156
A CNN szerint tegnap este elpaták a diktátort
  • DJ Skyline
    #67
    vágom hoy vicc...azt is lehetmondani hogy qrvára átplasztikáztak valakit Saddam bácsivá...
  • ShaiHulud
    #66
    jovan csak vicc:) nah meg egy kis konsiparacios otlet:)
  • DJ Skyline
    #65
    ugyanmár....
  • DJ Skyline
    #64
    kicsit mentek csak biztosra ezzel..
    de csak tényleg egy kicsit..
  • ShaiHulud
    #63
    es mi van ha csak egy klon ?:D
  • a.carkey
    #62
    600 ernyős kapta el! :) 600! Durva. Biztosra mentek. Szerintem ő is unta már. Megkönnyebbült. Így tán még mártír is lehet, ha kinyírják, mint Csau Csaut ... :)
  • DJ Skyline
    #61
    nézd meg
  • ShaiHulud
    #60
  • Kata
    #59
    DNS-vizsgálattal is megerősítették személyazonosságát.
  • FREAK
    #58
    "A háborúban meg néha lőnek, ez van!!!"

    A Balatonon meg néha fúj a szél, ez van :P
  • a.carkey
    #57
    JA!

    A srác sem minimálbérért ment oda ... Mellesleg sajnálom, de ez van. Háborús övezetbe csak akkor menjen az ember, ha azt is tudja, hogy megölhetik. Nekem egy haverom purcant ki Boszniában. Fotós volt. Széttépte egy aknavető gránát egy nappal azután, hogy a barátnőjét - egy spanyol csajt - kilőtte egy orvlövész ... :( Ez van ...
  • Tikal #56
    nem is sirnak, látod haza sem akarnak jönni :)
  • Braveheart
    #55
    Hát én is inkább kimennék 8-szoros fizetésért, minthogy itthon maradjak...
  • Frank99
    #54
    leszarom.
    a Balatonon múlt héten 3 ember halt meg.
    NEKIK nem kellett volna, mert csak horgásztak, és csupa spórolásból nem megy a viharjelző rendszer.

    A katona meg ilyen szakma.
    És 500-600 eFt-ért mentek oda, úgyhogy ne sírjon nekem egyik TV sem, mert nem volt kötelező odamenni!
    Lehetne itthon dolgozni, de ezeknek büdös volt a munka.

    A háborúban meg néha lőnek, ez van!!!
  • traXion
    #53
    rotfLoL
  • a.carkey
    #52
    Ja.

    Srác rohan a Kossuth tér felől:
    - Menstruáció! Menstruáció!
    Valaki odaszól neki:
    - Talán demonstráció, nem?
    - Az mindegy, csak vér follyon!

    :)
  • Tikal #51
    neeeeee, oda idioták járnak :)))
  • Taranov
    #50
    Nem én nyitottam.
  • Tikal #49
    tisztára mint wolverine vagy ki az X-men-ből
  • ShaiHulud
    #48
    olyan mint a geprajz tanarom :)
  • Dzsini
    #47
    poltopic lesz ebből ha nem vigyáztok...
  • Dynamic
    #46
    Úgy látom időközben kicsit fázont váltott a fiú.

  • ShaiHulud
    #45
    sajnos ez a nepbutitas eszkoze:((
  • Frank99
    #44
    ennek a topicnak sem itt a helye!!!
  • Taranov
    #43
    Igen, de ezt hallgatja az ország.
  • Taranov
    #42
    Hát itt szerintem többről van szó, mint szimpátiáról vagy antipátiáról.
  • ShaiHulud
    #41
    oké :)
  • Tikal #40
    tv2, rtl klub, hát ezek nem hiradok maradjunk annyiban, mindkettő fos :)))))
  • Tikal #39
    már az ábrázata is ellenszenves, nemhogy még mikor megszolal, olyankor legszivesebben kirhonnaék a vilábol, teljesen olyan a csávo mint vmi nyálas akciofilm végén mikor elmondja a főhös hogy a hős amerika megmentette a világot megint, grrr
  • Taranov
    #38
    Igen, de az RTL Klubon (ami szerintem Mo. legnézettebb TV-je) bemondják a rossz híreket a kormány baklövéseiről, aztán elintézik, hogy pár millióért ez a hír nem kerül be többször a híradóba és le is van intézve.
  • a.carkey
    #37
    Te tudod, de én bírom. :)
  • ShaiHulud
    #36
    Izraelrol meg inkabb ne is beszlejunk...
  • ShaiHulud
    #35
    en nem azert mondom hogy baromallat a z abush mert ezt hallom masoktol...sajat velemenyemet szoktam preferalni...leszoktam szarni hogy mit gondolnak masok...en tudom hogy bush egy faszcibalo...mar mar antikrisztus hajlamu...diktator tipus...es hatalomehes...ha ezt nem latod akkor valami rozsaszin fatylon at latod a vilagot:(
  • Taranov
    #34
    Igen, a világ legstupidabb emberei, komolyan elhiszik, hogy őket védi Bush és a világ biztonságáért küzd.
    Talán azért van "csak" 44%-os támogatottsága (Info Rádiós adat, úgy 2 hetes), mert sok a bevándorló, akik amerikaival házasodtak ezért amerikaiak lettek stb. és ők nem dőlnek be Bushnak.
  • ShaiHulud
    #33
    Kerenyi musora a rulz:DD nahjoh lehet ezt mar masik topicban kene ?! :DD
  • a.carkey
    #32
    Jó fej a Bush. Csak ezt hallja mindenki, hogy síkhülye, agyatlan, aggresszor. :) Naná, hogy ez ragad meg ...
    Szerintem jó, hogy lenyomták ezt a görényt. Leszarom, mi van az olajjal, mert minket nem érint. A MOL úgyis árakat emel, ha ez van, ha az. Most majd azért, mert megvan Szaddam, utána azért, mert nem volt megborotválkozva - ejnye, ejnye - :)

    Ha katona vagyok, a társaimat robbantgatják és egy autó gyanús, előbb lövök, aztán kérdezek. Abból kevesebb a baj. :)

    Mellesleg Izrael is ezt csinálja. Most egy magyar halt meg. Ez szar, de volt ugye anno, amikor a Malév gépet szedték le rakétával, Algériában erdélyi magyar - hivatalosan román - vendégmunkások hullottak 94-95-ben terrorista merényletekben, ahol briteket akartak megölni stb, stb. Rossz helyen, rossz időben.
  • Tikal #31
    tom a hirtv nagyon pártatlan, lol
    most nem azért de hirtv nélkul is képben vagyok, vannak más hircsatornák a CNN-n kivul is, és ujságok és portálok stb... :)
  • Taranov
    #30
    Hát te csak annyit tudsz, amennyit máshol mondanak, amennyit muszáj bemondani, de csak akkor tudnál eleget, ha néznéd a Hír TV-t.
    A csík egyébként engem is zavar, de nem muszáj nézni, jobb lenne, ha nem lenne, ettől még nem szar a Hír TV, mert én tudok mondani pár dolgot, hogy miért jó. Az október 23-i eseményekre pl. elég részletesen kitértek, és látszik, hogy nem kapnak az mszp-től 3 milliót, hogy ne játsszák be Csurka beszédét, vagy az összegyűlt tömegről készült felvételeket.

    Egyébként én pl. nem tudtam Philipről, hogy a Z+ ról gyütt, később mondták el, de azt mondom, hogy egész jó.
  • ShaiHulud
    #29
    DE mint tudjuk az amcsik butak...szal :(((
  • ShaiHulud
    #28
    megvartak hogy biztos legyen a hir ?! :)