14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #10178
    Na C csoport hélló!
    Ma ráérek kikapni! Valaki?
  • gallik
    #10177
    normálon játszottunk ...
  • gallik
    #10176
    nem semmi :)
  • j0nNyKa
    #10175
    gecijo lett
  • Kandurex
    #10174
    Új lógóm van. Jó ugye? :))
  • j0nNyKa
    #10173
    olvassatok
  • I love Techno
    #10172
    vegyél meg mindent mindkét várban (amennyire a pénzed engedi) és az angyali sereget alakícsd át necróssá és harcolj minél többet az elejétől fogva hogy legyen minél több csontváz ijjászod.
  • SaGa Jr
    #10171
    Ez nem igaz. Nem hetente ad varázslatokat a varázstorony a városokban. Felépíted és azokat a varázslatokat tudod megtanulni belőle, amiket mutat a felépítésekor. Ennyi. A heteknek ehhez semmi köze.
    Az 1-2-es szintű varázslatokat bárki automatikusan megtanulja amint belép a városba. A 3. szintűekhez már kell vagy sorceryből az a skill, ami ezt engedi vagy az adott varázslathoz tartozó skill basic szintű ismerete. A 4. szinthez már komolyabb skill kell, míg az 5. szintű varázslatokhoz az adott iskolából ismerni kell az expert szintet. Ha nincs meg az adott szint, akkor nem tudja megtanulni a hős az oda tartozó varázslatokat.

    A Haven kampány 3. küldetésében meg még nem lehet varázsolni. Majd a 4. szól arról, hogy tanulnia kell a hölgyeménynek varázslatokat, miközben majd találkoznia kell Findan seregével. Addig nem fog tudni varázsolni a kampányban, míg el nem jut ehhez a küldetéshez.

    De amúgy meg a későbbi pályákon vannak épületek, amikbe betérve 1-2-3-as szintű varázslatokhoz jut automatikusan a hős. Persze itt is él a korlátozás, hogy a 3. szinthez már skillek kellenek.
  • mzprox
    #10170
    ..és milyen nehézségi fokozaton? Mennyi nyersanyag van az elején?
  • ACE
    #10169
    meg kell építeni a várban ilyen "varázslatcsináló" építményt, és oda hetente vissza kell térni, és akkor ad varázslatokat.
  • Holy75
    #10168
    Van a pályákon kut ami feltölti a manád, arra próbáltál már nyomkodni??:)
  • constantin
    #10167
    Csá.Lenne egy kérdésem.A menedéknél a 3. pályánál vagyok de nem tudok varázsolni pedig szintlépéskor rányomkodok a varázslatokra.Nem tudom mi lehet a baj.Amúgymeg kíbebaszottjó ez a játék.
  • j0nNyKa
    #10166
    alttab volt ?
  • gallik
    #10165
    szomszedok
    De megfigyeltuk akkor lép ki, ha olyan egységet tamadunk meg amit a jatek rak ki a het elso napjan és hagyjuk futni, ha csatazunk megis veluk akkor jo
  • Ted Beneky
    #10164
    Vagy két sereget indítasz egymás után a várostromhoz a kétféle váradból kombinálva egy póthőssel a gyenguszokat (persze varázsolni tudjon), Markalnak meg odaadod az erőseket és távolsági támadókat + még ahogy Te is írtad.
  • mzprox
    #10163
    azt is le kell győzni :)

    (puppet master, raise dead sokat segíthet)
  • doncsabi
    #10162
    nekroman utolso pájáját hogy lehet meg csinálni mikor a nagy sereget legyözöm és utána ad még egy sereget árulja el valaki légyszives ?
  • mzprox
    #10161
    melyik térképen játszotok?
  • gallik
    #10160
    Erre még nem figyeltem, de pl: tegnap este sokszor kilépett kritikus hibával!
    Remélem ma jó lesz !
  • gallik
    #10159
    Bugok sajna még mindig vannak, de majd javítják! Tényleg jó a játék multiban, a ghost móddal még inkább!
    Egyébként hol vagy ? :) Folytathatnánk...
  • gallik
    #10158
    Van több is: heroes5hungary pass: uaz
    vagy h5verseny2 pass: competition
    vagy létrehozol Te egyet :)
  • Kry
    #10157
    Hy all! Szeretném megkérdezni hogy van-e másik hamachi szoba a heroes5hun-on kivűl mivel az már megtelt??
    Ha nincs akkor én szivesen létrehozok egyet ;)
  • SLICK
    #10156
    nem, csak ahogy nézem kis térkép, és hát msot is ott voltál közelben :D
    a screen shoto a bugról en mtudtam elküdleni emrt áramkiamradás volt és enm tettem paintbe :|
    mindegy amúgy jó játék csak ne bugozna :|
  • j0nNyKa
    #10155
    van egy apro gond, ugy tunik hogy alttabnal meghal a jatekosok kozti szinkron, legyen az az 1. korben, vagy az 50.ben
    arra probaltunk folyamatosan rajonni, hogy tenyleg az alttab okozza-e, tehat ha egyikunk sem alttabol, jo lesz-e a szinkron
  • Kandurex
    #10154
    Hogy állunk versenyügyileg? Én most sajnos kicsit elfoglalt vagyok, bejött egy nem számított munka, de attól még figyelemmel kísérem a topikot.
  • I love Techno
    #10153
    np
  • pinehead
    #10152
    nna ez hiányzott eddig...köszönöm!!
  • Szaruman
    #10151
    itt vagy még?:D msn-re vegyél már föl plz:)
  • mzprox
    #10150
    én pl. most érek rá.. :)
  • I love Techno
    #10149
    mongyuk én ezt a pályát úgy vittem végig hogy kb percek alatt végigfutottam rajta nem is harcoltam a területet őrző daemoni népekkel (szépen elsunnyogtam a kertek alatt) , egyépként azért emlékeztem a 30 as szintre mert a legutolsó kampány utolsó előtti pályáján beadta a 30-as szintnél a szintkorlátot és ez a szint ragadt meg bennem.
  • gallik
    #10148
    Gondolod, hogy ilyen gyorsan megnyered ? :D
  • b-type
    #10147
    Én is meglepődtem, de ezek szerint nem, még itt sem írta ki hogy ez a maximum szinthatár...mondjuk már többet nem is lehetett volna elérni.
    így nézett ki varázstárgyakkal:
    kép
    ..és annélkül: kép
  • Szaruman
    #10146
    Van vki az 1. csoportból, aki "megmérkőzne" velem?:D (most:P) [email protected] - lehet továbbra is zaklatni.
  • I love Techno
    #10145
    vagy mégsem
  • I love Techno
    #10144
    hmm , sztem a 30 as szint a maximum.
  • b-type
    #10143
    Na tessék :)
  • Kodlovag
    #10142
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neked kezdéskor egy sem. Az ellenségnek is csak 7
  • gyick
    #10141
    A boszorkánymesteres hadjárat 3. pályáján hány darab vár van?
  • SLICK
    #10140
    hi!

    csak szolok megint, hogy gallik-al kb 3/4 órát játszottunk és msot nekem van néhány elintézni valóm... holnap reggeltől viszont megint elkezdjük, talán aznap vége is lehet...

    nah bye
  • b-type
    #10139
    Meg lehetne csinálni, még lehet így is meglesz, bár 200.000 kell hozzá :(
    nem tudom hogy a tárgyak amiket a térképre rak mennyire fixek, de ha minnél hamarabb lebombázok a piros kapun át, ott van egy sapek +10% XP-vel...
    Azzal kezdve a csatákat, tuti összejön.
    (csak sok értelme nincs már ha pl. bead +1 knowledge-t...
    Ha nem spell power-t lök vagy harcit akkor dugja fel :DDDD