14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • szuso
    #10258
    Ha valaki meg raer ma a csoportombol, belefer meg par nehany a napba
  • szuso
    #10257
    Heroes verseny:
    IceTommal elkezdtunk csutortokon egy meccset, remelem ma be tudjuk fejezni...
  • I love Techno
    #10256
    és ki is ástad a kincset? és haza is vitted a kezdő városba? és fel is építeted a hozá tartozó épületet?
  • doncsabi
    #10255
    Warlock the expansion küldetést hogy lehet meg csinálni elenség már nincs ,az összes pazül meg van ,nem lehet a kulcsos ajtot ki nyitni se segitsen valaki légyszives
  • I love Techno
    #10254
    ténleg vajon az gáz lehet , hogy vki magyarításal tolja vki meg az angol verzióval?
  • I love Techno
    #10253
    ha ráérsz hétvégén én szivesen tesztelem hogy megy e vagy nem
  • gallik
    #10252
    :(
  • j0nNyKa
    #10251
    desync
  • gallik
    #10250
    De függőben van, igaz ? Vagy desync hibák miatt abbahagytátok ?
  • j0nNyKa
    #10249
    nem sikerult sajnos
  • gallik
    #10248
    Az biztos, hogy pl: a windowsos tűzfal nem tetszik neki!
    A routert nem tudom. A lényeg, ping legyen meg mindkét oldalról, és a válaszidők ne legyenek magasak.Tehát ezért azokat a programokat amelyek a netet használják ajánlatos kilőni arra az időre.
    Nekem a nod32 azért ment, legyen vmi védelem a gépen.Más vírusírtók, féregirtók, stb. bekavarhat, de nem biztos, ki kell próbálni.
    Az, hogy Slick-kel miért nem ment nem tudom, sőt a próba vele is jól ment, a ghost módot próbáltuk.Aztán élesben kétszer is desync lett a vége.
    De sztem a játék sincs nagyon jól optimalizálva multira.Lehet, hogy mzprox-al csak szerencsénk volt.Ti még nem játszottatok végig egy meccset ?
  • Charadras
    #10247
    Köszönöm szépen, ez megoldotta gondom!!! Ezer hála! :) És jOnNyKa-nak is köszönöm, hogy foglalkozott a kérdésemmel!
  • V1P3R
    #10246
    http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/mods_and_fixes.shtml
    Unlock Campaigns Mod
  • j0nNyKa
    #10245
    FIGYELEM! AZ ITT LEÍRT MÓDSZERT SAJÁT FELELŐSSÉGRE PRÓBÁLD KI, REINSTALL IS LEHET A VÉGE!
    Megkeressük Total Commanderrel a 'játék mappája'\data\data.pak filet
    Szépen rányomunk 2t, mintha 1 tömörített állomány lenne, bemászunk a Campaign "mappába"
    C2...C6.xdb fileokat kimásoljuk 1 általunk választott mappába
    Levesszük róluk az írásvédettséget
    Megnyitjuk őket egyesével, és valahol az elején keresünk bennük 1 olyan részt, hogy
    <i>"DependentCampaigns
    Item href="C'x'.xdb#xpointer(/Campaign)"/
    /DependentCampaigns"</i> (ahol az x 1 szám)
    Ezt a részt úgy módosítjuk, hogy az első 2 sort töröljük, a 3.ban pedig a perjelet a végére tesszük
    Tehát ennyi marad belőle: <i>"DependentCampaigns/"</i>
    Miután az összes filet igy végigmódosítottuk, a data.pak/Campaign-ban lévőket töröljük
    A módositott file-jainkra visszarakjuk az írásvédettséget
    Visszamásoljuk őket a data.pak/Campaign-be
    Elindítjuk a játekot, innentől elvileg az összes kampány elérhető
  • Charadras
    #10244
    ööö... ezt kifejtenéd nekem picit részletesebben? Vayg egy link is jó (ha van) aghol le van ez írva...
  • j0nNyKa
    #10243
    igen, fileokban kell turkalni
  • Charadras
    #10242
    Sajnos nem műxik, de azért köszi a tippet... :(

    Az megoldható szerintetetk vhogy, hogy "kilockoljam" az első két kampányt, azaz elkezdhessem rögtön a harmadikat?
  • dr Kotász
    #10241
    Hős-szint kell hozzá:

    Vessel of Shalassa *** 5
    Summon creature *** 10
    Instant travel *** 15
    Town portal *** 20
  • mzprox
    #10240
    indíts egy új játékot és cseréld le utána a champaign.sav filet
    (csak egy ötlet)
  • Charadras
    #10239
    T. Hölgyek & Urak!

    Segítség kéne, mert igen nagy bajban vagyok! Befejeztem az első 2 kapmányt, és épen elkezdtem volna a 3-as (necro), amikor technikai okok miatt (alaplaphalál) újra kellett telepíteni a vindózomat. El is mentettem a save fájlokat (save_x.sav), ill. a campaign.sav fájlt, most visszamásoltam, de nem ismeri fel őket, és nem tudok visszatölteni elmentett állást, csak az egészet újra kezdeni az első kampány elejétől ... [Win XP, HoMM V CE].

    Ha van vmi ötletetek, lécci írjatok, nagyon fontos lenne!

    Előre is THX!
  • mzprox
    #10238
    Közben megtaláltam a választ:
    4-es mage guild és 15-ös hero level kell..
    a townportalnal ugyanez 5 ill. 20
  • mzprox
    #10237
    town level 20?
  • jazzy
    #10236
    lvl20 utan megadja mind
  • b-type
    #10235
    Hát az AI-nak van baja rendesen...
    Most a kedvencem mikor a Sylvan őrtorony lövi a Ghost csoportot...persze hiába (még nem próbáltam már maxos Warmachine Katapult tulajdonsággal sem lehet írányítani a lövegtornyokat? ).

    ..vagy mikor a Warmachine Ballista képesség nélküli hős nyílvetője belelő 100 Succubus Mistress-be...brilliáns.
    ..vagy mikor nyílegyenesen hajózik/jön a váram felé...pedig annyi erővel én is tudhatnám igazán merre van az ő vára..
    ..ezek mellé tud olyan döntést hozni hogy brutál egységével elgyalogol a megamradt 2 alaplényem mellett és betámadja a 'hadtápkocsit' :)))
    ..stb..stb.
  • mzprox
    #10234
    lenne két klérdésem:
    -az instant travel varázslatot hogyan lehet megtanulni? Egy adott szint után mindegyik varázslótorony megadja?

    -miért van az, hogy az sg forum egy idő után elkezd valami zenét játszani?
  • Ted Beneky
    #10233
  • I love Techno
    #10232
    a c csoportból vki? fél 5-5-ig ráérek.
  • uniu
    #10231
    A H5 ben az Ai azert hagy nemi kivannivalot maga utan. Tegnap a warlock-os kampanyt csinaltam, eleg eros seregem volt, es egy neutral unikorn csapatot akartam lecsapni. Voltak kb 30-an. Raallitottam a csatat auto combat-ra, hogy addig is tudjak enni, es ez egy rutin volt a seregnek:) Nos, a hosom egy enpowered Armageddonnal kezdett:))ami azonnali visszatoltest vonzott maga utan:))

    elegge ongylkos meg az AI...
  • j0nNyKa
    #10230
    hm
    mivan, ha hardwaresen nem tudja kezelni rendesen a h5 a dolgokat?
    ertsd: router, tuzfal, ezek nincsenek, akkor jo ?
    nalatok van ?
  • gallik
    #10229
    mzprox-al semmi probléma nem volt, tudtunk csatázni is.
    Ki érti ezt ?
  • SLICK
    #10228
    nah C csoport a héten már nem leszek egyéb elfoglaltságok miatt, szal csak majd hétfőn tudok újra játszani, gondoltam szólok.

    nah további jó versenyzést!
    gallik: remélem legközelebb enm lesznek problémák és végképp csatázhatunk is :D
  • mzprox
    #10227
    persze
    melyik hamachi hálózaton vagy?
  • gallik
    #10226
    na, én szólok :) Legalább kipróbáljuk, hogy mással megy-e a játék.Persze, ha van kedved.
  • gallik
    #10225
    Az jó! És végigjátszottátok ?
  • mzprox
    #10224
    hát úgy tűnik csoportjátékra ma nem lesz lehetőségem, de ha valaki akar játszani versenyen kívül az szóljon :)
  • mzprox
    #10223
    nekünk eddig ment ilyen probléma nélkül. csatázni is tudtunk
  • NeoMaN
    #10222
    ha ez igaz, akkor a fene megette az egészet....
  • mzprox
    #10221
    Én is játszanék valakivel (A csop)
  • I love Techno
    #10220
    még nem jácottunk.
  • I love Techno
    #10219
    C-csoport a vb mecsidőpontok , meg a most szombat vasárnap kivételével ráérek bármikor , vki ráér mongyuk holnap vmikor? 16:35-ig ráérek egész nap.