14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • jazzy
    #9697
    Arra valaszoltam, hogy nem a necros kampanyos kuldire valaszolt. Egyebkent igen, varhato majd mapeditor es random map generator is. Valoszinuleg patchben.
  • icah
    #9696
    Oke, akkor en neztem el a dolgot a varazslatokkal kapcsolatban. Kosz az infot.
  • TreDoR
    #9695
    Tényleg? Nem modod, a faqt már párszor elolvastam, de gondolom nem naponta van frissitve, szal a kérdésem fent áll!
  • Holy75
    #9694
    Meg szeretném csinálni a Necromnak a skill fát de nem eggyértelmu mert az 1-ik oldal azt irja az ATTACK-hoz hogy Power of speed kell a másik azt , hogy Retribution skill most akkor meik a jo???????
  • Holy75
    #9693
    Thx
  • jazzy
    #9692
    Van már pályszerkesztő a heroeshoz v. legalább hír róla? -> FAQ. Nezd meg mire valaszol!
  • SaGa Jr
    #9691
    Van olyan, hogy lőszeres kocsi. Ez azt tudja, hog végtelen mennyiségű lövésed lesz, de kijelezve mindig az alap mennyiséget fogod látni. Tudsz venni ilyet a kovácsnál te is.
  • Holy75
    #9690
    Nem tudom hogy ez BUG-e de a nec/2 kuldinél mikor a wizárd várat támadom csak az én egységeimnek fogynak a lövésszámai.Kicsit idegesitő, hogy a titán lő, megnézem lövések száma 5, megint lő, lövések száma 5. Nem egészen értem. Tud valaki valamilyen gyógyszert erre, hogy tudnám ezeket kicsinálni gyorsan???
  • Axsys
    #9689
    Nah, ha a csoportok véglegesek maradnak, akkor akik velem egy csoportba vannak azok adják meg az msn üket ott könnyebb egyeztetni meg minden, kössz.
  • agy666
    #9688

    +Srácok csak egy kis help kéne ném konfig állítással kapcsolatban. Olvastam a
    +FAQ-ot és ott sem találtam infót róla, hogy mitől lehet, hogy szaggat mint a
    +franc a játék?

    Allits a kamera latoszogen. Ha "szinte" felulrol nezel a terkepre, akkor nem szaggat, ha meg kicsit lapos szogben, akkor szaggat nekem is. Athlon 4800+, 2 GB RAM, Geforce 7800GTX-el is. Legalabbis nekem.
  • TreDoR
    #9687
    Ez MI? A faqba szó sincs a nekropolisz kampányról
  • j0nNyKa
    #9686
    tovabbra is varnam par ember visszajelzeset

    Lammer
    gallik
    Tutilevi
    Axsys
    Acidlich
    mzprox
    Cuchulainn
    NeoMaN
    Szaruman
    IceTom
    nektarin
    Kandurex
    Black krisz

    ...mar viszajeleztek
    maradek 6 is plz
  • Kandurex
    #9685
    Kész is van a végleges táblázat, ha csoportok elégedettek a beosztással, akkor valószínűelg ez is marad.
  • dr Kotász
    #9684
    Vagy pl. H5 Magyarország és akkor magyarul beszélő emberkék jönnek :)
  • gallik
    #9683
    Pl: heroes5hungary
    heroes5hungary
    De csinálhatsz te is egyet!
  • j0nNyKa
    #9682
    csinalj.
  • SZU
    #9681
    Hi!

    A Hamchira nem enged fel, mert betelt a 16 fő-s limit. Más szerveretek nincs?
  • dr Kotász
    #9680


    A varázslat buggal nem találkoztam. Amit megtanultam, az meg is maradt.
  • Tataglia
    #9679
    Ha 20-nál többen is játszhanánk, akkor én is jelentkeznénk. Ha esetleg valami változás történik, akkor írjatok az e-mailomra.
  • Yoki
    #9678
    hello
    elnézést hogy ide irok de máshol eddig nem kaptam választ a kérdésemre és azt szeretném kérdezni hogy nekem egy olyan problémám van hogy a heroes 4 jogos örökös cimü pályán vagyok és az a feladat hogy meg kell küzdeni a worton nevü hössel csak az a gondom hogy már az egész térképet végigjártam az összes várat és minden mást is elfoglaltam de még nem találkoztam vele pedig már párszor végigjártam az egész terepet de sehol se találkoztam vele mit lehet ilyenkor csinálni
    a választ elöre is köszönöm
  • j0nNyKa
    #9677
    faq, konyorgom.
  • TreDoR
    #9676
    Looool! Megint elkezdtem a pályát, elmentettem, kiléptem, vissza és megint kifagyott a narancs játékos! Most akkor ez lesz az egész hadjárat alatt v. csak az 1. pályán?
  • TreDoR
    #9675
    Van már pályszerkesztő a heroeshoz v. legalább hír róla?
  • Kandurex
    #9674
    Kimaradt emberek nemsokára bekerülnek a bannerba!
  • odex
    #9673
    csak megemlítettem! :)
  • Acidlich
    #9672
    szo nem volt rola h 2-3 ora alatt jatszuk le
  • Cobra.
    #9671
    Ha az utóbbi napokban kezdte el a szaggatást, akkor lehet túlmelegszik valami a gépedben. Az egész rendszert erősen megdolgoztatja a játék.
  • TreDoR
    #9670
    Virus, féreg, a lemez töredezett, rossz win config. Egyenlőre ennyi ötlet.
  • Demeter
    #9669
    Hi!

    Srácok csak egy kis help kéne ném konfig állítással kapcsolatban. Olvastam a FAQ-ot és ott sem találtam infót róla, hogy mitől lehet, hogy szaggat mint a franc a játék?! Az a furi, hogy csak most ennél a 3-4 pályánál kezdte el, addíg semmi gond nem volt vele. Ja amúgy a gépem magasan veri az ajánlottat. Szal nem értem mi lehet a baj?! Már csak azért sem mert ha mondjuk leveszem a min-re a hardware beállítást (full lebutítás) akkor is szaggat!

    Miért???

    Thx!
  • odex
    #9668
    Van 1 kérdésem! kirendezi a Heroes 5 szervert hogy elkezdődhessen a bajnokság? mert én tudok rendezni servert ha kell! meg sztem 1 heroes 5 bajnokság úgy hogy végigjátszani 2-3 óra alatt nehéz lesz! mert azért nem mindenki ér rá! szal úgyis jólenne ha mentene a server admin hogy később fojtatni lehessen a gamet!
  • j0nNyKa
    #9667
    ugy hogy meghatarozott utvonalon halad, de ezt nyugodtan kitapasztalhatnad magadtol is
  • b-type
    #9666
    jaja...esetleg vmi varázstárgy amivel eddig nem találkoztam..mittomén, csak hirtelen rácsodálkoztam hogy hogyhogy. :)
  • TreDoR
    #9665
    Egyébként nem értem, ha mozog a narancssárga sereg akkor, hogy lehet egyáltalán bármeddig is eljutni?
  • gallik
    #9664
    nyilván acélgólemért nem kapott csontit, biztos elnézte
  • TreDoR
    #9663
    Nem lehet, hogy felvettél egy tárgyat aminek ez volt a képessége, aztán odaadtad egy másik hősödnek és ezért nem találod?
  • gallik
    #9662
    Akkor tényleg érdekes!
    Amiket egyszer megtanultam, az benne van a varázskönyvemben szintlépés után is!
    Akkor úgy látszik egyedi az eseted! Nem tudok róla, hogy másnál is jelentkezett volna ilyen probléma.
  • NeoMaN
    #9661
    Én annyit kaptam amennyit megöltem (persze csak élőlények után, gólemek után nem ad!), plusz ha meghalt valamilyen csapatom a csatban, azt csata után automatice feltámaszotta.
    :)
  • icah
    #9660
    az szerintem mindegy de mondjuk hogy a varban tanulom meg.
  • b-type
    #9659
    acélgólemért is kaptál csontit??
    Azt hogy?
    Nekem elementálok és mechanikus lények után nem ad mivel azok nem élőlények...és ez rendben is van.
  • gallik
    #9658
    A másik hőstől szerzed vagy a várban tanulod ?