14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #9657
    hat erdekes amit irsz, az tuti :]
  • icah
    #9656
    mondjuk a hossel szerzek egy meteor shower-t es mikor a kovetkezo szintre lepek akkor nincs a varazslatok kozott. ugy tunik csak akkor jelenik meg ha beallok egy olyan tipusu varba ahol meg lehet szerezni es van mondjuk mage guild level 4 vagy 5 nem tom melyik es akkor ujra megjelenik a varazslatok kozott.

    de lehet hogy csak kepzelodom...
  • gallik
    #9655
    Bocs, de nem értem a kérdésedet!
    Hogy-hogy nem maradnak meg a varázslatok ?
  • j0nNyKa
    #9654
    allat. :]]]]
  • j0nNyKa
    #9653
    csak addig, amig atjutsz azon a ponton, ahol nem megy arrebb bug eseten a narancs hos
  • icah
    #9652
    Sziasztok,
    kabe 3 eve jatszom a Heroes szeriat folyamatosan, 2,3,4 es most 5. Altalaban 1 het alatt nyugodtan a 3-ast aztan ujra a 4-est aztan...

    Egy dolog nem vilagos az 5-ben : a megszerzett varazslatok nem maradnak meg a kovetkezo szintre ? ill. amiket megszereztem mar regebben megjelennek de csak ha beallok egy varba ahol mar fejlesztettem adott szintu varazslatot ? Hogy van ez ?

    Csak eszrevetel gyanant:
    1. a necrot jatszom es eddig semmilyen bug-ot nem vettem eszre soha
    2. van hogy agy tamadast lejatszok 20-30x is, amig nem en gyozok :) sokszor segit ha atrendezem a csapatomat a meccs elott.
    3. valoszinuleg egy csomo varazslatot amit a lenyek hasznalnak soha nem hasznaltam ki :)
    4. nincs nehez vagy jatszhatatlan fokozat csak mas taktika
    5. az egesz forumot vegigolvastam, ra is ment jopar napom, nem hiszem hogy van meg egy ilyen mazochista...
  • TreDoR
    #9651
    Ezt, hogy érted? Az 1. pályát egyszerre vigyem végig? Vagyis nem léphetek ki meg ilyenek?
  • j0nNyKa
    #9650
    leirtam hogy ne loadolj, mit nem ertesz ? :D
  • TreDoR
    #9649
    Tehát ez egy bug? Mert akkor b*xott nagy ám!

    kísértés mentés
  • barni44
    #9648
    Az normásil dolog hogy nekem az első küldi első pályáján Izabelnek 20000 katonája van és hiába szedem össze a parasztokat meg a kardos pasikat nem adja meg a küldit. Miért van ez ?
  • j0nNyKa
    #9647
    ja, nem szabad load game-lni
  • wesker24
    #9646
    A nekro kampány 1 pályáján vannak azok a fehér átjárok amik levisznek alvilágba azon az ösvényen végigmenni és pont ott rak ki ahol a haven vár van és meg kell küzdeni az egyik lovaggal !!! Addigra mire a Haven várhoz érsz nem árt összegyüjteni egy jó kis sereget ez nem is lesz olyan nehéz mert minden élőhalott csatlakozik hozzád !!!! Érdemes fullra felfejleszteni a Necromancy Skillt a 3 képességével együtt mert egy hatalmas sereg után kapsz egy rakás csontváz ijászt !!!! pl: amikor legyőztem 1120 acélgólemet kaptam érte cserébe 860 csontvázijászt !!!! Nekro kampány 3 pályáján közel 8 ezer csontváz ijászom ami azért nem semmi.
  • mzprox
    #9645
    Ez bug, kezd előről. Egyik seregnek se szabad, hogy elmozdulás nélkül blokkolja a továbbvezető utat.
  • TreDoR
    #9644
    A nekromanta hadjárat 1. pályáján mit kell csinálni? Amennyi részt tudtam, bejártam a térképen, minden semleges sereget megöltem és mindent bevettem. Van 2 narancssárga sereg amit nem támadhatok meg, de a pálya folytatása úgy látom az egyik mögött van. Ez egy bug v. mi? Pedig felratam az 1.1-es patchet de semmi változás. Egyébként mit orvosol a patch?
  • j0nNyKa
    #9643
    koc
  • Kandurex
    #9642
    3 perc
  • j0nNyKa
    #9641
    tovabbra is kernem mindenkitol a visszaigazolast, hogy kb jovo szerda-csutortoktol kezdve mikor erne ra, es hogy mit javasol a turn limit ugyeben

    ok mar irtak:
    Lammer
    gallik
    Tutilevi
    Axsys
    Acidlich
    mzprox
    Cuchulainn
    NeoMaN

    tobbiektol is varnam a priviket
    koszi
  • j0nNyKa
    #9640
    nem igazan van mar hely, de ha nem igazol vissza mindenki, csinalok neked.
  • szuso
    #9639
    Sziasztok!
    Jelentkeznek en is erre a versenyre...

  • Holy75
    #9638
    Thx megnyuktattál.
  • z0ty #9637
    necro kampányban semelyik
  • j0nNyKa
    #9636
  • Lammer
    #9635
    grat!
    /nyal
    (nem is )
  • Holy75
    #9634
    Az Inferno/3- ason majdnem a hajamat téptem.:) Mindig az volt a baj , hogy tul sokáig szöszöltem.....De meg van az is és az a lényeg, a 4-5 ehez képest sétagalopp volt.
  • Holy75
    #9633
    Most járok a Nec/1 es pályán. Mely pályák lesznek még nehezek, amire rendesen fel kell , hogy készűljek idegileg???
  • j0nNyKa
    #9632
    hat akkor have fun :]

    meg csak 5-6 embertol kaptam visszaigazolast a versennyel kapcsolatban, varom a tobbieket is
  • Sheltem
    #9631
    **OFFTOPIC***
    Öcsém esküvője, költözés és még ezenkívül bnőmet is rángatom kifele a jólevegőre mert el vagyunk hízva mint a disznók :>

    Szóval van minden.

    ui.: Nincs mit rászolgáltál
  • j0nNyKa
    #9630
    koszi a bizalmat, eshat tarhely az ugyanugy van, mint eddig volt, megoldom :]
    mi jot csinalsz egyebkent mostansag ?
  • Sheltem
    #9629
    Sziasztok

    Elég sokminden történt mostanában ami miatt nem tudok annyit lenni internet / fórum előtt mint amennyit szeretnék. Ahogy olvastam JonNyKa átvenné a házigazdaságot, mivel a F.A.Q jelentős része is az ő melója szívesen átadom neki. Félreértés ne essék, nem lesz*rom a fórumot csak nem nagyon érek rá mostanában és nem akarok a versenyeknek stbknek gátja lenni, hadd módosítgassa a bannert kénye kedve szerint. Azonkívül ugye ott a napi moderálás is amit szintén csinálni kéne. Szóval kérem az illetékeseket JonNykának átadni a "hatalmat". Esetleg írj te emailt JonNyka hivatkozva a hozzászólásomra.
    A tárhelyet a collectors cuccnak és esetleges f.a.q -nak vagy bárminek ami a bannerbe kerül biztosítok csak írj privátot.
  • atis52
    #9628
    Magyar verziót megvásárlóktól kérdezném: fel lehet rakni a magyart angolul is, vagy bűvészkedni kell vele ? (Nem találtam már angol verziót sehol...)
  • gallik
    #9627
    Ma én is kipróbálom! Úgy néz ki, hogy van akinek megy normálisan, van akinek nem akar összejönni! Kiváncsi vagyok én is!
  • xem
    #9626
    Na végre nekem is sikerült végig vinni a kampányt.
    Hát a vége kicsit dezsavű érzésem volt " XY térj át a sőtét oldalra"
  • Lynx_TWL
    #9625
    faq a barátod
  • baritom
    #9624
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni? Elakadtam a "The Fall of the King" nevezetű pályán! Hogyan tudom felszedni azt a "Tears of Asha"-t?
    Előre is köszi!
  • Lynx_TWL
    #9623
    1.1 próbáltam már ghost modeal, anélkül eredmény ugyanaz:(
  • Axsys
    #9622
    Nem nemvolt olyan.
  • gallik
    #9621
    Semmi desynchron ? Amikor én játszottam, akkor élvezhetetlen volt.Olyan egységet is megátkoztam ami már vagy 4 kör óta ott sem volt, mert az ellenfél már megölte.
    Ha tényleg megy, akkor sztem nem lenne rossz, ha a verseny is ghost módban zajlana.Nem lenne gond a turn limittel, stb.
    Ez csak egy javaslat, semmi több!
  • Axsys
    #9620
    Mi amikor próbáltuk haverommal (30-60 percet játszottunk), akkor nemvolt hiba Ghost moddal.
  • gallik
    #9619
    Köszi!
    Majd meglátjuk akkor!
    Jó lenne, ha a Ghost mód is menne! Végre egy nagyszerű újítás!
  • j0nNyKa
    #9618
    nalunk nem volt gaz 1.1 ota, viszont mas meg panaszkodik, tehat nem merem biztosra mondani..

    ghost mode-dal nem is mertuk megnezni, sztem azzal meg mindig tuti szar