113
Avagy mit mondjak a dokinak
  • R0sc0
    #113
    hát megprobálok szerezni eggyet aa dokimtól. Aztán majd meglátjuk :)
  • Ronny
    #112
    szerintem ne próbálkozz, haverom egy elég lepttant suliba jár, de már ott sem fogadják el az ilyesmit. Ha jófej a dokid biztos ad visszameőleg!
  • R0sc0
    #111
    hát az se ma volt :D
  • vaaa
    #110
    2003 as blikkben volt a topik :D a hamisításról
  • R0sc0
    #109
    nem.
  • vaaa
    #108
    az újságcikket nem láttad belinkelve ? D:
  • R0sc0
    #107
    Srácok valakinek nincsen egy kitöltetlen igazolása? (estleg pecséttel)
    Multhét szerda ota nem megyek suliba, már elgem van az egészből. Ma szoltak ide telefonon hogy mi a stájsz merthogy nemlátnak benn. Valaki ki tud segítenI?

    pls :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #106
    hah.. Xboxman :(( részvét de gyökér vagy ha megbux.. én annyit lógok amennyit csak lehet de átlagon több mint 4,5.. leckém sosincs nem tanulok ..lesz ahogy lesz de ez lófasz már nemazért ... 20 oldalakról van szó meg pár képlet.. szavak nem egy nagy "tétel"... főleg hogy ott a szünet is meg a padtárs.. szal aki megbukik az meg is érdemli :)
  • antijedi
    #105
    :DD
  • Lynx_TWL
    #104
    nem emléxem rá, igazán, hogy mit írt pedig végigolvastma a topicot:)
  • antijedi
    #103
    én forditva vagyok mert matek az simán megy mert azt nem kel magolni :PPP
    amugy ugy lehet bukásra állni hogy az ember még puskázni is lusta :P
    erre tipikus példa a német, mindig csak félév vagy év vége elött hozom fel 2esre mert addig minek ;P
  • GmorpH
    #102
    Igaz, hogy nem lehet mindenhol puskázni, de szerintem ha valaki ennyire nem foglalkozik a sulival, hogy megbukik, az kizárólag saját magával szúr ki. Végülis csak-csak egy év az életéből ami tök feleslegesen megy el.
  • elmozo
    #101
    Hát csak ugye nem lehet mindenhol puskázni!
    Haverom intőt kapott mert ránézett a padtársára:)

    Idézem:

    Tisztelt Szülő!

    Blablabla...Az ön fia a rendelkezésre álló idő 40%-a alatt az összpontszám 40%-át sem érte el, ezért érdemjegye 1.
    A többszöri figyelmeztetés( =0 ) utáni csalásért blablabla... részesítem.

    Mellesleg a dogájára ráírta,hogy ez csúnya dolog és egyébként is karó lett volna.

    Na Kémiából meg akár két A3-as lapról is puskázhatsz észre sem veszi, még ha az orra alá rakod akkor sem.
  • BADE
    #100
    Sohasem fogom megérteni,hogy a f*szba lehet megbukni???
    Ha nem tanulok,akkor is kipuskázom minimum hármasra,de volt olyan amikor semmit nem tanultam és 5-öst írtam!A matek az más tészta,de még azt is meg lehet írni egy kettesre.
  • antijedi
    #99
    mert nem azt irta már valahol előrébb hogy középsuliban van már --> 8. elmult? :PP
  • Lynx_TWL
    #98
    miértne lehetne 8??
    a tanulság meg: aki másnak vermet ás, hülye a lógós :)
  • antijedi
    #97
    8. ??? nem 4.ra gondolsz, vagy még max 12. de semmi képsem 8. :PPP
  • antijedi
    #96
    köszi, bár azért én talán még nem vagyok oylan szar helyzetben mint te :P
  • Pyx #95
    lúzer :P
  • magus
    #94
    már bocs de azért ennyire hülye nem lehetsz hogy, 8.-ban (!!!), annyit lógsz hogy kibasznak, és annyira nem tanulsz hogy megbuksz szinte mindenbol.
  • Xboxman
    #93
    részvétem akkor neked is:)

    Egyébként beszereztem kb 15db SW könyvet hogy ne unatkozzam(profi mi?:)
  • antijedi
    #92
    a logást leszámitva énis igy járok, bár valszinű bukást még kibulizom hogy nelegyen :P
    szal együt tudok veled érezni... :)
  • Xboxman
    #91
    hát sajna eljött az End...A lógás tetejében még bukásra is állok 2 dologból a többi meg 2-es 3-as szal nekem annyi(most lenne felvételi)!A netet ma nyomtam utoljára(lemondják)egy jópár hónapig és lehet ,hogy a anyám kéri a megbuktatásomat félévkor!Nagyszerű faszom járhatom újra az osztályt

    Pár nap múlva fater is megtudja aztán valszeg egy kicsit az alakomon is állít(végülis elég kicsit a fülem dumbo style rulzik:)
    Na mind1 kösz mindent bye
    És szolgáljon ez tanulságként minden ifjú logótársamnak:P
  • traXion
    #90
    Nekem is jöhet lécci :)
  • antijedi
    #89
    má megoldva, nem néztem a privit, sorry ;P
  • antijedi
    #88
    hát ako dbj egy icq-számot vagy valami és magánban emgbeszéljük, nem kell kiteni... ;P
  • [HUN]PAStheLoD
    #87
    na igazolást plz .. nekem nem kell de jobb félni ,mint megilyedni :)
  • elmozo
    #86
    Nincs pofám beilleszteni mert Dr. Pócsik és Társa megüt!
    De mondjuk az is elég fúrcsa ha vhol vidéken laksz vagy egy messzi kerületben és XIV. kerületi igazolásod van!
  • antijedi
    #85
    jajaja :P
  • elmozo
    #84
    Közkincsé tegyem?
  • Amse
    #83
    Kitöltetlen igazolás jó lenne, de csak azért hogy legyen ha kell!
  • antijedi
    #82
    mért nem ? :P
  • Breki33
    #81
    megboldogult :-)
  • antijedi
    #80
    nekem se azért kell mert feltétlen élni akarok vele, csak ha oylan helyzetbe kerülnék mint megboldogult barátunk akor azért legyen vésztartalék :P
  • Breki33
    #79
    áhh, nem hisszük tanár úr :-)
  • elmozo
    #78
    Mikozben itt mindenki kéreget, nehogy azt higétek hogy én élek ilyen lehetőségekkel mint kitöltetlen igazolás pff
  • antijedi
    #77
    nekem is jöhet hátha szügség lesz rá valamikor :)
  • Breki33
    #76
    ilyenkor? :-)
  • elmozo
    #75
    Tényleg kell igazolás?
  • elmozo
    #74
    Vagy most pótolja a hiányzásait