14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • gallik
    #10218
    Neoman: nektek megy jól a játék ? Nincs desync ? Mert nálunk megint az volt!
    És csak akkor vesszük észre amikor egymással csatáznánk!
    Így már 4 napja játszunk eredménytelenül :(
    Vmi megoldás kellene! Volt jó ping mindkét részről, nem "alttaboztunk" egyszer sem.Teljesen tanácstalan vagyok most már!
    Szóljál már légyszíves, hogy Nálatok mi a helyzet.
    Köszi!
  • I love Techno
    #10217
    ha az egyik ördög várat elfoglalod akor kapsz egyet és ez után bead egy filmet hogy az obelix-ek mutatják meg a sárkányok lelőhelyeit , azt viszont nem tudom hogy csak felkell szedegetni-e a 20-at és így nem lenne probléma hogy 1-2 őt elvesztesz a csaták alatt vagy konkrétan egybe meg kell-e lenie a 20-nak , szal azt tanácsolom ne nagyon veszíts smaragdsárkányt , ha lehet , mert nem sokal van több mint amennyit fel kell szedni.
  • lorytibi
    #10216
    Nekem az lenne a kérdésem hogy az elfek 2. pályáján hogy tudnék smaragd sárkányokat szerezni?(Ha vki adott már rá válasz szívesen visszaolvasok, de akkor legalább körülbelül mondjátok meg melyik lapon lehet.126 oldalt nincs kedvem elolvasni
  • j0nNyKa
    #10215
    modositva
  • NeoMaN
    #10214
    jó, akkor kámon hamacsi, szólunk johnnynak, és már tolhatjuk is!
  • I love Techno
    #10213
    ha lenne rá mód én szívesen beugranék helyetted (szabadidőm is van mostanság elég) kérdés ki mit szól hozzá?
  • NeoMaN
    #10212
    C csoport!
    Szabad vagyok, tolhat velem valaki....
  • Celeronikus
    #10211
    Az msnem: [email protected]
  • Celeronikus
    #10210
    Hello

    Mindenki aki a B csoportba van vegyen fel msnre és ott megbeszéljük ,hogy ki mikor ér rá arra, hogy lejátszon ellenem egy meccset.
  • j0nNyKa
    #10209
    40 a maximum szint
  • Menő
    #10208
    kössz
  • IceTom
    #10207
    kb 30, asszem
  • Menő
    #10206
    Nemtudjátok, hogy a heroes 5 játékban mennyi a makszimum szint a hősnél?
  • Cuchulainn
    #10205
    Sry mindenkitől, de az a helyzet, hogy nekem közbejött pár dolog, szóval emiatt nem tudtam eddig játszani, és valószínűleg még legalább egy hétig nem is fogok tudni...:(
    Szóval sztem helyettem kereshettek valakit, ahogy látom még úgysem nagyon indult be a dolog.
  • gallik
    #10204
    Majdnem ...Eger mellett :) hegyvidéken.Igen itt errefele most nagy viharok voltak.Nem is nagyon láttam eddig ilyen erőseket.Fákat csavart ki a szél, jég, stb.Durva ! Esténként akkorákat villámlik és dörög az ég, hogy még én is megijedek.

    Most szép napos idő van, kevés a felhő 25 fok ! :D
    Off

  • mooo
    #10203
    Miskolcon laksz?Mert itt az utóbbi időben igen sok áramszünet volt a sok vihar miatt... :@
  • gallik
    #10202
    Majd akkor derul ki , hogy problémát okoz-e, ha összetalálkozik a két hős!
    (Minden éjszaka izgulni kell, hogy ne legyen vihar, villámlás, ami most sajna elég gyakori)

    3 perc limittel játszunk, de egy hosszú csatánál a végén kiírja, hogy lejárt az idő.Tehát, mindig az építkezéssel kell kezdeni, a csatát a legvégére hagyni.
    Két vagy három hosszú csatát már nem is lehet lejátszani, hiába tudna még lépni a hős.
    Na majd ma folytatjuk...talán be is fejezzük :)
    Valaki már játszotta végig ?
  • SLICK
    #10201
    eddig a C csoport a legaktívabb
    amúgy nemrég fejeztük be kb fél órája ma reggel újra foyltatju ka gamet szerencsére nagyobb fennakadások nem voltak, gallik gépe 2szer is leállt áramszünet miatt... nem to mez emynniben okoz problémát :|
    midnegy kicsit pörgős a játék :D erről galli ktöbbet tudna mesélni azt hiszem :D
  • Matt9HUN
    #10200
    Lehet láma vagyok de a magyarositas megy mindenkinek?? Be kell masolni es felulirni ennyi???
  • mzprox
    #10199
    Nektarinnal próbáltunk játszani, de a gépem többször is kikapcsolt :(. lehet, hogy valamelyik alkatrész nem bírja a meleget...
  • IceTom
    #10198
    kiegészítőről nemtudtok v.mit?mikor lesz?melyik vár lesz bent stb..
  • mzprox
    #10197
    és hol van most Jonnyka? úgy volt hogy játszunk...
  • NeoMaN
    #10196
    Rákérdeztem j0nNyKa-nál - alttab közben -, hogy akkor most beszoptuk-e? Azt mondta tuti. :)
  • mzprox
    #10195
    vagyis h5verseny/competition
  • mzprox
    #10194
    lépj be a hamchi ba heroes5verseny/competition
  • szuso
    #10193
    Haliho!
    D csoportbol vagyok, es elfogadom a kihivast :D

    szucssp*kukuc*gmail-pont-com emailcimen gyakrabban/konnyebben elerheto vagyok.
    (csak ne reklamlevelekkel, please ;))
  • gallik
    #10192
    De, hogy vettétek észre a desyncet ? Vagy az alt+tab után automatikusan kezdtétek újra?
  • IceTom
    #10191
    nemtudjátok hogy az én csoportam(D) lesz e v.ki?:)
  • Tutilevi
    #10190
    a tűzfal az még oké volt,de sajna másik oldalon becsúszott egy alt+tab ami a tapasztalatok szerint az esetek 105%-ban desyncet eredményez
  • gallik
    #10189
    autosave funkció
    Sajna nekünk is újra kell kezdenünk, mert a végén amikor támadtam volna a várát kiakadt a játék, közben kiderült az is, hogy szinkronhiba miatt.
    3 nap után újrakezdjük.De nem gond, jó játék azért, meg legalább gyakoroltunk egy kicsit. :)
    Tutilevi : Ti, hogy tudtátok az elején hogy desync van ?
    Ja, csak akkor van esély a játékra, ha a Hamachiban mindkét oldalról megfelelő a ping. Ehhez általában a tűzfalat és egyéb dolgokat ki kell kapcsolni!
  • Tutilevi
    #10188
    ismertetem a végeredményt:Neoman-Tutilevi:a desync győzött kiütéssel
    folytatása következni fog...
  • NeoMaN
    #10187
    miaz hogy meghal a szinkron?
    Cset megy normálisan, és a körök is folnyak tovább... Hogy lehet észrevenni ezt a szinkron hibát?
  • NeoMaN
    #10186
    F5 az műxik... :)))
  • Tutilevi
    #10185
    ja kérdés gallikékhoz:jatek közben hogy mentitek le töltitek be?
  • Tutilevi
    #10184
    ez a C csoport igen aktív:Tutilevi és Neoman s harcba bocsátkozik
  • Tutilevi
    #10183
    neoman én pl ráérek
    vagy akárkivel a C groupból
  • gallik
    #10182
    Mi még Slick-kel gyűrjük egymást :)
  • NeoMaN
    #10181
    na, celeroncs megtalált... télleg vicces
  • Ted Beneky
    #10180
    Állati
  • NeoMaN
    #10179
    mivel nincs meccs...
    :))