156
A CNN szerint tegnap este elpaták a diktátort
  • a.carkey
    #107
    Két óvodás talál egy cicát:
    -Kisszisza, kisszisza!
    Mire a másik:
    - Nem igaz, hogy nem tudod kimondani a matka nevét ...

    :)
  • Dutch Flander
    #106
    PÓKEMBEJ!!!
  • The Garrett
    #105
    -Elakpták szaddam husszeint?
    -Hátulról élesben?

    -najó ez gyenge volt-- :D
  • Lynx_TWL
    #104
    szegény :D
  • The Garrett
    #103
    HEhe ez továbbra is fenntartja a mondást hogy behind every gr8 man there is a gr8 woman :D
  • PResident Evil
    #102
    hurrá hurrrá [tapsvihar]
  • a.carkey
    #101
    Ha jól tudom az asszony volt ... :)
  • a.carkey
    #100
    Szerintem nem ott élt. De mivel átkutatták a "tanyát", ahol bujkált, így oda huzott le. Kb., mint amikor jött 44-ben a front és 45 áprilisáig, ha jött valaki a tanya körül, huss leküldték oda a lányokat! :)

    Bár ahogy kinézett, kb úgy két hónapja lehetett már ott. :)
  • The Garrett
    #99
    Tisztára mint 1 rókavadászat
    mondjuk ennyi vérdíjért csak idő kérdése volt mikor adja fel valamelyik embere...
  • Dzsini
    #98
    3-4 óránként vándorolt az ilyen 'lukak' között... és kaptak az amcsik 1 jó fülest, hogy hol van és melyik az a néhány amelyik várható mostanság... mindegyikhez kiküldtek 1 tonna emberkét, és meglett.
  • Sephi
    #97
    Aze' nem semmi luka volt amig bent elt. En nem ertem hogy birta ki annyi ideig? Nehez elhinni hogy nem leltek meg eddig de valami nekem buzlik :) Es most nem a labam az...
    Amikor megoltek a fijait akkor megnovekedett a terorr akciok aranya. Most mi lesz?
  • Davidus
    #96
    Megviselte a sok levél amit a gyerekektől kapott.
  • Balo
    #95
    Majmok bolygója? :)))
  • FtranX
    #94
    elég gyötört feje van :)
  • Aramir
    #93
    ..tudnak.
  • Aramir
    #92
    Félre ne érts, ez csak egy példa volt.
    Hülyék mindig vannak, akik többet vállalnak, mint amit udnak.
  • Davidus
    #91
    télapó itt van hó a subája:D
  • Pempő
    #90
    Nem vitatom, hogy elkapták, de nekem az nem bizonyíték, hogy az amerikaiak azt mondják, hogy van dns minta, hiszen én úgyse hasonlíthatom össze. Meg ugye a háború elindítását indokló dokumentumok is hamisak voltak.
  • CSOCSO
    #89
    a többiek még félnek hogy ez hasonmás:) amugy szvsz elkapták.. dns minta...
  • Sephi
    #88
    Szerintem nem kaptak el. En nem latom a nagy Saddamot olyan helyen bujkalni oszinten. Annyi penzel nincs hogy nem tudod elmenekulni Irak-bol. Szerintem tuti hasomasa vagy mi csak nem akarjak bevallani.
  • Pempő
    #87
    Mondtam, hogy nem kell UBB...
  • Pempő
    #86
    Híradó: Irakban emberek százai ünnepelnek...
    Nevetséges. CNN-en ugyanazt a 30-40 ünneplő embert mutatják órák óta.
  • Eye-scream
    #85
    Ehh annyira röhejes már ez az egész... Peersze az amerikaiak csak a nép szabadságért mentek oda hisz ők a nagy felszabadítók. Most meg persze hősök is hiszen elfogták a nagy diktátort. Mi meg nyalunk nekik 1000L. Undorító...
  • Frank99
    #84
    ja, meg tudod a TV ilyenkor szereti elővenni az ilyen dolgokat (sztem felső nyomásra) hogy eltussolják azt, hogy SZÜKSÉG lenne egy ekkora néplavórra normális mentőrendszerre, és viharjelzésre...
  • Frank99
    #83
    de ŐK nem azért haltak meg.

    aki hülye és korlátolt, és nem használja a kötelező felszerelést, annak kevés az esélye.

    a múlt heti emberkéknél VOLT felszerelés mentőmellény stb. és ha időben jelezte volna a (nem működő) rendszer a vihart (pl. nyáron 30-45 perceel előbb) bőven ki tudtak volna jönni.
  • Aramir
    #82
    A jelzések ellenére is szoktak meghalni így. Nemrég is volt egy ilyen eset a tvben.
    A srác még úszni sem tudott, a csónak tartó kötelét is elkötötte, a jelzést meg nemvette időben észre
  • Frank99
    #81
    hehe...
    csak EZT lehet jelezni, csak nem teszik.

    a katonát meg meglőhetik, de ezt ő TUDJA.

    ne vonjunk má' párhuzamot, ha nincs
  • DJ Skyline
    #80
    jó most lelőtted...nem tudom már magamban tartani...Gyurcsány Ferike volt,őt plasztikázták át!
  • cSuwwi
    #79
    A bejelentés: Ladies and Gentlemans! We Got Him!
  • Sub
    #78
    Na igen! De Bin Laden még mindig szabadon kószál...
  • Taranov
    #77
    Nemondmá, úgyis tudjuk mindannyian, hogy Gyurcsány Ferike volt:)
  • Taranov
    #76
    Ez nem így van, egyáltalán.
  • DJ Skyline
    #75
    ja mondjuk azok mindíg túldramatizálják a dolgokat,színesítgetik,stb...Nézzetek M1,M2,Duna TV,HírTV,CNN...ha híradót akartok...A TV2,RTL Klub azok télleg loálok...
  • DJ Skyline
    #74
    jó most mindnekit fell lehet sorolni,,,Málykül Dzsekszont,vagy Orbi Viktor bácsit is...stb..
  • DJ Skyline
    #73
    Jo,de azért ez sem csak úgy egy hétvégi piknik volt...aki tudja a történelmet az azért ismeri valamennyire Saddam bácsit,és csínytevéseit---és sokan mondták hogy ért neki egy ilyesmi buli mint ami állítólag történt...az irakiakra visszatérve...igen és lehet is őket sajnálni ,mert ami eddig történt az nem az ő hibájuk hanem tudjuk kié---
  • FREAK
    #72
    kár hogy a "betolakodók" többet tesznek értük, mint a bennszülöttek....
  • a.carkey
    #71
    Lehet, hogy Harrison Ford a "Szökevény"-ből? :)

  • Taranov
    #70
    Ez mondjuk igaz, nem is a katonákat sajnálom én pl. hanem az irakiakat, mert ők a hazájukat védig a betolakodók ellen.
  • DJ Skyline
    #69
    lehet,kitudja...sőt egyenesen Bush-t...
  • ShaiHulud
    #68
    tan a mikulast?:)