14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • paci600
    #14405
    megtudná valaki mondani melyik mappába van a mentés
  • kabel15
    #14404
    THX!
  • Carmang
    #14403
    #14377
  • kabel15
    #14402
    Sziasztok!

    Hogy tudok egységeket szétszedni? Szóval mondjuk van 50 parasztom és szét szeretném szedni 20-30 darabra! De nem tudom hogy kell :( Remélem tudtok segíteni!
  • AtiRadish
    #14401
    Emberke, nagyon köszi a fájlokat
  • donatus13
    #14400
    Heroes 5 alap játék 1.0 a fall of the king asszem ez a neve 1 kampány 5 ik missiója hiába szerzem meg a várat 1 hét után azt írja vesztettem:(
  • Akey
    #14399
    Köszönöm! Végre végigjátszhatom magyar nyelven is!
  • emberke
    #14398
    Én speciel felraktam az 1.4-es, valamint az 1,6-os magyar nyelvi fájlokat is, így rendesen jeleníti meg a szöveget. Ebben a csomagban megtalálsz mindent:H5H
  • Akey
    #14397
    Hogyan lehet az "ő" és "ű" betüket is láthatóvá tenni a magyarításban?
  • emberke
    #14396
    DATALS/ könyvtárba kell bemásolni.
    HOMM5_1.6
  • Narxis
    #14395
    Baszki, én 1.5-ig peccseltem. Akkor most melyik a legújabb?1.6?
  • AtiRadish
    #14394
    Az alapjáték 1.6 os peccséhez vki feltöltené a magyar nyelvi fájlokat?
  • Carmang
    #14393
    Most már értem. (akkor mégsem olyan szépen írtad le a problémád :))
    No: mikor raktad fel az 1.5 peccset? Ha ennél a térképnél, akkor kezd újra a pályát, akkor fog csak aktiválódni a peccs.
    Utána már menni fog rendben a dolog.
  • Silenzio
    #14392
    Dehát egy lépésre enged kimenni... Akkor kiírja, még egy lépés és bebuktad. Ezzel cseszem el? Ez a bug lényege? Legyél már kicsit pontosabb... Annyi eszem nekem is van, hogy nem megyek át a határon, és értem azt is, mikor kiírja, mission failed. Mert ez akkor is a készítők hibája. Ha csak egy lépést enged megtenni a játék, de ezzel el is kúrom, amiről nem tájékoztat, az egyértelműen a készítők felelőssége, egy bug. Inkább ne is engedjen ki. Egy év lement a rohadt játékban, és hiába állok be a kapukba, vagy megyek fel északra, képtelen vagyok egy normális támadást kicsikarni. Vagy a helyőrségeket támadják, vagy semmit. Az üres kapukon eszük ágában sincs bejönni. A seregeimet se támadják meg, így nem is tudom megverni őket.
  • Carmang
    #14391
    Elég szépen leírtad a problémád, ezért a válasz egyszerű:
    Nem szabad a határon kívülre menni. De ez a küldetés leírásban is benne van.
  • Silenzio
    #14390
    Szevasztok!

    Szóval: elakadtam az 5. hadjárat első pályáján. Be kell védeni a tünde-territóriumot, asszem 5 garrison van. Easy-n kezdtem nyomni ezt a pályát, mert normalon a 2. roham levert, mint a huzat. Easy-n még nehezebbnek tűnik, ugyanis normalon az első rohamot hős nélkül, a garrisonnal vertem vissza. Itt már az első sem ment. A probléma a következő: elvileg egy démon-seregnek kéne spawn-olnia, miután sikeresen védekeztem. De nem történik semmi. A gép rettentő geci, csak akkor támad, ha elég gyengének találja a seregem. Különben rám se bagózik. A 2 erősebb seregemnek neki se kezd. Ha odaállok a garrisonhoz, egyből menekül a várába és kikapcsolja magát. 2-szer vertem meg a heaven sereget, de egy harmadik bunyót képtelen vagyok összehozni, mert mindig eliszkol, vagy leveri az "üres" végváraimat...
    Olvastam, hogy ez egy bug, dehát nekem az 1.5-ös van telepítve, elvileg nem szabadna előfordulnia. Tiszta ideg vagyok, letelt 12 hónap és csak megy a sárdagasztás. (egyébként ezért utálom a körökre osztott játékokat, ezen a pályán pl. lehetetlen taktikázni, ha a gép érzi, hogy veszíthet, nekem se jön, ha kiteszem a lábam a határon túlra, mission failed. Keresi a gyenge pontjaimat, ha rám száll, és átcsoportosítok némi embert, megint elmenekül. a legidegesítőbb pálya amivel valaha dolgom volt stratégiai játékban)...

    Mit tegyek? Váltsak pályát cheat-tel?
  • Perszepeta
    #14389
    köszi, viszont ezt is tudom. autoexex_a1f.cfg vmi ilyesmi fájlban kell hozzáírni egy sort, meg 1 másik fájlban is, de így sem működik. Azt írja, h a játékban is engedélyezni kell a konzolt, dehát ott nincs ilyen lehetőség. (amúgy a pályát 2x kezdtem újra, de így se tom kivinni, csak egy picit akarom feltölteni a seregemet :P). le tudná vki írni részletesen, mit tehetnék, v mit szúrtam el a hekkelésnél?
  • Carmang
    #14388
    Arra figyelj, hogy más fájlt kell a HoF-ban hekkelni, mint az alapjátékban, hogy bejöjjön a konzol!
  • Perszepeta
    #14387
    sziasztok! a Hammers of fate-tel nyomom, csak kéne egy kis segítség, a 3. küldi végét nem tudom kivinni. Gondoltam najó most picit csalok :( A FAQ szerint mindent PONTOSAN ÚGY beállítottam, de nem tudom aktiválni a játékban a legördíthető menüt (az alapjátékban működik). 1.0 verzió van fenn az alapnál is meg ennél is. Tudna esetleg vki tippet adni? Jó volna mer enélkül akármit csinálok, túl erős az ellen és kampec :( KÖSZI előre is!
  • Maak
    #14386
    koszonet
  • tomcsa4
    #14385
    Ezt használd: Hamachi 1.0.1.5.

    A routerben vegyétek fel a hamachi IP-t, hozzárendelve a portokat. Tűzfalban detto.
  • Maak
    #14384
    hello

    haverral jatszanank hamachin, de sehogy nem latjuk egymast es kifogytunk az otletekbol, illetve o mert en nem is ertek az ilyen hokuszpokuszokhoz, szal nekem xp neki vista, nekem eredeti angol magyaritva, neki viragbolti magyar verzio van, valakinek valami otlet? a legujabb hamachival probaltuk eddig meg egy regebbivel (1.0.0.61 beta?) de az elobbivel nem lattuk egymast, utobbi meg nem fut vista alatt...(hamachin lattuk egymast es pingelni is tudtuk egymas gepet)

  • agrof
    #14383
    köszi!
  • Lolozan
    #14382
    Nézd meg itt: http://heroes.hardwired.hu/ -kampány végigjátszások.
  • agrof
    #14381
    Valaki meg tudná mondani, hogy az Asha végrendeleténél a Sötétség szíve nevű pályánál hogy kell tovább jutni? Lehet hogy az én fogyatékosságom, de nem tudok rájönni. Légyszi segítsetek!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #14380
    Van. Megtalálhatod itt vagy itt, más egybekkel együtt.
  • vidu01
    #14379
    Modokat honnan lehet letölteni? Van olyan mod ami a necro várban a kaszás helyett halállovagot ad. Konkrétan ez érdekelne.
  • vidu01
    #14378
    Köszi!
  • Carmang
    #14377
    Szétosztás (split):
    Bal katt az egységen, SHIFT nyomva tart, bal katt egy üres mezőn (mintha csak át akarnád helyezni), feljön a szétosztó ablak.

    Törlés:
    duplakatt az egységen, bejön az infó képernyője, jobb alul a körcikk menüben van a törlés gomb.
  • vidu01
    #14376
    Hello!
    A hősöknél lévő egységeket hogy lehet elosztani (kettészedni) ill. törölni ha nincs rá szükség?
    Magyarítással kapcsolatban: mindkét kieg fent van kelet törzseihez találtam magyarítást alapjátékot is sikerült csak a Hammers of fatehoz nem találtam. Tudom hogy van magyar nyelvű verzió belőle de az EUshoz van?
  • Föcsök
    #14375
    Na most raktam fel a 3,1 patch-et és ugyanúgy maradtak. Az előbbi hozzászólásnál meg pont még töltött egy pályát ez volt a szöveg "Some time ago when a Földregés...":D Ez erre értettem, meg a hős életrajzánál is a története angol, de alatt a specialitása meg magyarul van írva. Nektek is? A 3,1-es patch változását meg nem látom, szinte semmi sem történt de nem is baj.:) Légyszi valaki válaszoljno a kérdéseimre, hogy megnyugodja, vagy pont hogy nem.:D
  • Föcsök
    #14374
    Jaj hatalmas köszönet a magyarításért AtiRadish! Édesapám nagy Hereos fan és így már ő is fog játsznai nem csak a 4. résszel hanem ezzel is. Annyi lenne a kérdésem, hogy amikor tölt egy játékot, és ott írja a pálya történetét meg a hősök életrajzánál nálatok is angol maradt. Csak azért kérdezem, mert nem patch-eltem semmit. Szóval ennek úgy kell lenni?
  • Razak
    #14373
    Nem tudom ki szerkeztette korábban a Heroes V FAQ-t, de ha gondolja/gondoljátok, akkor én szívesen foglalkoznék vele és aktualizálnám.
  • sirdond
    #14372
    Tudom, de nem jó. Azt írja ki,hogy: Heroes V nem található, a frissítés nem telepíthető.

    Ezért kérdeztem,hogy megoldható e valahogy? Az 1.06 ból is kellene szedni a szövegfálj mint az előző verziókból, de a faq oldalon nincs fent.
  • Lolozan
    #14371
    A patcheknek is nyelvi változatai vannak (pl: hroes might and magic 5 1.06 hu pl.exe stb...),ha ezt telepited akkor természetesen magyar marad.
  • sirdond
    #14370
    Sziasztok!
    Megoldható,hogy tört verzióra telepítsem az 1.05ös és 1.06os patcheket, és továbbra is magyar maradjon? Vagy nem fog változni?
    Előre is köszi
  • razzor two
    #14369
    Alkalmas!! :-))
    Persze azért értek egy kicsit a géphez..a registryből is etávolitottam a dolgokat..mégis úgy érzékeli , hogy a program rajta van!! Jah és fut is ha elinditom...csak hibákkal..lehetetlen vele így játszani..
    Config: pentium E 4500 Core 2 duo 2,2Ghz 2 Gb RAM Radeon x 1950 pro Windovs xp service pack 3
  • Lolozan
    #14368
    A konfigod alkalmas egyáltalában a HOF futtatására?Ez a progi hirhedetten memóriaérzékeny.
  • razzor two
    #14367
    A telepités legvégén egyszerüen nem válaszol.. fekete lesz a képernyő!! Csak a gép lekapcsolásával tudok kilépni... Aztán fut a progi..csak nem lehet pár dolgot csinálni..pl várban lényeket vásárolni, nem indul el a küldetések dolog..áhhh
    Lehet, hogy windovs újra??
  • Carmang
    #14366
    Milyen hibával akad ki telepítés közben?