113
Avagy mit mondjak a dokinak
  • Lazarus
    #32
    Nekem 29 igazolatlanom van, 30 után meg kibasznak. Szal mostmár megyek mindíg mert be vagyok paráztatva. És 90 igazoltam van kb
  • PResident Evil
    #31
    haver erre rábaszott, ugyhogy hiányozz csak :D
  • Calver
    #30
    ha napi 6 órával számolunk akkor 30*6=180. fijjam te szarba vagy, még 70 óra (~11-12 nap) aztán csókolom. (mondjuk nekem is ezt mondták. aztán 60 - majdnem teljesen ellogott - napnak semmi következménye nem lett
  • The Garrett
    #29
    Aki lógni tud az vállalja a következményeket :D
  • PResident Evil
    #28
    ez nekem oylan ismerős !!! miért is ??? :)))))))))))
  • skristof
    #27
    ehh....
  • traXion
    #25
    Biztos anyja elvonta a géptől 30 napra, vagy honnan tudjam mennyire, ezért nem tud írni ide :P
  • neménvoltam
    #24
    én egyszer másfél hónapig nem voltam suliban, de akkor műtét miatt :))
  • neménvoltam
    #23
    loál
  • I.C.ram
    #22
    Hát te tiszta hülye vagy :))
  • elmozo
    #21
    Fogalmam sincs, én is csak kaptam vkitől!
  • Cat #20
    jaja, ezt én se értem
    mi a francért nem mész be több mint 30 napig?
  • CybearBoy
    #19
    Pl hol?
  • traXion
    #17
    Ha sportolnál, egyszerűbb lenne, elmész sportorvoshoz... :D
  • ThePartyFace
    #16
    Lehet, hogy most assa a sirjat:)
    Amugy kitoltetlen igazolas powa!
  • traXion
    #15
    Na, mi a helyzet, megoldótott már?
  • elmozo
    #14
    Miért nem szerzel egy kitöltetlen igazolást, egy csomó van a neten?!.
  • praetorian
    #13
    mennyé suliba ott a sok jó p*na
  • Xboxman
    #12
    hát itt mostmár kicsit többről van szó!Ha nem kapok igazolsát megszűnik a tanulói jogviszonyom és az ökormányzat fölméri hogy alkalmasak-e a szüleim a további nevelésre(kiderült ,hogy az iskola fölhívta muterom)
    Múlt évben ezt épphogy megúsztam de mostmár ha holnapra nem sikerűl szereznem akkor annyi...

    Szal melyik a tuti?Bevallom neki és elküld a rákba vagy kamuzok és elküld a rákba...jók az eséeim
  • sanzik
    #11
    egyszeru, bemesz es elmondod neki oszinten,hogy logtal par napot es igazolas kellene de nem szeretnel kamuzni semmit,es nem-e tudna segiteni...

    ha rendes a doki igy is fog adni igazolast,mert biztos eszebe jut,hogy o is volt diak es biztos neki is volt logasa :)
    ha meg geci akkor nyomsz neki egy kis zsetont es kiir meg a jovohetre is :P
  • ÁjjLe BoBBi
    #10
    sőt volt mikor az oszt társakkal nem a suliba hanem reggel a rendelőbe lett megbeszélve a tali... :))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #9
    hát nálam nem volt ilyen gáz :)) bementem a a rendelőbe, ő meg csak annyit kérdeztett: "Hány napra?" :)))))))))))))))))))))))))))
  • Xboxman
    #8
    hát az lehet de 30nap hiányzás után már nem olyan könnyű:P
    Egyébként 2órával előbb hazajött a muter valamiért és otthontalált...elég érdkes a helyzet úgy csinál eddig nem kérdezett semmit de furán viselkedik(tuti felhívta a suli:)
  • Harder
    #7
    dehogynem ... csak próbáld ki :D Úgyis tudja majd hogy kamu, de ő is úgy fog tenni mint aki elhiszi :D
  • Xboxman
    #6
    Hát azértnem olyan könnyű szemrebbenés nélkül az arcába kamuzni
  • Xboxman
    #5
    logás rulez(illetve ilyenkor suxx)


    Ez a szöveg tök jó kipróbálom:)
  • Cat #4
    persze mindezt ugy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne - mert az is
  • Cat #3
    szüleidnek mit mondtál? meg mért nem akkor mentél orvoshoz?

    egyébként sztm simán mondd el hogy
    "köhögök, fáj a torkom stb. és hogy múlt hét közepe ota van, nem is mentem iskolába. Azért nem jöttem ide, mert azthittem egy két nap után meggyógyulok, de hiába szedtem vitaminokat, meg maradtam ágyban, még mindig tart."
  • Xboxman
    #2
    10 után akár lehet törölni is a topicot:P
  • Xboxman
    #1
    Hali!


    Na szal van pár nap igazolatlanom...egészen pontosan multhét szerdától máig huzódó időszakig(ma sem vagyok suliban:)
    Kicsit fura így több nap távlatából igazolást kérni és ha segítenétek valami jó dumát kitalálni hozzá azt nagyon megköszönném(10-kor megyek a dokihoz)