14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Holy75
    #10298
    A tűndéknél mikor a sárkányokat kell összeszedni, tudna valaki valami jo taktikát mondani mert az infenos baromi nagy sereggel jön.:( Mi lenne a jobb taktika a sárkányokat szedni előbb, vagy a várakat lerohanni minnél hamarabb????
  • b-type
    #10297
    Nem tom, sajna most nincs sok időm nyomni, de szvsz ez lesz a legbrutálabb, mindjárt 31-es, és még csak egy várat foglaltam, ez szinte csak mobokból jött össze, volt egy gyűrű amit pl. 600db Wraith örzött, szal a fát hagyom persze legutoljára, de sajna uaz lesz majd mint a régi részekben, megvannak a skill-ek mind, és dobálgat majd csupaszon defense-t vagy attack-ot, spell Power, Knowledge-t :(
    Mindegy érzésem szerint ez lesz a legjobb, sajnálom kicsit hogy nincs Light magic, a mass támogató varázslatok büntetnének, de ez így is elég atom. :)
  • Cobra.
    #10296
    Na megvolt az első komolyabb kihívás a Necro utolsó kampányával. Érdekes, hogy odásig tiszta sétagalopp volt a Necroval, de Godric megizzasztott (főleg, hogy elég erősre sikerült megcsinálnom, meg hogy még benyomta a 2. sereget is).
  • livin
    #10295
    Koszonom tenyleg ott volt
  • I love Techno
    #10294
    szerintem láccik a minimapon , de amugy a bal alsó sarok
  • livin
    #10293
    Hi!

    A boszorkanymester utolso kuldejenel hol keressem meg a hatarokat mert mar minden varat ledontottem mindent elfoglaltam?
  • I love Techno
    #10292
    úristen....
  • Dant0r
    #10291
    Én csöppet elqrtam, mert nem néztem, h a tactics skillel kezd Findan, és így rágyúrtam a Nature's Luck-ra. De ugye így nem lehet megtanulni, szal kicsit szopacs lett a hősöm, még Godric is erősebb lett:))

    Viszont a másik két hős, akit ki kell szabadítanod (Dirael és Talanar talán?), ők erősek.. alapból kezdenek a Nature's Luck-kal, szóval én az 5. pályát velük vittem végig, Findan meg hordta a sereget:P
  • Ch_Slater
    #10290
    köszi
  • gallik
    #10289
    http://www.darkangel.hu/j/h5faq/
  • Ch_Slater
    #10288
    uhh, ezektől a flash linkektől a bannerban teljesen behalt a firefox (100% proci), úgyhogy ki kellett lőnöm őket adblock-kal. viszont így nem tudom a faku-hoz a linket. valaki beszúrná ide normál linkként?
  • Holy75
    #10287
    Nem tudom kinek , hogy van de nekem az 5-ik ebizodtó van szájmozgás az átvezető animokban. Ez most vajon a pach miatt van vagy csak erre volt idejuk a srácoknak?:)
  • I love Techno
    #10286
    nah vki ráér ma c csoportból?
  • SLICK
    #10285
    na holnap ki hogy ér rá a C csoportból? mert akkor elkezdenék mással játszani, h megnézzem akkor is desyc lesz e... ha jó akkor gallik felőlem kezdhetünk új gamet is
  • mzprox
    #10284
    Szóval miután engem nem tudsz megverni más ellenfelek után néztél.. hmm...
    :P
  • szuso
    #10283
    Tőlem kapnak ki Orionban, Heroes helyett :P
  • mzprox
    #10282
    nem halad a verseny... hol vannak a játékosok ? :)
  • I love Techno
    #10281
    én is ezen a véleményen vagyok , sőt én mikor először megcsináltam nálam nem is volt bent a seregben főnix kitettem mert szart sem ért volna és simán meglett a pálya , és mindkétcer mikor végigvittem csak a spectral dragonok leirtása után halt meg végleg nicolai , ezért is csodálkoztam mikor vki irta eccer hogy hiába irtota le a dragonokat ujraéledt nicolai , bár lehet csak nem találta meg mindet.
  • IceTom
    #10280
    Egyszer lefagyott.de újratöltöttük.és utána már jó volt.
  • gallik
    #10279
    Nincs mindenkinek routere :)
    Töltöttétek vissza többször is, vagy egy az egyben játszottátok le?
    Milyen netetek volt ?( mennyi a le és feltöltési sebesség)
    Köszi!
  • Nandq
    #10278
    nagyszerű! nagyon úgy néz ki, hogy a catalist controll centerrel akadt nekem a Heroes 5! :(
    nincs valakinek ötlete, hogy CCC nélkül, h lehet kiklónozni a képet a tv-re?
  • szuso
    #10277
    tuzfal kikapcsolva, sajat hamacsi-halozat, router biztos volt, gondolom (anelkul, hogy?)
    egyszer fagyott csata kozben, ugy hogy mindkettonk azt latta, hogy meg a masik lep, szoval vartunk a vegtelenbe. Egy idezett vizelemental volt soron akkor.
  • gallik
    #10276
    Akkor nálatok nem volt probléma! router , tűzfal volt-e ?
  • b-type
    #10275
    A hős stöpszli
  • b-type
    #10274
    Pont ezen a pályán vagyok, és nézek kicsit magam, mert az előző Warlock történetben Raelag lvl31 lett az addigi legmagasabb szint amit el tudtam érni, itt pedig már a 4-es pályán 30-as lett a Sylvan hős, és ezen az utcsó pályán is van egy szintlépő fa, tehát ha mobokból összejön a 31, akkor a fával kiléphetem a 32-es szintet...kiváncsi leszek hogy az Academy történetben mi lesz, mert Raelag is elég bitang 31-es szinten, de ez a elf csávó ez szvsz ütősebb.
  • Dant0r
    #10273
    Pedig ez nem feltétlenül igaz..

    Nálam a főnixek már nem értek semmit (5db? wtf? még a hülye zombijai is visszatámadásból ölték mindet...), úgyhogy nem _kell_ életben maradniuk.

    Ha a Spectral Dragon-okat kinyírod, akkor felkel a nap, és Nikolai újra ölhető lesz.
  • szuso
    #10272
    Gigaszi es fordulatos csataban, de vegulis:
    IceTom - szuso 0:1

  • lorytibi
    #10271
    Na megcsináltam.Mondjuk azt nem értem mért kellet életben maradniuk, de mind1.Lényeg h sikerült megcsinálnom.Sztem ez volt az eddigi legnehezebb pálya.
  • lorytibi
    #10270
    Megszereztem a fönixeket kinyirtam Nikolait de megint ujjáéled.A madárkáknak életben kéne maradniuk?
  • V1P3R
    #10269
    Neked is csak azt tudom mondani, mint a tudatlan Kexx kollegának. El kéne olvasni a Quest log-ot!

    Itt van, tessék.

    Secondary Objectives:

    Find ancient dwarven artifacts
    Night Everlasting envelops the lands controlled by the Undead, allowing Nicolai to rise again and again. The Seer says that this problem can be solved if Phoenix are present in the army. He has some and can give them to Findan if the latter fulfils his condition and finds the ancient Dwarven artifacts: Dwarven Mithral Cuirass, Dwarven Mithral Greaves, Dwarven Mithral Shield and Dwarven Mithral Helmet - The Seer believes that only the hero who can manage to collect all these artifacts deserves possession of such majestic creatures as Phoenix.
    Show artifacts to the Seer
    Now that all four dwarven artifacts have been found, it is time to visit the Seer again and add Phoenix in your army, to beat Nicolai
  • gallik
    #10268
    Majd írd már le légyszíves, hogy volt-e gondotok a szinkronnal.
    Köszi!
  • gallik
    #10267
    A hétvége a pihenésé és a gyerekeké, de hétfőn játszhatunk, ahogy látom egy csoportban vagyunk.Keress MSN-en ! [email protected]
  • Nandq
    #10266
    még szerencse, hogy rosszul írtam le, szóval shappire, de lényegtelen :)

    driverből a legújabb van, nforce 3 és az ehavi ati catalist.
    de tuti, hogy a vid kari a ludas, mert más játékoknál is szivat :(
  • Cobra.
    #10265
    Nandq, ilyen noname videókártyánál bármi előfordulhat. Nézd meg a Device Manager-ben (nem tudom magyar XP-n hogy hívják), hogy van-e valami más is a videókártya IRQ-ján.
    Driverekből rakd fel a legújabbakat (alaplapi 5.10 v .11, ebből a szempontból mindegy, hangkártyához is nézd meg van-e újabb, a videókártyához meg talán egy régebbi, pl az 5.12-es lesz jó).
  • lorytibi
    #10264
    Elakadtam az elfek uccsó pályáján, amikor Nikolájt kéne kinyirni.Akárhányszor kinyirom mindig 1 új vár közelében élled újjá.Mit kéne csinálni?Nyirjam ki folyamatosan és egyszer végleg megdöglik?Vagy vmit kéne csináljak?
  • uniu
    #10263
    tényleg mi értelme a red bordernek, ha a föld alatt csak egy purple key ten van.... ?
  • uniu
    #10262
    en lecsaptam a 100 titánt.. (Sandro köpenyével mass confusion-t tudtak kapni, majd az unikornis ijja segitsegevel tavolsagi buntetes nelkul lenyilaztam oket.)
  • V1P3R
    #10261
    Nincs necro vár, akkor lesz, ha Lorekeep-ben csinálsz asszem citadel-t, de ez le van írva magyarul a quest logban, nem tudom, miért nem vagy képes elolvasni! Ezek után el fog tűnni a 100 Titán!
  • Kexx
    #10260
    Hali

    Elakadtam a nekro kampány második pályáján, nem találom a nekro várat sehol, van egy portál amit pedig kb 1000 titán őriz és nem tudom merre kell menni. tud valaki segíteni?
  • Nandq
    #10259
    sziasztok! először is olvastam a FAQ-ot és tudom, hogy sok gond van a kompatibilitással, de engem nem kivág a halálba a rendszer, hanem kikapcsol a monitor és a hang is beakad, csak egy reset segít. esetleg nálatok is volt hasonló probléma? csak azért érdeklődöm, mert előfordulhat nálam hardveres hiba is, ez is ismert tünet?

    (amd64 2800+ Gygabyte k8triton (754), sharpe9600pro 256md.)