5583
  • Menyus489
    Szüli
    #2180
    ?????? próbáld meg visszaloadolni és újra megpróbálni.

    Lehet, hogy ez az a kulcsos bug, ami a többieknek előjött (nekem nem hihi :)) Kérj tőlük tanácsot (Pontosabban ha itt lesznek biztos fognak válaszolni)
  • wizy
    #2179
    thx
    most képzeld el, lehet hogy megint valami bug van ebbe a játékba. Az van, hogy továbbjutottam, utaztam egy kis csillével, és megnyomtam egy gombot, és jött 3 kis robot. Azokat belelöktem ugye abba az energianyalábba, de az egyik ilyen nyalábba hiába löktem bele, nem pusztult el (mármint az energianyaláb). Most mit tegyek? odaát van egy pearl és egy special key.
  • Menyus489
    Szüli
    #2178
    Az ilyen beszólásai miatt szeretem annyira Dupla H-t :))
    Gratula, hogy sikerült.
  • wizy
    #2177
    azt csináltam... előbbre jutottam... tolni akarok egy ládát, az nekem túl nehéz, asszongya HH:
    "1-2-3...push!! Bases exescises... page 2.":-)))
  • Menyus489
    Szüli
    #2176
    Nemtom hova tűnhetett, biztos úgy van ahogy mondod :)))) Azt javaslom tölts be egy korábbi állást.
  • wizy
    #2175
    ha engem kérdeztek, akkor vagy elment bújócskázni, vagy elment pancsikolni, és belefulladt a vastag fémpáncélja miatt:-)))
  • wizy
    #2174
    most komolyan!!!!! ehh mind1, nemrég mentettem:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #2173
    Járj sikerrel! ez most így van? :)))))))
  • wizy
    #2172
    oooo, anyám!!!!! eltűnt duplaH!!!! Rohadt egy bug, nem???:-)
  • wizy
    #2171
    egyszerű és mulatságos:-)))) vagy ez nem így van?:-)
    ok, megpróbizom:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #2170
    Akkor azt kell csinálnod, hogy ahol fölkapaszkodtál ( a másik oldalon, ahol a vevőbódé van) A dobócsillaggal megdobod a gombot, és sprintelsz vissza ezerrel, beszálsz a hover-ba és át a kapun, majd ott kiszálni és akkor már veled lesz.
  • wizy
    #2169
    de nincs velem, vagy hát itt van, de nem velem, szóval nem éri el a gombot, mert én átmásztam két vas között, ami neki tól szűk. Amúgy erre már én is gondoltam.
  • Menyus489
    Szüli
    #2168
    Dupla H ott van melletted? Mert akkor amikor a kapura fölugrasz megkéred őt hogy nyomja meg a gombot, így fölemelkedik a kapu veled együtt és így tovább tudsz menni
  • Menyus489
    Szüli
    #2167
    Te tudod hol van az a békaizé?
  • wizy
    #2166
    na, itt vagyok annál a kapunál, ahol volt egy kis röpködő izé, amit ki kellett lőni. a terem közepén meg van két lézer, amik körbe-körbe nézelődnek. Van egy út felfele, pontosaban egy üreg a falban, de nem tudom, hogyan kéne oda menni. Valami ötlet?
  • Davidka
    #2165
    Öööö, háát igen, látom :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #2164
    Háttal nem kezdünk mondatot! :)
    Hát igen ma egy kicsit kötekedős hangulatban vagyok :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2163
    Hol lehet máshol megtalálni?
  • wizy
    #2162
    ok, megpróbálom:-)))
  • Menyus489
    Szüli
    #2161
    Nagy szerencsét, hogy nem vagyok sértődős fajta :) Nem szép ilyet mondani rám :)

    A vízesésnél van problémád, vagy azt már megcsináltad? Mennyi kép van már meg?
  • wizy
    #2160
    jaaaaa
  • Davidka
    #2159
    hát, a vízeséssel szemben van egy kisebb fal, azon kell átugrani, hogy visszajuss és utána el kell menj egy nagy kapuhoz.
  • wizy
    #2158
    na szóval; nem tudom, hogy hogy a fenébe juthatnék át a pálya ALSÓ JOBB sarkába! voltam az aknamezősnél. voltam ott, ahol a csónakkal egy minivízeséshez kell felkapaszkodni, és ott kiszállni. de ennyi! pasz!! tudom, hogy ennél jobban nem tudjátok elmagyarázni, de azért próbáljátok meg!
    pls, ezzel szenvedek már majd' egy napja!!!
  • wizy
    #2157
    most képzeljétek el, hogy le akarok tölteni egy filmt, (400.- egy hétre), és nem fogadja el a kódot!!! mit tegyek??
  • Davidka
    #2156
    csak gondoltam hátha van vmi magyarázat (mongyuk én mindig az osztálytárdsaimtól tudom meg mikor kezd a szünet :)) Még a Karácsonyit is :) tudom mikor van Karácsony, dehogy most 19, vagy 21 lesz az első szünnap, arról fogalmam se szokott lenni :)
    Nem volt szép amit menyusról gondoltál
  • wizy
    #2155
    Davidka: honnan tudjam, hogy miért most van nálunk síszünet? van és kész. :-)
    zsea: amikor írtad, hogy abban a teremben van egy állat, akkor azt hittem, hogy menyusra célzol vele:-))
    menyus: bocs az előbbi gondolatért:-)
  • Davidka
    #2154
    Nah, megjöttem, belefájdult a fejem a 60 csecsemő sírásába, de az igazolás megvan! :)
    Azt a békát nekem is kiírta, hogy van, de nem találtam :(
  • zsea
    #2153
    magamban mégsem beszélhetek egész nap :)
    abban a termeben van egy állat:) de az máshol is megtalálható... egyébként egy békaszerűség, ha jól rémlik, ja és elbújik :)
  • Davidka
    #2152
    Itt vagyok én is :) Most megyek orvoshoz igazolásér :)
    wizy, hogyhogy neked most van síszünet? Nekem jövő héten lesz :(
  • Menyus489
    Szüli
    #2151
    Jó napot mindenkinek!
    Mi az? Egy napig nem vagyok itt és máris leül a topic? :) Na játszottam megint a Bgae-vel, most már a 3. versenynél vagyok! és a Looter's cavern 4-et is másodjára simán megcsináltam (és milyen mérhetetlenül szerény vagyok :)) Viszont vóna egy gondom. A factoryban abban a szobában ahol Pey'J-t elrabolták (SPOILER!!!!!!!!!!!!!) kiírja, hogy van egy állat középen, de nincs ott semmi, mindenhol körbenéztem. Nektek ilyen volt? Vagy ez csak egy újabb bug :) Na ennyi voltam, remélem enm állunk le (Kell nekem az a 2200 :))
  • zsea
    #2150
    ezt csak azért hogy megtaláljátok :)
  • zsea
    #2149
    nagyon lecsúsztunk :)
  • zsea
    #2148
    akkor nem panaszkodhatsz :)
    segíteni pedig igyekszünk...

    Davidka már írta a 2138-asban
    a lényeg, hogy ahol voltál, a terület másik oldalához kell menni
  • wizy
    #2147
    remélem, így munka közben is tudtok majd nekem segíteni:-)
    lefényképeztem az embereket, a DomZ-okat befagyasztva (vagy hogy:-)), és még kéne egy kép a térképen az emberestől jobbra. DE Hogyan lehet oda eljutni??
  • wizy
    #2146
    joreggelt!! hogy miért vagyok fenn ilyenkor? miért nem vagyok suliba? hát kérlek szépen: egész héten síszünetünk van, a bátyám elment síelni, és egy hétig teljesen egyedül leszek itthon!!!:-))
  • zsea
    #2145
    álomszuszékok :))
  • Davidka
    #2144
    Sztem az majd csak holnap lesz, mert én is elmegyek, fáratt vagyok.
    Pápá :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2143
    Jó reggelt! :)
    Sajnos ma azért nem voltam, mert ismerősök jöttek és egy percre sem tudtam a géphez kerülni, egyikhez sem :(
    Most is csak egy hozzászólás erejéig vagyok. Látom megvolt a 2100 (ki más mint davidka szerezte meg :)). A 2200 kel nekem, ne vegyétek el!!! (hadd legyen nekem is jó, ha már egész nap nem voltam itt :)) Na viszlát, mára valószínű ennyi, de még talán benézek, ha másért nem, hát a 2200-ik miatt :)
  • wizy
    #2142
    na jó, majd folytatom:-)
    megyek fekszeni:-)
    csá
  • zsea
    #2141
    egyébként, ha már elküldted a riportot akkor tényleg visza kell menni, csónakhoz, majd teljesen ki ahonnan jöttél