14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #9497
    Javasolnám a „Díjjazás” szó „Díjazás”-ra cserélését a bannerban...
  • Szaruman
    #9496
    Nagyon ki akar cseszni velem a progi. Rákattintok, h conver, és rögtön kiírja, h "Converting Finished". Eredmény persze nuku...
  • Lammer
    #9495
    hekas! ha kiesett a kollega akkor en miert nem a D csoportba kerultem(helyere)?
  • Szaruman
    #9494
    Köcc, megpróbálom:)
  • j0nNyKa
    #9493
    ja meg amugy ogg az hangformatum, tehat vagy lejatszod az ogg-t valamivel (pl. winamp), vagy ha nem megy, atkonvertalod mp3ba (ogg converter), megnezed a jatekban a videot, es kozben valami kulso lejatszoval jatszod az mp3at.. eleg ipari megoldas, de jobbat most nemtok :D
  • Szaruman
    #9492
    Nálam nem, ez a bibi. A fable oggjait lejátszotta, de itt nem. És a játékon belül is szar:S
  • j0nNyKa
    #9491
    ogg-t winamp jatsza pl.
  • Szaruman
    #9490
    Ha megkérek szépen vkit, át tudná küldeni nekem az intrót/végmozi (outró, legalább annyira béna szó:D) vmi olyan formátumba, amit nálam lejátszik vmi? Mert a játékon belül nincs hang (3-5 másodpercenként egy nyögés), az ogg file-t meg nem játsza le semmi És ugye nem ártana értenem, h mit mond a végén. Vagy vmi más megoldás is jó, csak meg szeretném nézni a videjókat:)
  • j0nNyKa
    #9489
    nemgaz, lammer be lesz irva a helyedre

    mostmar az a 4 maradek jelentkezo.. o... jelentkezzen !:D
  • wesker24
    #9488
    na neeeeeeeeeeeee !!!!!!!!

    Most látom hogy az én nevem is fent van ezzel csak az a baj hogy internet csak a munkahelyemen van a munkahelyen lévő gépek meg olyanok hogy teljesen ki van zárva hogy elmenjen a heroes V otthon menne simán a Heroes de otthon nálam meg internet nincs !!!!

    Elnézést mindenkitől de amikor azt irtam hogy én is szivesen jelentkeznék azt
    nem gondoltam komolyan mert technikailag nem tudom megoldani azt hogy a munkahelyemről játszak a heroes-sal !!! Otthon meg a telefon is le van tiltva !!!

    Ezer bocs mindenkitől !!!!!
  • j0nNyKa
    #9487
    na majd varjuk meg ezzel kandurexet, o szakerto :]
  • Lammer
    #9486
    lől :D

    neeee, nem vagyok ra melto
  • j0nNyKa
    #9485
    doh, nem ugy ertettem, hogy ram kell szavazni
    valami kisebb vermersekletu, aktiv emberkere :]
    ize.. nezzunkszet.. TE ? :D
  • Lammer
    #9484
    en rad szavazok
  • Lammer
    #9483
    ohh elnezest, figyelmetlen voltam!!!44
    akkor csak a fun kedveert... btw ha elernem a dobogot(AMI KIZART :DDDD) akkor viszont lehetne +honap regemhez... nemde ;)
  • j0nNyKa
    #9482
    sracok lassacskan felmerul a hazigazda kerdes, minden tiszteletem sheltem-e, de mostansag eleg gyakori foglalkozast igenyel ez a topic

    velemenyek ?
  • mzprox
    #9481
    Múltkor kezdősereggel (80 gremlin, 10 gargoyle, 1 szintű hős) nekimentem "néhány" vámpírnak. nos 25-en voltak és mégis majdnem nyertem. 23-at elintéztem...
  • j0nNyKa
    #9480
    de te nem nyerhetsz mer mar van vip jogod :]
  • Tutilevi
    #9479
    nálam pont az ellenkezője van,én általában meg felébecsülöm őket...
  • Lammer
    #9478
    ehh most neztem meg a privatot amit Kandurex kuldott...
    bar tok eselytelen vagyok, de elfogadom a meghivast :D
  • jazzy
    #9477
    Mert php
  • Szaruman
    #9476
    http://www.darkangel.hu/j/h5faq/verseny.html


    Not Found
    The requested URL /j/h5faq/verseny.html was not found on this server.

    Apache/1.3.33 Server at www.darkangel.hu Port 80


    Vagy under construction?:)
  • mzprox
    #9475
    én igazán profi vagyok

    ...bár 3 játékból kétszer kikapok csak azért mert alul becsülök néhány neutral stackot...

    :)
  • j0nNyKa
    #9474
    aki ugy erzi, hogy nem profi, egyreszt honnan tudja, hogy mas az, masreszt mit veszithet? szerintem nyugodtan jelentkezzen mindenki batran, az egvilagon semmi vesztenivalo nincsen
  • wesker24
    #9473
    én is szivesen jelentkeznék de nem vagyok annyira profi Heroes-ból hogy az ilyen nagy Heroes mestereket mint akik már jelentkeztek egyáltalán versenybe szálljak velük !!! Hozzájuk képest én csak egy mákszem vagyok labdába se rúgahtnák ellenük !!! De azért hajrá mindenkinek gyözzön a jobbik !!!!
  • SLICK
    #9472
    hi én csak akkor jelentkeznék ha nem lenne meg a 16 ember, még egy két dolgot meg kéne tanulni a gameból, meghát ez ta hamchis dolgot is kellően át akarom tanulmányozni -.-
    remélem ne mbaj. htx előre is :)
  • Holy75
    #9471
    Köszi
  • mzprox
    #9470
    keresőbe hamachi itt az sg-n
    ajánlom ax38-as hozzászólást, nekem azzal sikerült beállítani
  • Acidlich
    #9469
    utso 3 naprol csinal, sztem praktikus
  • Holy75
    #9468
    Hamachi leirását megtudná monmdani valki, hogy milyen témakör alatt keressem??. THX
  • j0nNyKa
    #9467
    tehat

    verseny informaciok + szavazas
  • j0nNyKa
    #9466
    elerheto a faq, csak a SG Heroes Verseny! (részletek itt) vege nem .html, hanem .php
  • mzprox
    #9465
    nem müxik a link...
  • Holy75
    #9464
    Pont most akartam megnézni a F.A.Q-t:( Nem elérhető, gondolom frrisitik.
  • Shiwo
    #9463
    hmm..ez hány autosave-et csinál ?!? ahány napot jáccom ? nem lehet beállítani, hogy felülírja az előzőt ?!?
  • j0nNyKa
    #9462
    muxik a szavazas a faqban, viszont a formatum verseny.php lett, ja es mindenki csak 1x szavazhat
  • j0nNyKa
    #9461
    hamachi topic itt sgn ? hmhm ?
  • Holy75
    #9460
    Erről a Hamachi-ról lenne valahol valami magyar info???
  • Holy75
    #9459
    Most azon gondolkodtam, hogy van aki már végigtolta a gamét.De mennyi idő alatt???
    Én csak esténként tudok játszani 1 kicsit, KB 1,5 hete játszom vele de még csak az Inferno/4 en járok. Mondjuk a 3-an elb.....m 3-4 estét mire ment.
  • Acidlich
    #9458
    "Pályák kérdése még függõ, de mivel 1 darab 1v1 map van, így várható, hogy az összes alapmap játszható lesz" - na el lehet kezdeni szetnezni a terkepeken, mi merre hany meter, kb 1et vagy 2t ismerek belole amik a demoban voltak:)