36
mert lejárt a műszaki
  • st3ve
    #36
    Régen nem írt ide senki.De most itt a Shol András ujjabb akciója.
    Ismeretlen tettes ellen inditottak eljárást.Mikor a balesetet okozó terepjárót Sthol Bandika vezettre K:O: részegen.És le is lépett a helyszínről.Mivel Császár előd neve is előkerült ismét.Érdekes téma ez nem???
  • Galy
    #35
    és három napra adják :)
  • Galy
    #34
    2950 Ft :)
  • Galy
    #33
    válaszoltam :)
  • GmorpH
    #31
    Gratula, akkor ezek szerint egy újabb értelmes dolog változott meg, csak hogy plusz pénzt szedjenek belőle. Na mindegy...

    És sorry nem tudtam, hogy ez a szitu jelenleg.
  • Pempő
    #30
    Önkormányzaton lehet kérni útvonalengedélyt, 4000 Ft
  • GmorpH
    #29
    Ha bejelented műszakira, és kapsz egy dátumot amikor viheted, akkor ott adnak egy papírt amivel furikázhatsz a vizsgáig úgyanúgy mintha lenne érvényes forgalmid. Amolyan ideiglenes igazolás féle. Pontosan nem emlékszem már, mert elég régi "emlék" szerencsére, de szerintem ez azóta sem változott.
  • Pempő
    #28
    Írtam privát!
  • Pempő
    #27
    Vontazsd!
  • [HUN]PAStheLoD
    #26
    lol...

    szeintem jelentsd be hogy lopott azt kész :))
  • A nick nevem
    #24
    Hol lehet meghosszabbítani a lejárt műszakit, amíg javítják az autót? Egyáltalán meg lehet, ha már két hónapja lejárt? Csak mert nem nagyon akarok egy foltozott járgánnyal végigmenni a rendőrök előtt, amíg elviszem a festőhöz, meg beszerzem a festéket...
  • Breki33
    #23
    máskor szólj ha kocsiba ülsz mimeg nem megyünk ki
  • CSOCSO
    #22
    én ugy jártáltam a kocsimmal hogy 1 éve nem volt rá se műszaki se zőldkártya....kb 2 hétig mászkáltam vele naponta többször..sose kaptak el:)) aztán amikor intéztm a dolgokat..akkor elkaptak de mondtam hogy éppen vizsgáztatni viszem..és elengedtek.
  • traXion
    #21
    Gizda :D
  • Galy
    #20
    na, nincs semmilyen szigorított műszaki vizsga, pánik-keltők! :-D
  • Galy
    #19
    kerék is más, meg a gumi is más :)
  • FREAK
    #18
    kerék vagy gumi? nem mindegy :D
  • Galy
    #17
    köszi
  • Pempő
    #16
    :D Az legyen a legnagyobb bajod.
    Ha kell, megérdeklődök egy számot, ahol ügyesen intéznek vuzsgáztatást.
  • Galy
    #15
    hát, le kell cserélnem az egyik kerekem :(
  • Pempő
    #14
    Milyen kocsi? Gondot okozhat a szigorított vizsga (vagy a natúr)?
  • Galy
    #13
    szigorított műszaki vizsga??? az fuck, már lebeszéltem a szervizemmel a dolgot :)
  • Pempő
    #12
    Én a helyedben azért felhívnám az önkormányzatot, mert lehet hogy egyszerűbben megúszod. Nekem a zöldkártyám járt le, mikor elkaptak, lekaparták az igazolómatricát, plusz letépték a forgalmi alját. Azt mondták, hogy 2 hónap után tehetek majd szigoratott műszaki vizsgát (kérdeztem a köcsög rendőrt, hogy mi köze van a zöldkártyának a kocsi műszaki állapotához, erre természetesen nem tudott válaszolni), és 50000 lesz a bünti. Ehelyett kiderült, hogy az esettől számított egy hónapon belül, ha csináltatok új zöldkártyát, és beviszem az önkormányzatra, akkor kb. 400 Ft ellenében kapok új forgalmit + matricát. Szóval a rendőrök hazudtak. Bűntetés meg 8000 forint lett, arra hivatkozva, hogy nem volt bekötve az övem, pedig egyébként be volt...
    A te eseted más, de nem árt résen lenni!
  • Crem
    #11
    25.000.- és 40.000.-ft között lesz a büntetésed. Attól függ voltál már képpben a rendőrök elött.
    A közlekedés felügyeletnél kell tenned majd egy műszaki vizsgát, ami szigorított lesz. Azaz nem viheted el a haverodhoz egy gyors vizsgára.
    Azonfelűl 8800.-ft ért igényelned kell egy új forgalmit...
    Kb. erre számíthatsz...
  • Lteebee
    #10
    Akkor ciki van.
  • Csacsi
    #9
    Akkor Nekem volt igazam :)))
  • Galy
    #8
    :-DDDD

    hajnali 1-kor kaptak el, két hónapja lejárt forgalmival :)
  • Csacsi
    #7
    Ez a szöveg, csak akkor gáz, ha már 2-3 hónapja lejárt a múűszakija az autónak :))
  • Lteebee
    #6
    Hát először is betegséged akadályozott meg a vizsgáztatásban és éppen a szerelődhöz mentél és azért mentél autóval, mert még nem vagy teljesen jól.

    Amúgy nagyon nagy szükséged van az autódra, mert két mozgásképtelen rokon ellátása is a te feladatod a családi munkamegosztás szerint és amúgy a munkádat sem tudod végezni autó nélkül.
    És ha nem dolgozol, nem tudod anyagilag segíteni munkanélküli szüleidet.

    Valami ilyesmire hivatkozz, amikor a büntetési tétel mérsékléséért folyamodsz!
  • Galy
    #5
    elfelejtettem, előfordul az ilyesmi :)
  • Csacsi
    #4
    Hát ez tényleg kellemetlen. Direkt nem csináltattad meg a műszakit? vagy elfelejtetted? Vagy nem csinálták meg rá?

    Bár végülis teljesen mind1, de nem lesz egy olcsó mulatság. És ráadásul sok utánajárást igényel. Hacsak nincs vmi rendőr ismerősöd.
  • Galy
    #3
    Köszi Jónás!
  • Loál János #2
    Egy csomót!
  • Galy
    #1
    mennyi büntit fogok kapni?