156
A CNN szerint tegnap este elpaták a diktátort
  • Nando De Napoli
    #156
    háténse
  • Dragooon #155
    énebből semmit nem értettem
  • katalány
    #154
    Mos mi van? Ne cikizz engem!
    Inkább az arab világot kellene ! Nem?
    Addig míg hülyeséget nem csinálnak! repülőgép eltérítés meg mi egymás!!!!!!!!!
  • Ronny
    #153
    lehet, hogy erről az amcsikat is értesítened kellene?!
  • katalány
    #152
    Bemásol az anyám hírleveléből való cikkét,

    Itt érdekes, hogy nagyon "szaturni" a képlet. Na jó, végülis egy
    kivégzésről van szó... ;-)
    A hír értékét a 3. ház, illetve az ura mutatja, ami a Mars, és ő a 12.
    házban van...
    A hír természetes jelölője a Merkur, az meg kombuszta, és az exil SAT
    hatalmában, 12. házban (hanyatló házban)...

    Itt a 3. ház ura a Merkur, vagyis egyben a képlet szerinti és
    természetes jelölője is a hírnek.
    A Merkur kombuszta, az exil SAT hatalmában, 9. házban (hanyatló házban)...

    --------
    Namármost...
    Lehet, hogy hamis a hír, azaz nem is végezték ki?!
    Vagy "megmenti a helyzetet" a Bika Hold (a reggeli képletben még van
    távolodó trigonja a Merkurral?

    Én nem értek hozzá, ezt anyám lapjáról mentettem le, de az agyanúm, hogy nem végezték ki.

  • Fido4life
    #151
    A mai világban már elég ősi módszernek nyilvánul egy felakasztásos kivégzés.. Ráadássul ha azt nzzük hogy a média is hogy felkapta a dolgot..
  • Dynamic
    #150
    Ha az asztrológiai elemzés azt mondja, akkor tuti biztos, hogy nem halt meg:P
  • katalány
    #149
    akkor kvittek vagyunk..
  • Fido4life
    #148
    nem kizárt..
  • katalány
    #147
    Most olvastam egy asztrológia elemzést, hogy a képlete szerint lehetlenség , nem Ő halt meg..
  • Fido4life
    #146
    Nyugodjék Békében
  • FZoleee
    #145
    Hát, igen... Már fel is akasztották...
  • Fido4life
    #144
    a francba..
  • banok
    #143
    meglepően gyors talán volt egy kis ráhatás Washingtonból...
  • Braveheart
    #142
    Ja... nem hittem volna hogy az ítéletet ilyen gyorsan végrehajtják.
    origo - felakasztották Saddam Husseint
  • progee
    #141
    be lehet zárni a fórumot ;)
  • Mersant
    #140
    vár még rá néhány per, úgyhogy szerintem a börtönben fog meghalni, vagy természetes úton, vagy trükközve kicsinálják
  • REALista
    #139
    Szerintem nem fogják kivégezni!Senki sem meri majd aláírni a kivégzési papírját...
  • Punker
    #138
    és fel i sfogják kötni, a tárgyalás első napján egyértelmű volt ez, mintahogy az is hogy az öldöklés tovább fog folytatódni még jópár évig ott.
  • DJ BP
    #137
  • Fido4life
    #136
    szegényt halálra itélték..:(
  • csabawarchief
    #135
  • BaLeeX
    #134
  • PREMIERE1
    #133
    1918 után ...

    Magyarország utálni kezdi Romániát, a Szerb-Horvát-Szlovén királyságot, Csehszlovákiát, Ausztriát. Szívesen viselne ellenük háborút, mert betettek neki korában, de mégsem teszi - kivétel az ausztriai csinbumcirkusz "népfelkelőket" -, mert nincs meg a katonai ereje hozzá. De utálja őket, mert kárt szenvedett általuk - nagy kárt - és mert a románok, szerbek, horvátok, csehszlovákok is szintén utálják őt. Ez már elég indok ugye.
    Addig kell elvileg lépnie, amíg az ellen ugyanezt nem teszi - lásd I. VH és a '16-os román támadás Erdély ellen ...

    Az USA esetében ue a helyzet. Az iraki olajkészletek nagyon jól jönnek az USAnak, Irak diktatúra, amely 1989 óta utálja az USA-t, amikor is ugyew kiderült, hogy F14-es gépeket adott el Iránnak az első - irak-iráni - öbölháború idején és közben eladott légvédelmi berendezéseket Iraknak is.
    Szadam utálja, Bush papa utálja, a fia is. Irak terrorizmus támogató országnak számít, utálja Izraelt - már ez is elég indok manapság -, szóval potenciális ellenség. Az USAnak ráadásul megvan a katonai ereje, hogy megtámadja és le is győzze. :)

    Kb.
  • Yetike
    #132
    Milyen jogon visel ellene háborút? Ebből fakadóan milyen jogon tartja fogva hadifogolyként AMMOrszág Saddamot?
  • Kandurex
    #131
    Nédmá' Szaddam önélet a retek-klubbon
  • FtranX
    #130
    Irak ellen Amerika háborút viselt. Szaddamot hadifogolyként tartják fogva.
  • Yetike
    #129
    Milyen jogon tartják fogva Saddamot...? Milyen jogon vannak az amik Irakban...? Van értelme ezután a jognak...?
  • Mézár
    #128
    George Bush
  • Kandurex
    #127
    Háá bazz...emiatt az átok miatt elmarad ma a kedvenc pirospulcsis haverom (Freddy)
  • [HUN]PAStheLoD
    #126
    AZ !!! :DDD
  • Aramir
    #123
    LOL!
  • Ron Ragm
    #119
    Most az amcsik aztán qrva büszkék magukra....
  • Dutch Flander
    #118
    Na akkor elárulom. Sajna senki nem fejtette meg, tehát senki nem kap virslit...

    A South Park című filmben, mikor Ike a haverokkal együtt megérkezik Cartman-hez és a tévében megpillantja Saddam
    Hussein-t elkiáltja magát, hogy: Pókembej!
    Azóta ez valahogy rámragadt és én is mikor meglátom, csak ennyit mondok. Most is, mikor először pillantottam meg, hogy van róla egy fórum, ez volt az első hozzászólásom.
    Mellesleg a filmben is jól kritizálták Saddam-ot. Ott egy vaddisznó-csorda végzett a diktátorral, a pokolban meg kegyetlenebb volt, mint a sátán. És egyfolytában csak hátulról töcskölte.
    Alapmű! Aki még nem látta. feltétlenül nézze meg!
  • Braveheart
    #115
    És akkor az amerikaiak vagy Te jobb lennél nála?
  • magus
    #114
    kár hogy nem közvetíti a tv ahogy kínozzák. ez a tömeggyilkos megérdemelné hogy az amcsikkal eggyüt a levegőbe röpüljön.
  • Dutch Flander
    #111
    Jó vicc!

    Gondoltam, várok egy pár reagálást míg el nem árulom, miért írtam ezt ide. Senkinek sincs ötlete, mi lehet ez??? (#106)

    Aki megfejti, az a nyertes...
  • Frank99
    #110
    sztem inkább patkány-vadászat...
  • csabawarchief
    #109
  • :)
    #108
    Én adtam fel amúgy.. kaptam cserébe egy c64-s gépet magnóval, és három kazettát:)