80
Szal...
  • grebber
    #80
    Már amcsiknál nyomatják a 2. részt!Már lehet is tölteni CAM-os verziót!

    Aki már látta irjon róla pár sort!
  • Serpa
    #79
    Garfield visszatér ...
  • Bandee1987
    #78
    Ja, hát őszintén szólva én sem voltam elájulva a filmtől. Többet vártam. Több pojént. És mellesleg jobb pojénokat.
  • magus
    #77
    nem
  • Roll
    #76
    Jó a film? Érdemes megnézni?
  • Csacsi
    #75
    Bocsi, hogy csak most írok, de nem oldódott meg ezzel sem a problem. Aért köszi a helpet...ha esetleg vkinek van más ötlete szívesen várom. Akár privibe is, hogy ne legyen nagyon off.

    Előre is köszi, és bocsi az offért.
  • Serpa
    #74
    másikat törölheted.
  • Serpa
    #73
    itt az Xvid 1.0.1. exe.
  • Csacsi
    #72
    Letöltöttem, de nincs benne semmilyen exe file. Hogy telepítsem?
  • Serpa
    #71
    Xvid 1.0.1
    ezt rakd fel, ha nem tudod hanyas verzió van fenn.
  • winnie
    #70
    tuti, hogy a legújabb xvid kodek van fent?
  • Sephi
    #69
    Tudom hogy erzel... en is inkabb BF1942-znek :)))
  • Punkerwork
    #68
    és igaza van?
  • Csacsi
    #67
    egyszerűen leáll szabálytalan művelettel. És mondom eddig két film ilyen. az egyik ez, a másik meg a dirtí dancing 2 xvides verzója.

    És mindekttőt Kedvesem akarja nézni, és azt mondja, hogy direkt csinálom :))
  • OPM
    #66
    ac3 codec fennvan? mondjuk úgy tudom az csak a hangért felelős, tehát a képnek mennie kéne
  • Csacsi
    #65
    Nekem ha elindítom, akkor leáll a windows media player. és van egy másik film, aminél szintén leáll. Mit tehetnék?

    Van fent xvid nem tom hányas. Legújabb divx (5.1.1), és mégsem játsza le. Nincs vkkinek vmi ötlete?
  • wizy
    #64
    ja nincs, csak forditás alatt
  • wizy
    #63
    a feliratok.hu-n asszem van
  • OPM
    #62
    nincs még seholsem felirat hozzá? :(
  • Sephi
    #61
    Sokimndenre lett volna penz. A nagy fenet. Amikor kicsi voltam mindig is egy Garfieldos muvirol almodoztam. Hat megkaptam :)
  • Punkerwork
    #60
    biztos nem volt már pénz azt is animáltatni :)
  • The Hedgehog
    #59
    ez az! épp ezt hiányolom! mertha az lenne akkor bokáig érne a nyelve :)
  • winnie
    #58
    ezt nem is írta
  • Punkerwork
    #57
    a kutya nem animáció
  • The Hedgehog
    #56
    Nézegettem a trailereket és jónak, kellően fanyarnak, "garfildosnak" ígérkezik a film. Csak egy valami nem jött be! Ubul (Odie) nem éppen az a képregényben is megismert fajta kutyus (bár nem is hiszem, hogy van olyasmi eb :D ). De ha már kéznél volt a számítógépanimáció...
  • winnie
    #55
    :)) hát dvdripet nem fogsz letölteni a filmből, max egy xvid-del kódolt ts-t, az nfo szerint 5.1-es hanggal. és bizony ennek nincs ahhoz köze, hogy van e magyar szinkron a filmhez
  • Csacsi
    #54
    És annak mi köze van ahhoz, hogy van-e hozzá magyar szikron. ne legyél már ennyire segg.

    Te vagy a LOL.
  • Matthewpamer
    #53
    ahoz képest már letölthető 5.1-es dvd rippel...
  • winnie
    #52
    szerintem nem rontották el. gyerekfilmnek készült, ugyannak a rétegnek, mint a scooby doo.

    till attila gáz, de nem gázabb, mint gergely 'emmanuelle' róbert van helsing magyar hangjaként:)
  • winnie
    #51
    :)) ez lol, szerintem tök vicces lenne, ha egy olyan film, ami magyarországon csak augusztus végén fog moziba kerülni már letölthető szinkronnal rendelkezne:)))
  • Matthewpamer
    #50
    szinkront honnét lehetne hozzá letölteni?mert nekem sajna csak angolul van mg!
  • Chekoty
    #49
    Nekem sokkal jobban bejön a rajzfilmekben lévő magyarhangja.
  • Sephi
    #48
    Te jo Isten....
  • Chekoty
    #47
    Magyarul?
    Dc-ét honnan szerezhetek?
  • a.carkey
    #46
    Till Attila. Na. Szóval az a féreg lesz Garfield hangja. Szerintem: No Comment!
  • a.carkey
    #45
    Itthon a magyar szinkront nagyon elcseszték. A moziban a trailerje alatt mondták, de nem ugrik be a neve ...
  • Sephi
    #44
    Es erosen el is rontottak!
  • Cat #43
    sztm ez az a film amit csak elrontani lehet
  • Punker
    #42
    Garfield Karácsonya tuti fenn van dc-n tegnap láttam
  • Matthewpamer
    #41
    na letöltöttem..érdekse film )