1430
THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • envoka
    #1070
    Mivel nem vettem fel, nem láttam a képességeit. Ő mondta hogy orvos. Duma, gyógyitás, viszlát. Egyébként a küldetést nem is válaltam el, mondtam a két fickónak felejtsenek el.
  • KH
    #1069
    hogy milyen orvos?
    hát, nem tudom láttad-e, újjáélesztés a speckó képessége, lehet, arra várt hogy meghaljon aztán jól újraélessze magát
  • Lilithn
    #1068
    Tudom, ne sírjon a szám, örüljek, hogy van egyáltalán.
  • Lilithn
    #1067
    Meh, jól elakadtam tegnap a cséplőgép tönkretevésénél. Aztán rájöttem, hogy csak a lapáttal lehet, a vasrúd (akármit is mondjon hintként) nem jó neki (nekem nem volt jó).
    Amúgy meg iszonyat bejön, nem gondoltam volna, tiszta fallout feelingje van, és főleg az lenne, ha nem magyarul lenne. Az baromira zavar időnként. Főleg ez a csávókámozás (mondjuk a falu öregjének!). Ki fordította, egy 50-es évekből szalajsztott? Grrrr. Nagyon gyemreteg a szövegezése.
    Viszont milyen poénok vannak benne! Az időgépessel más is találkozott? Very funny!:D
    Mindent összevetve iszonyat bejön. De jó lenne, ha rá lehetne rakni azt a kiegészítő méretű patchet az új textúrával meg minden...:((
    Meg ha lecserélhetném angolra a szöveget..:((
  • KH
    #1066
    hehe, én aszittem, hogy a karakter leterheltsége miatt vánszorgott annyira... szerinted a grafikai leterheltség miatt?
    bazz, erre nem is gondoltam, de mindegy (egyébként semmi baj a játékkal)
  • light00
    #1065
    Vanbenne valami de egy halálos sérüléssel amivel nem sűrűn mozdulsz semerre sem, nem az az első dolgod hogy kifosszad a körülötted fekvő bandatagokat. A kemény világról annyit én azon gondolkodtam vajon Vasquez-t elfogadják-e a hullafalók? De sajna nem!
    Amugy a játékos sebessége nem grafikafüggő miután egy ember nagyjából 70 kilós és egy karakternek sincs ekkora teherbírása, hogy halott+páncél+egyéb-bel (már aki rajtahagyja) futkorásszon kedvére.
  • aylakistigris
    #1064
    haat, az egy kemeny vilag
  • envoka
    #1063
    light00: Milyen orvos az aki még saját magát sem tudja meggyógyítani ? Még ha nem is volt nála gyógyító cucc (nemtudom, volt-e ?), ott volt körülötte egy csomó hulla, azoknál találhatott volna (én találtam). Mellesleg én is meggyógyítottam, csak nem vettem fel. Még annyi időre sem, hogy kifosszam. Nem szép dolog. Hallod aylakistigris ! Ez neked szólt !
    KH: Ha visszaveszel a grafikából, az sem segít ?

  • aylakistigris
    #1062
    hat en szokas szerint meztelenre vetkoztetve kifosztottam es otthagytam, miutan a palya vegeig segitett cipekedni
  • KH
    #1061
    köszi, közben én is kipróbáltam, durva 18 perc alatt sétáltak vissza, közben olvastam egy kicsit
    (mindig tudtam, hogy a németek perverzek)
  • Noarpe
    #1060
    Az XP-t mindkét megoldásért megkapod. A plusz tárgyjutalom pedig idézve:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez minden ami van? Egy Remington M870 és két nyamvadt tár? Nem túl sok egy testért. Legalább több lőszert adjatok!
  • KH
    #1059
    de sajna ugyanarról van szó
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    próbáltam nekik szimpla kereső hullát vinni, a legközelebbi áldozatét, de az nem kellett nekik, eh
  • light00
    #1058
    Én speciel nem vittem el, hanem meggyógyitottam (hullát XD) és felvettem a csapatba mert erös közelharc/kézi/orvos karakter. Habár lehet nem ugyanarrol az emberröl beszélünk, mert én Sevensouls (ez a neve ugyebár) után senkit sem kerestem a két hullafalónak.
  • Szeszmester
    #1057
    Oké, köszi, akkor majd utánanézek :)

    Sajnos szerintem is FPS lesz, de ki tudja. A városban és a világban bolyongani szerintem elég hangulatos első személyben, Obli elég ütős volt. Ha e mellett megtartaná harcoknál a SPECIAL rendszert, meg a női karakterek jól néznének ki, nem mint az Obliban, akkor talán élvezhető is lenne :) Az tartja bennem a lelket, hogy a lőfegyverek miatt talán hasonlót csinálnak, különben FPS lenne az egész.
  • KH
    #1056
    no most az érdekelne, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki elvitte-e a hullát a két kreténnek, mert őszintén szólva, nekem nem nagy kedvem van félórát várni, mire visszavánszorognak a pálya elejére a holttesttel, elviselhetetlenül lassan mennek...

    eh, este lehet mégis megpróbálom
  • KH
    #1055
    off
    micsoda konzervatív gondolkodás, elmegy melletted a játékipar húzóereje, kimaracc a fősodorból!
    off-
  • aylakistigris
    #1054
    off
    sajnos altalanos tendencia, hogy neked kell harcolnod a karid helyett. a skillek, featok, meg hasonlok semmit nem jelentenek. ahogy montad, fps-t csinalnak egy crpg-bol. pedig en azert fejlesztem a karim, hogy aztan hatradoljek es ugy elvezzem a "munkassagat", nem az egeret akarom rangatni, vagy a billentyuzetet pufolni.
    on
  • 3P
    #1053
    OFF:
    Szerintem ez volt az utolsó igazi klasszikus Fallout szerű játék. Véleményem szerint a Fallout 3 túlzottan is Oblivionosodni fog. Tartok tőle, hogy a körökre osztottság eltüntén, illetve az FPS/TPS-re történő nézetváltáson kívül hasonló "magas röptű" tőmondatos párbeszédek lesznek a FO3-bban is, mint az Oblivionban. Az meg már csak slusszpoén lesz, ha ebben is majd szintfüggőek lesznek az ellenfelek. Mindegy nem akarom temetni a Fallout 3-at, de nem is várok túl sokat már tőle. Inkább csak egy jó nevű csicsás FPS lesz, amiben lesz némi RPG elem, de én lennék a legboldogabb, ha tévednék.
    ON
  • 3P
    #1052
    Féreértettél. Szerintem ez egy jó játék és ha szeretted, illetve szereted a Fallout-ot, akkor ezt bűn kihagyni, csak annyit mondtam, hogy ne 1:1-ben Falloutot várj!
    A játék sem túl hosszú, kb. mint a Fallout 1.
  • aylakistigris
    #1051
    ha olyan lesz fallout3, mint obi, akkor annak meszeltek

    szerintem azert tegy vele egy probat. en is kellemesen csalodtam, bar neha a falat kapartam par bugyuta megoldastol.
  • Szeszmester
    #1050
    Jó, csak kedvencem a Fallout 1, szerintem a legjobb körökre osztott RPG. Sőt :)
    Asszem a 3 olyan lesz, mint az Oblivion, legalábbis anno ilyen hírek keringtek, gondolom nem mondok újdonságot.
    Szóval azt mondod, nem vesztek semmit, ha kihagyom? :)
  • 3P
    #1049
    Néhány hete jött ki magyar felirattal.
    A 2. kérdésedre nehéz válaszolni, (illetve nekem nem lenne annyira nehéz, de én nem is lennék kellően objektív). Megpróbálom másként leírni. Szóval szerintem egy szorakoztató játék számos Falloutos elem visszaköszön benne, s amennyiért árulják rettentő jó vétel, de azért ne egy Fallout 3-at várj tőle! Ez nem szólás akart lenni, hiszen emellett tényleg jó játék, de nincs minden olyan apróság benne, ami Falloutokban volt, de hát nem is az a címe. ;)
  • Noarpe
    #1048
    A német szinkron aláillesztésével én is szórakoztam napokig, de sajnos az eredmény vagy semmi, vagy fagyás. Olyan érzésem van, mintha nem szimplán hiányozna, hanem az exe-ből lenne tiltva. Mondjuk erre utal az is, hogy a beállításokban hiába állítom a felirat/beszéd kapcsolókat, mindig látszódik a felirat. De lehet, hogy a végére csak nekem szállt el az agyam...
    Tud erről valaki valamit?
  • aylakistigris
    #1047
    a szinkron muxik a magyar verzioval, vagy ne is probalkozzam a megszerzesevel? kivancsi vagyok az mennyit dob a hangulaton, megha nemetul is karattyolnak. valahogy hianyerzetem van, ahogy szimplan tatognak.
  • Szeszmester
    #1046
    Ez mikor jelent meg?
    Megközelíti a Falloutot?
  • 3P
    #1045
    Millió köszönet érte. :)
  • 3P
    #1044
    De igen, vedd meg és ezt azonnal fejezd be! Tényleg nagyon unalmas...
  • Gyocsika
    #1043
    Azért légyszi ha lehetséges porbáljuk meg hogy elküldenéd nekem a magyar fájlokat.
  • Gyocsika
    #1042
    Szóval akkor mennyi esélye lenne hogy magyar legyen nekem, nem működne?
  • Noarpe
    #1041
    Sajnos, még ha legálisan is van meg neked, akkor is van egy kis gond vele:

    a, elméleti: a magyar verziót magyar emberek készítették, dolgoztak vele, s a magyar program árából vannak fizetve.

    b, gyakorlati: a különböző nyelvi verziók különböző programverziókat is jelentenek egyben. Más a verziószám, más a tényleges script. S ennél a programnál sok nyelvi elem a scriptekben van beágyazva. Még a modok sem használhatóak egy az egyben más nyelvi verzióval, azért is írtam ez előző hozzászólásomban, hogy dolgozom az átültetésén. Amúgy elég lenne szimplán lefordítani is...
    Viszont, hogy örülhetünk, mert viszonylag elég új (1.10.1) verziót kaptunk magyarul. Ennél már csak a 2-es lett volna jobb...

    Megjegyzés: az a, pontot tartom fontosabbnak...
  • Gyocsika
    #1040
    Akkor félre értettük egymást mert nekem egy eredeti nemét verzió van meg nem warez és ehez kellene nekem hogy tudjak játszani vele normálisan. Most azt fogod képzelni hogy honnan lenne nekem német eredetibe? Hát egy véletlen folytán mert tesóm nemétbe dolgozott és vett mindig játékokat egyrészt mert ott sokkal olcsobban megkapta. Légyszike a magyar cuccokat odaadnátok?
  • b-type
    #1039

    mindenképpen nagy ötlet :)
  • Noarpe
    #1038
    Uff... Már fogalmazni sem tudok, s utólagos szerkesztés sincs...
  • Noarpe
    #1037
    Sajnos a 2.0-ás verzió ha jól tudom csak németül jelent meg. Viszont ha valakit érdekel, akkor dolgozom az orosz modok magyar verzióra ültetésén (LDGA, Retribution, esetleg FreeMod) plusz pár kisebb német mod. Ám ehez idő kell. Ha lesz belőle már használható rész, akkor felrakom, s szólok...
  • Noarpe
    #1036
    Azt megértem, ha egy tizenezer forintos programot warezolsz, de egy 2k alatt van. Ez ritkaság. Illik megtisztelni vele a kiadót.
  • Gyocsika
    #1035
    Nagyon rendes emberek vannak ebbe a fórumba most mit ne mondjak! De ha segíteni kéne és rászánni két percet egy másik embernek a kérésére az már nuku! Köszi a semmit!
  • 3P
    #1034
    #769!!!
    Nem tudom mit kell itt nyüszítened. Ahogy korábban is leírtuk angol verzió nincs, csak egy amatör hibáktól erősen hemzsegő és ráadásul bugos angolosítás, ami a magyar verzióhoz képest sokkal silányabb. A magyart meg vedd meg, ez nem megfizethetetlen ár és kapni is lehet! Téma remélem lezárva.
  • Gyocsika
    #1033
    Sziasztok legyetek szívesek nekem nagyon megköszönném a magyar fájlokat a játékból oadadni nekem. Nekem megvan az angol ha érdekel valakit, a fájlok valószínüleg a scripts/globaltext be vannak benne és még a zones mappa kellene nekem! Nagyon megköszönném !!!! email címem [email protected] Ha valakinek kellenek az angol fájlok becsomagolva olyan 1.5 mb adjatok email címet és elküldöm.
  • envoka
    #1032
    Talán ha lessz a Magyar verzióhoz is patch. Csak le vagyunk maradva. Nemtudom hol olvastam (lehet hogy pont itt a fórumon ?), állítólag vannak új területek is a patch-elt verzióban.
  • 3P
    #1031
    Talált már valaki a végigjátszás után új küldit?
    Én sajnos semmit se találtam. Az ok, hogy alapos voltam, de ugye azt ígérték a fejlesztők, hogy lesz értelme a folytatásnak is, de jelenleg abból áll a folytatás, hogy ha alszok valahol, akkor esetleg ott megtámadnak. Így azért nincs sok értelme a vége után folytatni.