14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Vanek
    #10378
    hi! ne tessenek megenni,de hiába a google a haverom,meg a fórumkereső,meg a faq,kéne nekem egy használható trainer link,mert nem megy az egyik pálya.
  • NeoMaN
    #10377
    VB bronzmeccs, VB döntő, nyári hétvége van.
    Mégis mire számítottál?
    :))
  • NeoMaN
    #10376
    igen
  • Bull
    #10375
    Egyébként marha nagy élet van ezen a topicon
  • Bull
    #10374
    Ha a homokóra fölé viszed a kurzort gyorstipp szerüen kiirja
  • fawcet
    #10373
    Hali!
    Engem az érdekelne hogy lehet nézni a napokat mert sehol nem írja ki?
    Másik meg hogy másoknál előfordul hogy kilép a játék menet közben magától?
  • Bull
    #10372
    Hallo!
    Hamachival nyomjátok a versenyt?
  • Nandq
    #10371
    vagy angol, tökéletes tükörfordítása az angol passzív szerkezetnek... nem kéne!
  • OliApa
    #10370
    Vagy német anyanyelvű volt. . .
  • Nandq
    #10369
    azért némi odafigyeléssel sokkal kevésbé idegesítő fordítást is lehetett volna kreálni, nem kellett volna hozzá diploma.

    "a bánya már el van foglalva", "ez már maximumon van"

    ebből látszik, h aki fordította, qrvára nem érdekelte az egész - a pénzen kívül...
  • AC2
    #10368
    Jólenne. Van a kristályjég pajzs (asszem), annál tök más szöveget ír, nem tárgy leírást, hanem vmiféle történetet. + hát van egy-két aprócska hiba. De egyébként nem nagyon lehet panaszunk mer pár száz oldalt szépen lefordtottak.
  • 3P
    #10367
    Remélem lesz HUN patch is, amiben végre javítják a magyar szövegeket is. Most nem feltétlen a helyesírási hibákra és a sok esetben magyartalan fogalmazásra célzok, hanem az angolban is az elején hiányzó tárgy leírásokra és stb...
  • fawcet
    #10366
    Hol lehet megnézni hogy mennyi napnál tart a játék. Van valami jó leírás erről a játékról?
  • IceTom
    #10365
    még semmi:D csak hogy nemsoká jön:)
  • j0nNyKa
    #10364
    Na up, lehet jatszani
  • SLICK
    #10363
    és vmi infó róla még? :D
  • IceTom
    #10362
    Közeleg az 1.2-es patch
  • NeoMaN
    #10361
    Én vagyok!
  • I love Techno
    #10360
    c csoportból vki hétvégén akar jáccani?
  • Szaruman
    #10359
    kezdtem 1-et mz-vel, kb a 3. héten kivágott a "A(z) Heroes of Might and Magic V hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük." szöveggel. Jee^^
  • Szaruman
    #10358
    Nah, én fönn vagyok hamacsin, RP néven. 1-es csoportból várom az embereket:)
  • Microtus
    #10357
    Szia, ne haragudj már, hogy zargatlak de továbbra sem értem a Maahír-os mapon hogyan lehet összeszedni Sar-issus cókmókját. Miután a minap felkerestem ugye a térképészt, onnantól nem jött többé üzenet a küldetés sikertelenségéről. Örültem, pedig most látom, hogy a köntös ott forog Zoltán várától nem messze és senki nem őrzi. Ma mondom akkor folytassuk a küldetést, erre Zoltán fogja magát kényelmesen odaporoszkál és felveszi a köntöst...küldetés vége :( Esélyem nincs odajutni időben, hacsak már az elejétől nem kezdek futni oda, sereg nélkül a teleportkapukon át, a térkép meg hemzseg az ellentől:(((
  • Szaruman
    #10356
    Hopp, föl kell telepítenem:D
  • Szaruman
    #10355
    béjelentkeztem:)
  • mzprox
    #10354
    én ráérek, jelentkezz be a hamachi serverre
  • Cobra.
    #10353
    Az első héten el kell foglalnod egy várost, nem értem ebből mit nem lehet megérteni. Ugye egy kör egy napnak felel meg, tehát mielőtt a kék csík a homokóra körül végig nem megy, addigra kell elfoglalnod egy várat.
  • Szaruman
    #10352
    1. csoportból akar vki most játszani?:)
  • Eagle16
    #10351
    Sziasztok!
    Na most lenne egy hülye kérdésem:eddig egyik heroes-al sem játszottam csak ez nagyon megtetszett és úgy gondoltam hogy most elkezdem ezért nem igazán értek hozzá.a kérdés: a második pályán 1 "hét" alatt kellene meghódítani a várost.Ezt hogy kell??? nekem mindig elfogy a homokóra és kiírja ugye hogy ennyi vége vesztettél.
  • IceTom
    #10350
    vagy probáltad egérrel??:)
  • Nandq
    #10349
    próbáld feltenni az 1.1 patchet, hátha valami kompatibilitási gond, amit már megoldottak :)
  • Aradebil2
    #10348
    vki tudna nekem segíteni?a game nem érzékeli a billentyűzetet,így nemtom elnyomni az introt,kamerát mozgatni stb.
    előre is köszi
  • I love Techno
    #10347
    SLICK-el lejácottuk a partit , különösebb fennakadás nélkül.Volt egy párperces állás mert nagyon belagolt sztem és nem tudtunk semmit csinálni vártunk kicsit és rendbejött , utána pont amikor egyszer összecsaptunk beszart vmi , neki is meg nekem is a másik egységének jövetelét jelezte a játék és nem tudtunk lépni , autosave , azt ment tovább a dolog , ami az én győzelmemmel ért véget , remélem lassan kicsit felpörögnek a versenyesemények .
  • Microtus
    #10346
    Hű, a "mindössze a térképet kell bejárni hozzá" elött mondhattad volna, hogy elötte meg kell venni hozzá a térképet is, mert így már eltűnik az időkorlát :) A questleírásban is elhinthettek volna erről egy kis az infómorzsát igazán. Véletlen jöttem rá csak,... főleg, miután nem is igazán sok kedvem volt, nekimenni a térképészt őrző kolosszusoknak.
  • Nenrandil
    #10345
    Ahhh...
    nincs időm játszani :(:(
  • RaZoK
    #10344
    köszönöm a segítséget... de akkor szerintem megpróbálkozom a várbefoglalással... :)
  • Me Ga
    #10343
    ...menzsd...
    nem semmi...
  • Cobra.
    #10342
    Nekem sikerült leütnöm az ellenséges hőst is egyszer azon a pályán, de a legegyszerűbb, ha kikerülöd és befoglalod a várat amíg nincs ott. Ha időben vissza is érne a várhoz onnan már jóval egyszerűbb leölni.
  • mooo
    #10341
    Bocs tudom nem kellett volna,csak hamarabb írtam,mint gondolkodtam.
  • uniu
    #10340
    en sem tudtam leutni azt a host. vmiert nagyon durva. Annyit tudtam tenni, hogy elfoglaltam a varat ugy, hogy ne tudjon visszerni 1 het alatt:))
  • dr Kotász
    #10339
    Kösz a hozzászólást, jóbarát