113
Avagy mit mondjak a dokinak
  • Amse
    #73
    Vagy azóta nincs netje + Xboxja:)))
  • elmozo
    #72
    Vagy csak új iskolát keres!
  • Breki33
    #71
    megvonták a netről
    mondván rossz hatással vagyunk rá :-)
  • Breki33
    #70
    ez az új titkosírás? P
  • Breki33
    #69
    lehet már nemis él
  • Shaman
    #68
    Télleg egyébként mi lett végül?
    vagy lehet,hogy már nem írsz ide ez pont annak a jele,hogy balul sültek el a dolgok?:-))
  • antijedi
    #67
    nálunk 30után van uygan a lapt de ezek az 5után ofő, 10utá igazgatói meg hasonlok megvanak nálunk is , de amig ki nem rugják az embert ki nem szarja le... :P
  • Shaman
    #66
    Hát nekem is orvos mindkét szülö,de nálunk anno pont fordítva volt.
    Kb. akkor nem kellett csak suliba mennem,ha már a belem kilógott. Öket nem lehetett átkamuzni.Mindig bezavartak suliba (persze nem mindig értem be:-)
  • Amse
    #65
    Szerintem nem ír többet:))))
  • Amse
    #64
    Tud valki 1 linket a kitöltetlen igazolásról????
    Nem mintha kellene de még jól jöhet:)))
  • elmozo
    #63
    Na végül is mi történt? (orvos,szülők,suli)

    Vagy még nincs vége?
  • cSuwwi
    #62
    Nekünk már a középiskolában is volt zh-nk. :) Számtechből, az igazgató tartotta. 4.-ikben olyanokat tanultunk, számtekből, hogy milyen a 8086-os processzor architektúrája, meg hogy hogyan kell programozni, stb... A kutyát sem érdekelte, de kötelező tantárgy volt... )
  • cSuwwi
    #61
    jaja ;)
  • Breki33
    #60
    nálunk érdfemes volt a ZH-kat megírni mert akkor kaphattál megajánlott jegyet
    és azért egy zh-ra kisebb az ágyú mint egy egész anyagot felölelö Nagy indiánkönyv vastagságú könyvből
  • Balo
    #59
    Jó nektek. A sulimban egy igazoltlan osztályfőnöki figy, kettő igazoltlan iosztályfőnöki intő, aztán 6-nál igazgatói, aztán meg szépen eltanácsolnak.
    Örüljetek, hogy 10 igazolatlannak nincs következménye...
  • antijedi
    #58
    hát rendes nagydolgozatot már gimiben sem lóg el normális ember mert ott is rendesen emgszivatják érte az embert... :P
  • cSuwwi
    #57
    ja, nem kell bejárni, csak ha akarsz (mondjuk érdemes), de a vizsgáknak meg kell lenniük, ha jól tudom
  • Breki33
    #56
    azt tudjátok, hogy fősulin ez már nem így lesz?

    én mentem lázasan kollokviumra
    mert ha nincs meg elszúrhatja a féléved

    ott nem érdekli őket miért nem mentél be de a vizsga legyen meg
  • antijedi
    #55
    amugy a legjobb betegség amit mi a suliban már csak FHSZ-nek hivunk, mindig bejön és nem ellenőrzik le:
    fhsz= sodok hányok szarok :PPP
    simán meg kel mondani hogy megy a hasad meg hányingered van és irjon ár ki emrt igy képtelen vagy suliba meni hogy 2percenklént goto wc, és simán kiirnak szó nélkül... :P
  • Breki33
    #54
    pont azt mondtam, hogy nem éri meg krétát enni P
  • antijedi
    #53
    fölösleges krétáteni meg ilyenek, szimulálni is lehet simán, egy kis időráforditásal csomo olyan betegséget lehet találni amit nem lehet rendesen leelenőrizni csak a beteg álltal elmondott tünetek alapján... :P
  • antijedi
    #52
    aszisztens is bene van ezekben nem kell vele foglalkozni, ha a doki megért akó ő is megfog :P
  • Breki33
    #51
    akkor marad a krétaevés meg a fedetlen mellkassal szaladgálás.


    De ezektől tényleg elég beteg leszel.
    Megér ennyit egy vacak doga?

    Inkább menj a lány után
    bármi lesz is ezután.. . P
  • cSuwwi
    #49
    :DD
  • Breki33
    #48
    nekem gimiben volt egy osztálytársam
    ő osztfőin mikor az igazolatlanokat próbáltuk igazolni mikor ő jött mindig elovett egy hatalmas köteg igazolást és elkezdte tudományos módszerrel keresni benne a megfelelőt

    volt mindenre papírja
    egyszer meg volt valami virusos hasbaja es engedélyezve volt neki, hogy kimehessen ha jön a tatár

    Odament egy órán a tanárhoz odasúgta, hogy kimenne.

    Tanár mondja: Oks, de papirod van? (WC)
    Srác: Ehhez is kell külön igazolás?
    A tanár válaszát a röhögéstől nem lehetett hallani.
    Kicsit félreértette P


    Na megint nem a témáról írtam, bocsi
  • cSuwwi
    #47
    Most voltam katona az idén, és volt egy gyerek, akit ezzel vittek el a körletünkből. (Állítólag)
  • ollie
    #46
    tényleg? aszittem csak kisgyerekeknél fordul elő ilyen.
  • cSuwwi
    #45
    Ja, csak ha "felment", akkor az magától nemigen fog lejönni... Az egyik ismerősnek volt ilyen gondja. Brrr
  • ollie
    #44
    mond azt, hogy az egyik heréd felcsúszott a hasüregedbe, és egy csomó időbe tellt, mire megtaláltad
  • cSuwwi
    #43
    Lógás. Jó téma, tudnék róla én is mit mondani. :)) Érettségi előtt 1 évvel, nekem csak 14 igazolatlanom volt (mert nálunk 15-nél tantestületi = kiba*znak). Ahová jártam suliba (elit school), nem volt divat a lógás. Amikor 10 után megkaptam az igazgatói intőmet, behívatott az diri, és majdnem leordította a fejemet, és anyámékat meg behívatta... Aztán a scannelt és utólag pecsételt igazolásokkal sikerült megúsznom az év végét. :) Nosztalgia rulez! ;)
  • Kata
    #42
    Te kapsz tőlük igazolást. Örülj, hogy nem kell(v. kellett) ilyen meséket kitalálni.
  • antijedi
    #41
    miért jó? pl:
    van amikor az ember anyira lsuta hogy nem csak első orát akarja lekésni.... :P
    dolgozatoknál vagy hasonloknál tul gyanus ha ember csak egy órát log, mert az feltünik és megszivja viszont ha egy napot vagy akár többet az máris nem feltünő és megusza ráadásul volt egy kis szabadidő is elgalább :P
    ez a kettő elég nyomos érv ;P
  • antijedi
    #40
    amugy szvsz ez az utolag mit mondjak cimű dolog a legrizikosabb, elején kel csinálni mert ha bejön ako nem kell már ezel foglalkozni többet, ha meg nem jön be ako kevesebet bukik az ember...
  • antijedi
    #39
    amugy ha valaki már log ako logjon rendesen: én ha loghatnékom van rögtön első nap goto doki, megmondom fája a gyomrom hányok stb... (leelenőrizni nem tudja, bélgyógyűszatra vagy hova a pöcsbe meg egy iylenért nem fog beutalni...) azt kiir egy hétre vagy többre ha viszamegyek és aztmondom hogy még nem multi el, azt tiszta sor az egész :PPP
  • antijedi
    #38
    miért nem olyan könnyű? én 4 éve csak ezt csinálom :PPP
  • Ruffi
    #37
    ha mindképt szülöm orvos akko mit találjak ki???:D
    Mindig adnak igazolást...akarok nem megyek egész héten..
  • Cat #36
    de mér jó ez? én is kurvasokszor késtem, de lustaság miatt, mert utáltam korán felkelni. Az első óra elejéről (vagy az egészről) lecsuszás közel sincs az egész napos logásokhoz, ennek nemértem mi értelme van
  • Sephi
    #35
    Ahahah :))))))
  • elmozo
    #34
    Letelt a tíz perc!
  • ThePartyFace
    #33
    En meg most scannelem a beutalomat...10 percen belul igazolas lesz belole:D