ból amiben ez nincs benne...
  • Kandurex
    #9439
    MINDEN információ megtalálható a FAQ -ban, beleértve az 1.1 EU patch helyét is!
  • j0nNyKa
    #9438
    aham, nekiesek
  • valaminick
    #9437
    Már én is mondtam neki, hogy lehetne finomabban:D mert sok ilyen lesz, ha így szól vissza:)
  • Kandurex
    #9436
    A harcra és a közbenső kalandozó részre gondolok.
  • Axsys
    #9435
    Na jó figyelj, a faqba tényleg benne van: ott a magyarításhoz a link, a warez alatt megtalálod az 1.1 crack-jét az 1.1 es path-es meg magadtól is megtalálod, google a barátunk;), szóval ezekből össze lehet hozni logikus sorrenbe állítva: leszeded a pathet, megckrackeled és magyarítod.
  • j0nNyKa
    #9434
    neked is csak azt tudom elmondani, mint a tobbi intelligens embernek
    bennevan a faqban, csak nem tudsz olvasni
    kattintgass az egerrel, meg olvasgass, ja es legyszives: vegyel vissza

    kandurex: tudok persze, mi kell konkretan ?
  • Kandurex
    #9433
    Kicsit óvatosbban küld el az embereket a francba :/
  • b-type
    #9432
    :)
    Ilyenért már többen kiléptek..:))
    Itt nem az a lényeg, nem kell lassan..le lehet pörgetni azt a napi egy kört gyorsan is :)
    Az a pálya, hogy napi egy kör van és szeva...belefutni egy csatába már felér egy adrenalindózissal a szívbe...mik ezek a 'hamari' dolgok! :)
    azt bírom az ilyen papákban, odaülnek a parti elé, és vagy lépnek vagy meghalnak.
    ...esetleg szunyókálnak, de fő hogy nem kapkodni. :)
  • mzprox
    #9431
    benne van a faqban, hogy warezes kérdeésekkel máshol kell próbálkozni
  • Kandurex
    #9430
    j0nNyKa a FAQ -ban össze tudsz állítani egy szavazást? Pl. kör idővel kapcsoltaban?
  • BEAST #9429
  • fleezeum
    #9428
    a jó k**va an***dal beszéljél így!! mit képzesz magadról??? mondam már,hogy f**zt se írnak a problémámról se a faqban,se a fórumon... nagyon zavarna,ha egy nálad udvariasabb ember segítene nekem?! nem kéne egyből rövidre zárni a problémámat egy gusztustalan porátaln beszólással... tudom,h vége a sulinak,de az iskolázatlan bunkó stílus még mindig nem a megfelelő... szóval kapd be
  • Axsys
    #9427
    Nem mindenki játszik ám olyan lasssan...
    Egyébként én egyszer ilyenér léptem ki egy h3 meccsből, mert míg én 1-2 perc alabb befejeztem a köröm ő 10-20...
  • b-type
    #9426
    Mint egy jó sakkjátszma..évekig tart :))
    Lehetne csinálni egy panoráma lövést a teljes térképről..csak a hegyek, folyók..
    és azt lehet bámulni a nap további szakaszában, majd kezdődik a verseny, 1 kör,..bámulás, holnap megint egy kör...
  • j0nNyKa
    #9425
    frissitve
  • mzprox
    #9424
    Sztem akkor inkább ne legyen limit, de az animációk sebbessége legyen a lehető leggyorsabb (továbbá tapasztalat, hogy pl a dinamic mód nem működik jól-gyakran ar iránytás nehézsége miatt.
  • BEAST #9423
    lehet egyszerübb lenne csak dueleket rendezni
  • Kandurex
    #9422
    1.1 -ben zajlik a küzdelem!?
  • j0nNyKa
    #9421
    nem tudom h patch miatt van-e, de most tutira igy van.
  • Kandurex
    #9420
    Oks, akkor a FAQ -ba mehetnek a szabályok is, meg az ehhez hasonló jó tanácsok!
  • Acidlich
    #9419
    ez komoly? ez a patch ota van igy? meg mintha regebben dynamic battlet is lehetett volna beallitani most meg az sincs mar
  • j0nNyKa
    #9418
    na rajottem a dolgokra!

    szabalyokba mindenkeppen irjuk be, hogy animation speed beallitas 1-es legyen, mert a jatek a nagyobb animation speednel gyorsabban szamolja vissza az idot
    ez igy meg nagyjabol logikus is lenne, csakhogy en nem fogok gyorsabban gondolkodni

    tehat anim speed 1, es akkor realtime szamolja vissza az idot a program