894
  • Halfer
    #814
    figyelj! a csalás meg a save game miért jó? elkezded és ha elakadsz akkor kérsz itt segítséget. ha meg magadtól jössz rá még nagyobb élmény. tök fölsleges játszanod ha nem viszed végig magadtól és csalás nélkül.
  • Crazy Mate
    #813
    Mi az a Xombium és Batteries?
  • Crazy Mate
    #812
    Ok,megtehetném azt is,hogy leszedek egy savegamet,és úgy tudom meg,de inkább akkor végigviszem!
  • Halfer
    #811
    egyszerűen azért változik szörnnyé mert benne is él a vad énje. az első részben a második pályán kikényszeríti belőle Dr. Killjoy (a kivetített doki). valszeg ő alkotta a szörnyeket. de hogy ki vagy te és miért van két éned azt a játék végére derítheted ki. vagy játszol vele vagy nem tudod meg. én nem lövöm le a legnagyobb poént a játékban mert különben semmit sem ér a gém!
  • Crazy Mate
    #810
    Blackmore készítette a szörnyeket?Torque miért tud szörnnyé változni?
  • Crazy Mate
    #809
    Most,hogy így olvasgattam a fórumot,rájöttem,hogy csak a rossz véget érdemes elérni!
  • Halfer
    #808
    nekem is mielőtt meghalt mondta, hogy igazam volt, én vagyok a jó, nem tudott a rossz útra téríteni és credits. szar! első rész viszont sztem zseniális sztoriban és hangulatban!
  • Seth
    #807
    Már nem emlékszem, valamit motyogott még Blackmore,meghalt, credits

    nekem akkor a jó befejezés lehett,mert a láncal csapkod egyet a space-re
  • Halfer
    #806
    sárga? akkor az a 2. olvass vissza 1-2-t, leírtam hogy néznek ki. nekem a durva tetszik de csak "jóként" értem a végére. kék hulkszerű lény. az nem volt jó és a vége sem. neked mi lett a vége?
  • Seth
    #805
    hmm,akkor valamiről nagyon lemaradtam,mert én mindíg a nagydarab késes monsztává alakultam ,ami az 1-ben is volt
  • Halfer
    #804
    nem nagyon de gyengébb lett. minden téren, csak grafikain nem. 3 féle befejezése van, attól függ hogy Blackmore-t melyik szörnyként nyírtad ki.
  • Seth
    #803
    2. résznek volt több befejezése???
    Amúgy nagyon gyenge lett az 1. részhez képest szerintem,az sokkal fosatósabb volt^^
  • Crazy Mate
    #802
    Hát igen,harmadik rész,jó lenne!
  • Halfer
    #801
    vannak benne igen durvább részek, de mivel mind a kettőt végigvittem már így szerintem jobb volt egy első rész! sokkal szebb a 2, de mégsem nyújt sztoriban többet, meg úgy a hangulat sem volt meg. elsőben nagyon jó hogy kiszabadulsz, elmebeteg doki üldöz, szörnyéned is nagyobb szerepet kap mert korlátozott, a másodikban meg bármikor átváltozhatsz ha ölsz. de az is nagyon jó amúgy. én megszállott rajongója vagyok, emléxem mikor vártam a 2. részt. megláttam hogy lesz majdnem megőrültem. kijött a demoja, végigvittem kb 20x! és akkor a teljes játék, majdnem egy konkrét orgazmus :D háhá. szóval a Suffering egy állati jó játék és remélem lesz egy többet nyújtó harmadik rész is, hogy trilógia legyen!
  • Crazy Mate
    #800
    Szerintem a 2 sokkal durvább,mint az 1,csak az 1 nem tetszik,azért írtam,hogy félek,hogy adjatok képet!
  • Halfer
    #799
    visszaemlékezés féle. utána folytatódik hogy mész a csónakkal. de a suff1 mentéseit be tudod tölteni és akkor ha jó voltál, jól kezdődik, stb. vagy ezzel sem mertél játszani?! :D (sry)

    kardokkal? semmit. mellette fog kinőni sok a space-re. a hátán lévőkkel mit kéne csinálnia?
  • Crazy Mate
    #798
    Mit ír ki?
  • constantin
    #797
    Csá.Az hogy lehet hogy ez nem indul el a ties that bind meg max grafon megy.
  • Crazy Mate
    #796
    Egyébként a TIes That Bind úgy kezdődik ,hogy Torque börtönben van,hogy került megint oda?
  • Crazy Mate
    #795
    Mindegy,de mit tud kezdeni azokkal a kardokkal amik a hátában vannak?
  • Halfer
    #794
    akkor kard, nem fog :DDD
  • Halfer
    #793
    gondolom, de az miért baj?
  • Crazy Mate
    #792
    Egyébként a szörny minden esetben úgy néz ki,hogy egyik keze sima kéz,a másik pedig egy éles kardszerűség?
  • Crazy Mate
    #791
    "space-re kinyílnak klörülötte éles magas fogak!"Fogak?Milyen fogak?Demóban,amikor átváltozok(Ties That Bind demo),akkor a szörny hátában kardok vannak....
  • Halfer
    #790
    a Suffering 2-ben 3 féle van mert 3 féle vége.
    jó: kék, hulk-szerű, space-re csap a láncával
    köztes: sárga, jobban néz ki szvsz, space-re ugrik és lecsap a földre
    rossz: szürke/fekete/pirosas, legjobban néz ki, nagyon durva, space-re kinyílnak klörülötte éles magas fogak!
    és a jó végét értem el a 2. résznek és nagyon csalódtam a végkifejletben, mert 2 mondat és vége. történet nem változott semmit sem!
  • Halfer
    #789
    én is elértem 2 fajta végét. ezt amit te, ami a rossz vége. van olyan (ha segítessz másnak és nem ölsz ártatlant) hogy nem ütöd le hanem leülsz a csónakra és elmentek. itt carmen azt mondja h mindig emlékezni fog és örümmel gondol rád (vmi hasonló). 3. végét mástól hallottam: visszamész a szigetre szörnyként és vége. de ez nem passzol a Suffering 2 kezdetével szal nem tudom ...
  • Crazy Mate
    #788
    Amíg tud lélegezni?Szörnyként miért fullad meg?
  • Crazy Mate
    #787
    #747
  • hovika
    #786
    Sziasztok nemrég kaptam meg a game-t de már végig is toltam.Tök jópofa volt szrintem.volt pár rész amiben kicsit elakadtam de kész.olvastam h lesz utána 1 0.pálya az is király volt.azt is olvastam h 3 befejezése lehet a játéknak.
    Én ugy fejeztem be h leütöttem a motorcsonakos csávot.és nem értek angolul de a képek alapján a családomat is én öltem meg.(nem tudjátok mi a másik 2 befejezés???
    Köszi csak ennyit akartam jó a game jöhet a 2-ő.
  • Crazy Mate
    #785
    Nekem sincs felrakva,csak a 2.Mindegy,akkor szerzek máshonnan.Láttam videót,ott a 2 ből láttam 2 féle szörnyet!
  • Halfer
    #784
    Tudod miért nem lenne egyszerűbb? Mert ez nem egy új játék. Nincs már fent a gépen nagyon régóta. Ami fent van az mai játék mind. Szóval egyáltalán nem lenne egyszerű felraknom, eljutnom addig és mutatni neked egy képet, mikor te sokkal könnyebben eljuthatsz oda, kb 5 perc alatt.
  • Crazy Mate
    #783
    Nem lenne egyszerűbb,ha adnál egy képet?
  • Crazy Mate
    #782
    Nem azért,amikor először megvolt a játék,akkor sokat játszottam vele és nem féltem,de mostmár sokat mondtak róla,és már nincs kedvem játszani!
  • Halfer
    #781
    úgy látszik ez nem a te játékod :) én picit paráztam csak az elején de 2x-ra már röhögve futottam végig az ellenségeket lemészárolva! hívd oda apucit és úgy játszatok az öcséddel :DDD
  • Halfer
    #780
    kell egy kereket tekerni (az ajtót előtt fadoboz van) és akkor megnyitod a vizet. utána a hűtőt kell rátolni a lefolyóra és akkor eldugítja -> eloltod vele a tüzet!
  • Crazy Mate
    #779
    2. pálya?Még a 2. folyosón sem merek végigmenni!
  • hovika
    #778
    Sziasztok elakadtam egy pályán bevagyok zárva 1 szobába és nem nyilik az ajto a másik kilyáratnál tüz ég es a csö elvan vágva a lefolyót nem tudom eltömiteni légyszi segitsetek .
    kösz
  • Halfer
    #777
    Miért még nem változtál a játékba szörnnyé? 2. pályától már lehet. c-vel. Addig marad szörny amíg tud lélegezni amit lent egy csík fog mutatni. Addig újból c kell mert különben Torque meghal.
  • Crazy Mate
    #776
    Amikor szörnnyé átváltozok,akkor meddig maradhatok szörny?
  • Crazy Mate
    #775
    Arról az 1 féléről is jó lenne 1 kép!