1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • 3P
    #630
    Igazad van, de csak plusz példaként írtam.
    Persze én is azokat a játékokat veszem meg amelyek tetszenek nekem is. A The Fall is ilyen ;)
  • 3P
    #629
    Elvileg lehet, de még nincs olyan fejlett karim, akinél mehetne.
    A technikai adottságokoon belül a lőszer maipulálását kell választanod.
  • Marcinko
    #628
    Szevasztok kérdés az, hogy hogy lehet dum-dum golyót készíteni ?
    Van ilyen skill.
    A leirás szerint kontext menüben kell csinálni de nem ajánl fel ilyen lehetőséget valakinek összejött már, az irjameg , hogy hogyan.

  • 3P
    #627
    Az azonos típusú töltényeket egymásra tudod húzni, de max csak 10 köteget. Szétszedni meg a CTRL gomb lenyomásával tudod.
  • KH
    #626
    ööö, hogy lehet a töltényeket (meg minden más egymásra pakolt tárgyat) szétszedni? eddig csak a barter képernyőben tudtam ilyet...
  • Lilithn
    #625
    Mellesleg van nem is egy játék, aminek a warez verzióját használom, bár megvan az eredeti is, mivel a warezban kijavítanak alkalmanként olyan dolgot, ami egyébként bent marad az eredetiben sokadik patch után is. Ilyen pl. Anno 1503 a kurva anyját.

    Ez a magyarítási divat mostanság meg engem speciel inkább bosszant...de ez magánügy. 15 éve játszom angolul, a falnak kerget ha magyarul beszélnek benne.

  • Lammer
    #624
    "kézikönyv miatt is célszerű az eredetire törekedni."
    jo jateknal en inkabb a programozokat tisztelem meg, hogy megveszem a jatekot ;)

    ---
    btw ki hol latott eredeti peldanyt?
    2,5 napot benntvoltam melohelyen, marhan nincs kedvem vegigjarni pestet ezert...
    szal nagyon megkoszonnem, ha infoval szolgalnatok honnan lehetne szervalni eredetiben(arkad elonyben :D)

    [megy aludni lassan mert osszeesik]
  • 3P
    #623
    Mondjuk egy hivatalosan lokalizált játékkal elvből nem warezolok, s ez még ráadásul buget áron jött, de mivel kevés jött belőle, így tényleg lehet, hogy sokan másként nem tudják beszerezni, de szerintem hamarosan újsághoz adott DVD lesz belőle.
    Lényeg. Ha jól vettem észre, akkor még a DVD-nek sem kell a gépben lennie a játék indulása és működése alatt, tehát nem kell törés.
    Egyébként a 100 oldalas kézikönyv miatt is célszerű az eredetire törekedni.
  • Lilithn
    #622
    Hát, a magyarból nem hiszem hogy lesz. Hacsak nem szánja rá valamelyik torrentes banda magát, hogy felrakja (+törés???). Mondjuk szerintem nem annyira popular játék...
    De szerintem tuti lesz belőle még boltban is, tekintve hogy elkapkodták, és a cégnek is jó, ha fogy belőle, vagy nem?
  • Lilithn
    #621
    "riporterként sztorikat kellett szállítanod egy totálisan örült újságírónak"
    Úúúúúúúúúh, szuper! Na mindjárt megjött a kedvem! De előbb RE4.

    "Szerencsére poénok vannak épp úgy mint a FO-ban, de had ne lőjem őket. ;)"
    /me is very happy

    Letöltöttem az english lang modot, de valahogy nem láttam, hova kéne bepakolni őket. Teljesen más a könyvtárszerkezet. Tudja valaki?
  • SötétBarom
    #620
    Nincs valami warez verzsön? Nem hiszem hogy itt Sopronban hozzájuthatok a közeljövőben..
  • 3P
    #619
    Igen ilyenből is van sok. De (poéngyilkos), volt amikor riporterként sztorikat kellett szállítanod egy totálisan örült újságírónak. Öszintén szólva még nagyon az elején vagyok, de eddig határozottan tetszik, de azt hogy mennyire lesz monoton a küldik, azt csak később lehet majd megállapítani.
    Szerencsére poénok vannak épp úgy mint a FO-ban, de had ne lőjem őket. ;)
  • bigfoot
    #618
    hasonlók mint a Fallout ba!!
  • 3P
    #617
    A #601-ben erről már írtam. Szóval a telepítési anomálián kivül nem volt vele gond eddig.
  • Faterx
    #616
    Ha valakit még érdekel én átadom. (2 napos)
    Privátba vez. tel. számot kérek (Bp)
  • Lilithn
    #615
    És már elő lehet rendelni a STALKERT a CDG-ben. Yippee!!!!

  • Lilithn
    #614
    Ha megszakad a telepítés félúton, az a fiókod neve miatt van, mivel a dokument/kis lászló fiókba akarja tenni a mentést + egyebek. Ékezetet nem szereti. Ha nem telepíti végig, akkor nem teszi bele a start menü fall mappájába a fall beállításait linket-> ahol a grafikus cuccokat tudod beállítani. Antialiasing, textúra, egyebek.
    Még nem játszottam vele, mert nem fejezte be még két gámét.
    Hehh mondjuk most befigyelt a RE4 ish....

    Fall: Milyenek a küldetések? Hozd ide vidd oda lődd le, vagy értelmesebb?
  • Lammer
    #613
    huhh Europark... :C az messze van :D

    ---
    nincs infotok veletlen, hogy peldaul az Arkad MMjeben lenne meg peldany???
  • Shiwo
    #612
    izé..az első mondat kérdés lenne :)
  • Shiwo
    #611
    tényleg..a magyar verzió is nagyon bugos, vagy legalább vmi patchre magyarosították ..mondjuk nem tom mennyire vészes, csak itt írtátok többen, hogy elég sok van benne...bár a Fallout-ban is voan elég, mégis istenkirály játék..
  • Csoder
    #610
    Az jó hír, nincs egy jó gépem, és nagy Fallout rajongó létemhez híven nagyon ki szeretném próbálni. :o)
  • 3P
    #609
    Nem kell neki egy atomerőmű.
  • Csoder
    #608
    No, mi ez a nagy mozgólódás, csak nem kijött?
    [Visszaolvasgat]
    HUH!!
    Azannya, felgyorsult kicsit a pulzusom. És csak 2000 Ft? Régen voltam cd-boltban, ideje meglátogatnom, ezt nem hagyhatom ki. :-O

    Gépigényről tapasztalatok?
  • Shiwo
    #607
    én ezt főleg fantasy gémbe utáltam (pl BG), ahol hiába van a csapattársamnak vagy 4 holtak feltámasztása vari memorizálva, a főkari kipurcanásakor akkor is gém óver..
  • 3P
    #606
    Befejeztem a patkányok fegyverraktára térképet. Eddig minden küldit, amit fel tudtam venni (azaz megtaláltam) sikerült megoldani, kivéve azt a hármat, ahol a nagy térkép szerint még nem jártam (de azok is hamarosan sorra kerülnek).

    Ahogy észre vettem nincs kifejezetten nagy jelentősége a duma képességnek. Vannak küldik, amiket egyszerűbben meg lehet csinálni, pl. nem kell neki cserébe vizet adnom és hasonlók). Persze lehet, hogy tévedek, de szinte csak ilyen helyeken ajánlja fel a rábeszélést, mint opciót.
  • bigfoot
    #605
    hát nem véges,hanem bevan kockázva és úgy,de jó nagy:))

    szal mint a karekter táskája csak 2,5* ese

    hol jársz most?minden küldit megtudtál csinálni?
  • 3P
    #604
    Én bíztam benne, hogy ennyire eltalálják. :)

    Tényleg! Írtad, hogy van már kocsid. Lehet a kocsiba is pakolni cuccokat? Úgy mint a Fallout-ba? Ha igen mekkora a teherbírása? Gondolom jó nagy... :D

    OFF:
    Hát sajna nálunk nincs AXN, így marada Lostra az alternatív források... ;)
    ON
  • bigfoot
    #603
    hát igen én is így vok,bár délelőtt óta nem volt időm játszani,és most nézem hogy lesz ma 9kor lost 3:((
    szal lehet holnap ra marad a játék:(((

    egybként nem gondoltam volna hogy ennyire fasza game
  • bigfoot
    #602
    én patkány husit adtam neki!!
    az jó!!
    azt pedig a patkányhús árustól kapsz északon!
  • 3P
    #601
    Aminek meg eddig kifejezetten örülök, hogy komolyabb bugot eddig egyet sem találtam.
  • 3P
    #600
    Jó játékot hozzá! Szerintem rettentő szorakoztató. Eddig kiköpött FO, mondjuk csapat jellegű kivitellel... :)
    Lehet, hogy holnapra beteget kellen jelentenem a munkahelyemen? :)
  • evetke007
    #599
    OK , megoldottam
  • 3P
    #598
    Én nyers húsal csalogattam be. Ne mellé tetted, hanem csinálj úgy mintha át akarnád húzni a húst a farkasra, azaz oda akarnád adni neki. (drag and drop)
  • KH
    #597
    hát, a farkas meglett, de a francnak sem akar velem jönni, tipp? akár priviben is... pedig még azzal is megpróbálkoztam, hogy Agnesnek felvettem az állatok lenyugtatása képességet, hátha az kell... de nem

    pakoltam a farkas elé husit, az sem, lőttem mellőle, hátha megijed, beszéltem a kis sráccal, mintha nem is láttam volna a farkast... arghh, feladtam :/
  • evetke007
    #596
    Na +van !
    Az Europarkban lévő Saturn-ból sikerült ;-)
    ...és van még kb 30 db
    Most telepítettem .
    Mit kell buherálni a registry-ben ,hogy 1024-ben lehessen játszani ?

  • 3P
    #595
    Igen meg :)
  • evetke007
    #594
    ahhha, köszi :-)
  • rotator
    #593
    A Cool Games szekcióban keresd!

  • Esrohnoil
    #592
    Pedig úgy sokkal több tapasztalati pontot kap a karakter. :D
    Az első küldit megcsináltam úgy.
    Későbbieknél nagy hátrány lehet h. mivel nem lehet menteni ebben a módban, csak akkor állj neki egy küldinek, ha szabad az egész napod! :)
  • evetke007
    #591
    Voltam a MM-ben de nem is hallottak a gémről ...
    Az EW-bwn így néztek rám :
    A Tescoban , meg semmi .
    Tudnátok egy képet mutatni (esetleg fénykép) , hogy néz ki a borító ?
    Köszi