894
  • Halfer
    #854
    Már annyi mindent tevékenykedtem itt, hogy most én fordulok hozzátok segítségkéréssel :D
    Még a maga idejében játszottam ki 2x a játékot, most nosztalgia gyanánt felraktam újra. Egyáltalán nincsenek a játékba modellezett obejektumok. Mire gondolok? Nem látszik Torque, más karakter sem, börtönben az elején se ágy, se pószter, se szekrény, se semmi, némelyik falon átlátok, vagyis csak falak (az se mind) és rácsok vannak. Teljes káosz! Újra felraktam a Directc-et, talán még driverfrissítést csinálok, de nem hinném, hogy használ, mert más játék tökéletes. Adjatok valami tippet mit csináljak? Lehet hogy már volt másnak is ilyen baja régebben, ha tud vki róla írja le melyik hsz-ben. Köszi, bye!
  • Halfer
    #853
    már nagyon sokszor le lett írva ide is, és más starforce védelem alatt élló játék topikjába is csak lusta vagy utánanézni. nézd meg a faq-ját a pop3-nak, king kong-nak v a splinter cell3-nak és meglesz a megoldás
  • mcrae3
    #852
    valaki mondja már meg hogy kell elinditani a the suffering ties that bind et!!?
  • Stil2
    #851
    ezer köszönet
  • Kanál
    #850
    vissza kell menni majd talalsz egy orbodet, mellette egy dobozt, oda kell tolni a dobozt, felmaszni, fel egy hidig es onnan egyertelmu
  • Stil2
    #849
    ok kössz
  • Halfer
    #848
    Arra sajnos nem emlékszem, de keress más utat mert úgy emlékszem nem azon kell átmenni. Vagy vhol lehet hogy van olyan kar, gomb ami megszünteti az áramot.
  • Stil2
    #847
    Egyébként helló
  • Stil2
    #846
    Én a negyedik pályán tartok és elakadtam egy résznél ahol egy tócsa van és vezetékek lógnak bele ha átmegyek rajta agyon csap az áram nemtudom mit kell csinálni tudna valaki segíteni? Előre is köszi egyébként nagyon király game
  • Halfer
    #845
    "vagy ott?" igen párszor voltam még tavaly :)
    ott már leírtam szerintem mit kell tenni. végigmenni a barlangon, aztán egy olyan helyre jutsz ahol felkapcsolod az áramot és a világítótorony világítani fog. a zsaru meg azért lő mert gondolom te is belelőttél. amúgy segítene.
  • bohocotto
    #844
    helló.Van egy zsaru a képbe,de az engem lő. A barlangban meg 3 sárga ruhás fickó jajgat.Nem megy.meg a zsaru máshol van,nem a barlangban. vagy ott ? nem találom akkor. válaszolj légyszi.köszönöm
  • NRK
    #843
    Szerintem, amiket leírtál, a jó és a semleges végződés. A rosszat nem írtad le. Merthogy 3 féle vége tud lenni a The Suffering-nek. Én kitoltam oda is. :)
  • Halfer
    #842
    menj a barlangba amerre tudsz, menj rajta végig. a zsaruval kell mászkálni utána. mentek pár helyre. egyik helyen vmi kapcsolóval eléred hogy világítson a torony. segít majd az áramos fickó is egy kapunál.
  • bohocotto
    #841
    mit csináljak a barlangban?csak ezek a tüzes lányok repkednek,nem tudok mást felvenni,vagy valami.a toronyban meg nem lehet elforgatni a kereket!Nem megy.
  • bohocotto
    #840
    itt vagyok egyben ahogy a pálya kezdődik.ilyen tüzes lányok repkednek,meg van 3 ember a barlangban.

    .
  • Halfer
    #839
    Nem messze menj el egy barlangba. Már nem emlékszem mi köze van a toronyhoz, de utána menj fel a toronyba.
  • bohocotto
    #838
    sziasztok. meg tudná valaki mondani,hogy mit kell csinálni annál a résznél,ahol azt hajtogatják mindig,hogy a világítótoronyban a jelzőfényt be kell kapcsolni?nem megy. elakadtam.nem lehet a toronyban a kereket eltekerni. köszönöm
  • Halfer
    #837
    Most löjjem le a poénokat? Csak saját felelőségre:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A néger társad valszeg ellenség volt, és úgy állították be a játék 3/4-énél hogy te vagy a gyilkosa. az aki a főgonosz az meg Te voltál. saját magadból írtod ki a rossz éned, az a kopsz palit, Blackmore-t. ő mindenhol ott volt, de az igazából te voltál. a börtönben még nem tudatosul az elején, hanem ellenségként tekintessz rá. aztán utána visszatérsz a valóságba, ahol mész a csónakkal (első rész vége itt maradt félbe), megjelenik Carmen, dumál hozzád, rendőrség üldöz, parton elkapnak. ennyi lenne. ezzel lelőttem minden poént a játékban.
  • Halfer
    #836
    nem értem a kérdésed, de ha eltalálnak akkor az visz le az életedből. ha rádugugrott nyomogasd az fire gombot és akkor ledobja magáról Torque.
  • Kanál
    #835
    csoki, az lenne a kerdesem hogy az jar barmi nemu nagyobb paraval ha sok injekcioval talalnak el azok a negykezlab maszkalo monszta lajosok?
  • Crazy Mate
    #834
    Ok,köszi.A Ties That Bindben a megemlékezés az elején miről szól?
  • Halfer
    #833
    leírtam már. mert megbomlott az agya és kikényszerítették belőle a benne lakozó vadállatot. szerezd meg és játssz vele mert hogy mesélek róla nem túl izgalmas szerintem :) de azért kérdezz csak, válaszolok.
  • Crazy Mate
    #832
    Köszi,de az érdekelne,hogy Torque miért szörny.
  • Halfer
    #831
    leírtam már hogy miért tört ki belőle, de azért mert összezavarodott a gyilkosság miatt. vagyis olyan elmebeteg féle lett, azért ilyen szadista is. spoiler mellett elárulom a Suff1 2 fajta végét:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rosszként kiderül hogy veszekedtünk a feleségemmel Carmennel és megköltem, nekiesett a szekrény szélének, betört a feje. Közben a kisfiúra nem figyeltünk belefulladt a kádba. A nagyobb fiú meglátta Carmen-t, meneülni akart és az ablakon menekült, kiesett, meghalt. Engem találtak ott véres kézzel. Jóként nem voltam otthon, feleségemet baseball ütővel pár betörő ölte meg, a gyerekek halála azonos. Odamentem és szintén engem láttak meg véres kézzel.
  • Crazy Mate
    #830
    Na akkor,ha úgysem tudom megszerezni,akkor elmondhatod,hogy miért van Torquenak 2 énje.
  • Crazy Mate
    #829
    Ok.
  • Halfer
    #828
    Van, de nem nagyon szeretem ha ismeretlenek vannak rajta :$ :D
  • Halfer
    #827
    Nem tudnám feltenni :) Ha egy tárhelyre feltölteném azzal elmenne pár napom, szóval sry, nem!
  • Crazy Mate
    #826
    Mindegy,ez a feltöltés ötlet hülyeség,de van msn-ed?
  • Crazy Mate
    #825
    Van msn-ed?
  • Crazy Mate
    #824
    Te nem tudnád valahova feltölteni?
  • Halfer
    #823
    húh hát akkor az 1-et nem tudom honnan szerezd meg. rendeld meg a gamestart megint:D
  • Crazy Mate
    #822
    Én is a wanadooról szoktam letölteni,de ott csak a 2 van fennt!
  • Halfer
    #821
    nekem az első rész már régóta megvan, anno havertól a megjelenéskor. wanadoo.atw.hu-t ajnálom esetleg. fizetős warez.
  • Crazy Mate
    #820
    Neked honnan van meg?
  • Crazy Mate
    #819
    Tudsz egy weblapcímet mondani?
  • Halfer
    #818
    torrent oldalakról meg warez oldalakról lehet.
    a 2 demojában az nem fő szörny azért könnyű :D abból vna egy halom a játékban. ami fő azt nehéz kinyírni :P
  • Crazy Mate
    #817
    És németet tanulok,angolul nem tudok....
  • Crazy Mate
    #816
    Játszottam a 2 demójával,végigvittem,nagyon jó,csak rövid,és csalódás,hogy a végén azt a polipszerű gépfegyveres szrönyet olyan könnyen ki lehet végezni,az egyet honnan lehet ingyen leszedni?Nekem a GS-ből van eredeti,fel akartam rak ni,de az 1-es cd kicsit össze van karcolva!
  • Halfer
    #815
    xombium - élettöltő (TAB gombal)
    batteries - elemek a lámpádba
    tudsz angolul?