14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Holy75
    #10338
    A hős hanyas szintű? Mármint az ellené.. és a tied?
    A jol megválasztott skillek + abilityk csodákra képesek:).
    De lehet a taktikádban is a hiba, sokk minden lehet....
    Menzsd el a csata előtt és próbálkozz töbször mindig másféleképpen, ez az 1 megoldás van ha nem akarod a hőst előről kezdeni fejleszdgetni.:(
  • RaZoK
    #10337
    nos, lenne egy kérdésem... az a helyzet, hogy a falcon's last flight nevű pályán nyomom, és közel azonos erősségű és nagyságú seregem van mint az ellennek, de mégis iszonyú fölénnyel pár ember veszteséggel legyőz... lehet, hogy nem vettem volna meg valamit? vagy valami varázslat áll e mögött? aki tud ésszerű magyarázatot adni azt kérem, hogy jelezze... előre is köszönök minden segítséget...
  • Amigoss
    #10336
    császtok!
    AKI AKAR MULTIZNI 1.1 VERZIÓVAL AZ VEGYEN FEL MSN-RE!: [email protected]
    köszike!
  • Cobra.
    #10335
    Na a vége felé járok a Warlock 3-nak és nem tudom mi lehet a Border Guard mögött, mert a ToA megvan és szerintem a köv kanyar után lesz az utolsó ellenséges vár.
  • Holy75
    #10334
    De avan 1 oldal a Heroes magyarország vagy mi a neve ott van a F.A.Q-ban a cime ott ott van minden magyarul leirva sőtt van 1 almenube valahol kűlön minden egységnek hogy mit hogyan. Szerintem azt nézd meg.
  • mooo
    #10333
    lol hát igen ezt én néztem be,mivel rá kellett volna csak kattintani,én meg ugye csak felévittem a nyilat
    THX!
  • Nandq
    #10332
    jelöld ki középen a skillt, és utána vizualitásodra bízd a dolgot :)
  • SaGa Jr
    #10331
    Szótár esetleg? Sokat segíthet.
    De amúgy nemes egyszerűséggel elég ha ráböksz az adott hőstípust kiválasztva a legfejlettebb abilityre a skill wheel-en és kiírja az útvonalat neked. Elég egyértelműen mutatja mi kell az adott abilityhez (ez van középütt).
  • mooo
    #10330
    gyökér....
    (szerk. ebből tuti balhé lesz,de kibaszottul berágtam,mivel kurvagyakran nézem a faqot és a táblázatot is néztemde sem angolul nem tudok és rájönni sem tudtam.Erre belinkeled azt a FAQos képet,láttam már párszor,mivel mindig olvasom a forumot.Amilyen erövel belinkelted,olyan erövel le is írhattad volna inkább.Sőt alul a keresöbe is rákerestem a speac abilityre de csak a necrosat írta le vki....)
  • mooo
    #10329
    Ezt már néztem,de sajnos nem tudtam rájönni(nem tudok angolul)
  • Nandq
    #10328
  • dr Kotász
    #10327
  • mooo
    #10326
    Szeretnék megkérni valakit,hogy írja le nekem melyik fajnál mire kell adni,hogy előhozzam a spec ability-t.THX!
  • IceTom
    #10325
    2 új pálya érkezik!!!!De ehez regisztálni kell az ubi.com -ra szal,ha érdekel tegyétek meg:) a pályák júli vége fele jönnek
  • Nandq
    #10324


    itt a save-fájlom a pálya végéről, a hősömet pedig eszerint kezdtem el tápolni:


  • Nandq
    #10323
    nekem is fenn van az 1.1-es patch, de semmi gáz nem volt.
  • Nandq
    #10322
    hehe, pont ma fejeztem be a küldetést, elsőre, csont nélkül :)
  • dr Kotász
    #10321
  • uniu
    #10320
    nalam is ez a problem, le is irtam mar ide a forumba. hat ez van.
  • I love Techno
    #10319
    én 2-szer végigvittem már az egészet de nekem is ugy rémlik , hogy először simán kinyitottam , 2 szorra mikor már patchelve volt a játék utána mindhamár nem sikerült volna szal lehet ténleg elrontotta a patch vagy rosszul rémlik a dolog.
  • agy666
    #10318
    en is 2x csinaltam ujra a necro elso kuldijet, mivel veletlenszeruen
    a hulye hero-ja beallt az utba es ottragadt.
    Kis szerencse kell, hogy ne ragadjon be.
  • Charadras
    #10317
    Már megtettem 3x is... mindig beáll az útba, mire odaérnék; igaz mindig máshová, de onnan aztán el nem mozdul az istennek se... :(
  • mooo
    #10316
    Semmiből nem tart újrakezdeni...
  • Charadras
    #10315
    Sziasztok!

    Rendkívül lámának érzem magam, hogy ilyet kell kérdeznem, de nem jövök rá magamtól a megoldásra...

    Szóval: Nekro kampány, első küldi; a gond az, hogy ugye nem szabad találkozni a narancssárga wizard őrjáratokkal, de azok (2 db) egyszerűen beálltak az útba, és b@sznak megmozdulni, arrébb menni, utánam jönni vagy akármi. Így viszont nem tudok átmenni a folyó másik oldalára a subterranean gate-hez, hogy lemenjek a föld alá...

    Ha valakinek lenne ötlete, javaslata, nagyon megköszönném!
  • Cobra.
    #10314
    Nekem is Tan van, épp ezen a pályán vagyok. Még nem jutottam el odáig, hogy kiderüljön van-e másik sátor.
  • dr Kotász
    #10313
    Sziasztok!

    Hosszú kihagyás után (focivb stb.) végre folytatom a single játékot. Warlock campaign (campagin, champagne, camping stb:) 2. pálya. Lent ugye van a red keymaster tent. Fönt pedig ezzel be lehet jutni egy a kezdő vártól délre levő elzárt területre. Elsőre elszúrtam a hős fejlesztését, úgyhogy újkezdtem. Problémám a következő: újrakezdés (és 1.1-es patch) után lent TAN keymaster van, fönt pedig REDborder guard!!! Hogy a répába? Elcseszte a patch? Vagy fönt is van egy keymaster tent és a készítők a 1.0-s verzióban rosszul párosították a színeket?
  • Microtus
    #10312
    Nem :(. 2 hónap 2 hét 5. napján ha nincs meg mind a 4 akkor vége. Csak okulásképp, hátha valaki játszik majd ezen a mapon. Érdekes lesz.
  • Microtus
    #10311
    Egy már megvan, vak voltam. Mindet össze kell szedni a megadott határidőn belül? Vagy ha egy megvan, akkor az kitolódik?
  • Microtus
    #10310
    Köszi a választ. Ettől féltem :) Tudnám hogyan lesz nekem addigra akkora seregem, amivel mindenen átverekedem magam értük. Biztos valamit trükközni kell megint, majd rájövök...remélem:)
  • SaGa Jr
    #10309
    Nincsenek elásva, csak nehéz megtalálni őket. Mindegyik olyan helyen van, amit egy elementálcsapat védelmez. Ráadásként mindegyik a nagy vizen túl van. Csak végig kell járni az utat és meglesznek. Elég szembeötlő helyekre lettek letéve, mindössze a térképet kell bejárni hozzá.
  • Microtus
    #10308
    Hello
    Úgy látom itt mindenki kampányol mégis megkérdezném, hogy ismeré-e valaki a Maahír-os costum mapot? Azt írja a quest, hogy Sar-Issus relikviái nagy segítséget fognak nyujtani Zoltán legyőzésében, jó lenne megtalálni őket. Rendben, de arról viszont szó nem volt, hogy ezeket időre kellene megtalálni. JÖn az üzenet 2 hónap xhétxnapján, hogy ejnye bejnye még mindig nincsenek meg? Már vaktában is elkezdtem mászkálni, több hőssel, felderíteni a térképet...semmi. Attól tartok, hogy ezek is a homokba vannak ásva, mint az "útjelzőtáblásversikés" Asha könnye a Tear for Ossir mapon... at random . De lehet, hogy csak fáradt vok most ehhez :(
    pls help

    thx
  • izem
    #10307
    Ehhe,na azt persze nem olvastam el:-))
  • SaGa Jr
    #10306
    Csak egyszer. Ha elolvastad a quest logot akkor a mikéntjét is tudhatod (egy secondary feladat tartozik a dologhoz).
  • izem
    #10305
    sziasztok
    Az erdöjáro utolso részénél Nyikolaj-t mennyiszer kell lealázni? mert már kicsit unom....
  • IceTom
    #10304
    Egyetértek!
  • The Fugitive
    #10303
    Helló!
    nekem olyan gondom lenne a játékkal, hogy a képernyő felbontást nem engedi átállítani! 1024x768ban megy, de nem tudom feljebbrakni 1280x1024esre, pedig a tftmnek ez a natív felbontása! valaki tud erre megoldást? és ilyen még az élsimítás is, hiába huzom feljebb, mikor rákattintok az alkalmazra, visszaugrik eredeti állapotára. pls help!
    köszi
  • Holy75
    #10302
    Gondoltam, hogy nállam van a hiba, én a jobb felsővel kezdtem el is foglaltam mire észre vettem, hogy az ki sem tudott volna jönni onnan.:( Na de gondoltam mind1 lessz igy is.(Nem volt az). Megkaptam a kuldit a sárkányokrol és szedtem is öket sorba,de mire vagy 3-4 csoportot fel tudtam venni észre vettem, hogy jön a váram felé, mikor megnéztem a seregét már tudtam.........
    Köszi a segitséget.
  • Kodlovag
    #10301
    Én a várakra mentem teljes erővel, a sárkányok megvárnak. Az a nehézség a pályában, hogy a vízen szokott küldözgetni hajózó hőst, meg sereget az elf vár ellen. Nekem az volt a taktikám, hogy gyorsan felfejlesztettem a várat trent+castle -ig, közben elfoglaltam a környéket, majd felderítettem a föld alatti részt. Megvédtem a váram a támadó inferno seregtől, aztán Findant hajóra tettem, hogy a hajózó inferno hősök ne érhessék el a váram, és mikor elég nagy sereg gyűlt össze, mentem vele a bal alsó sarokban lévő vára ellen.
    Közben egy póthőssel mentem tovább a föld alatt meg a középső szigeten felfedezni. Ott találtam az első inferno várat. Nem volt ott hős, és a vár is teljesen védtelen volt. Még a póthősöm is 3 pixievel át tudott törni, és begyalogolt a várba. Ezek után lehet Findannal megindulni a bal alsó sarok ellen. A jobb felső sarokban is van egy vár, de azzal nem kell törődni, mert azon a szigeten nincs kikötő, nem tudnak hajót építeni, nem fognak kijönni. Majd a végén lenyomod őket.
    A csatákban az első körben nálam a hell houndok meg a pit lordok a preferált célpontok, a második körben meg az ördögök és a succubusok. Jól megválasztott kedvenc ellenfelek, expert luck, és nem lehet probléma.
  • gallik
    #10300
    Egyetértek! Akár lehet kevesebb fővel is ! Az időpont lehet fix, de megbeszélés alapján.
  • mzprox
    #10299
    sztem kicsit át kéne szervezni ezt a versenyt...
    Javaslatom: kezdjük újra regisztrációt, 4 csoport max 4 fővel (vannak itt olyanok, akik ide se szagoltak a jelentkezés óta sztem jó ha 16-an megvagyunk...)
    ezután a csoportokon belül osszuk ki a versenyidőpontokat "fixre", ami egy 3-5 napos intervallumot jelentsen. Ha ezen belül nem jelentkezik játékra valaki, akkor automatikusan veszített.
    Ha így marad a dolog, ahogy van kiszállok, persze csak szimbolikusan, hiszen nincs is miből :). napok óta kb senki nincs fent a versenynek létrehozott hamachi szervereken..
    uff :)