5583
  • Davidka
    #2220
    Igen, lesz kémia, de ma az énekóra meglepően jó volt :D
  • wizy
    #2219
    ja, holnap kell... nembaj, én megelőlegeztem:-))
  • wizy
    #2218
    ténlyeg, én szurkoltam ám neked délkor:-) érezted?:-))
  • Davidka
    #2217
    Nah, megérkeztem :)
    Most is megyek tanulni :)
    Jó ez a hét :)
  • Deajka
    #2216
    1: A grafikai beállításokból vegyél le.
    2: Ua. mint wizynél.
    Próbál.
  • wizy
    #2215
    akarom mondani ne hallgasd:-)
  • wizy
    #2214
    tudod mit? nem hallgasd:-)))
  • JustIce
    #2213
    ha akkor jo lesz..:) csak eleg szornyu, hogy total nincs szinronban a kep es a hang..
  • wizy
    #2212
    hát nemtom, nálam a hang késett a képtől, de csak az elején, aztán minden ok volt. te is várj vele az első "főellenségig" (nagy zöld szörny:-)))
  • JustIce
    #2211
    udv. nekem a kov problemam van: elindul a jatek, de a hang megelozi a kepet.. mar a kezdo kis videonal is.. s nemigazan tudom mit tehetnek..
  • wizy
    #2210
    azért is csondálkozom, mert eddig nem volt semmilyen hibája a játéknak. Most meg hirtelen eszébe jutott, hogy túl jól műxik, ezért most kicseszik velem:-)
    a játék talán most van meg 4.napja. Ide illik az idézet: "minden csoda csak 3 napig tart..."
  • wizy
    #2209
    ok, majd megpróbálom:-)
  • Deajka
    #2208
    Köszi, de ez mekkora baromság! Ki a p..a jön erre rá magától!
    P.s:
    Tedd fel újra a sound drivered, majd dx újra. Szerintem segíteni fog.
  • wizy
    #2207
    éééééééééééééés, megint kilép. hát én ezt feladom.
  • wizy
    #2206
    vááááááááááááááááá!!!!!!!
    de felb*ssza az idegeimet ez a játééék!!!!
    hogy miért?: -beakad a hangja, és én fél órán keresztül azt hallgathatom, hogy "A repair-POD, A repair POD, stb."
    -ugyanott lefagy
    -indoktalanul, magától kilép a játékból.
  • wizy
    #2205
    hi
    én is ott akadtam el, de már megvan!! na szóval megvan a DomZ-os fénykép és az emberes? akkor menj ki teljesen, szállj be a csónakba, és menj ki a kezdőpontig (egy nagy kapu, amit fel kell húzni, kisprintelni, és a csónakkal átmenni alatta) A kapu másik oldalán ki kell szállni, felmászni, majd amikor az előző terembe értél, akkor a dobozokon és a vascsöveken kell felmászni, rá a kapura. Megkéred HH-t, hogy küldjön fel, ő felküld, és ott lesz egy üreg. Oda be kell mászni, és onnantól szabad az út!!
    remélem kielégítő választ adtam:-))
  • Deajka
    #2204
    Hi!
    Elkélne némi segítség: A north wingben vagyok (ahol 3 fényképet kell készíteni) abból 2 megvan de a 3.-hoz vezető utat nem találom. Amikor kijöttem abból a szobából ahonnan az embereket szállító futószalagot fényképeztem, HH azt mondja az egyik zárt, útra, hogy "az az út".
    ???
  • Menyus489
    Szüli
    #2203
    A lehető legjobbkor jöttél, pont 2200-nál! Neked már rég kijártegy ilyen (eddig mindig elvitték előled :))

    Na aszthiszem én lefekszem, mert holnap suli, és aludni is kéne valamit. Jó éjszakát!
  • Davidka
    #2202
    Ez a gondolat:
    zsea: amikor írtad, hogy abban a teremben van egy állat, akkor azt hittem, hogy menyusra célzol vele:-))
  • CarajoEsp
    #2201
    Milyen gondolat?
  • CarajoEsp
    #2200
    Most lett 2200!!!!
  • CarajoEsp
    #2199
    2200!!!
  • CarajoEsp
    #2198
    Belehallgattam a Spanyol verzióba és viginyomom úgy is.
  • CarajoEsp
    #2197
    Sajnálom ,hogy ma nem boltam nem akarom ,hogy elüljön a Topic.
  • CarajoEsp
    #2196
    Nah. Holnaptól asszem megint Bge-zek.
  • Davidka
    #2195
    jaja :)
    Nekem meg holnap nagy kémia tanulás lesz... Majd szerdán kell drukkolni nekem teljes erővel 12 után :)
  • wizy
    #2194
    most már nem nézek meg semmit, mert le leszek szidva, hogy játszok... így csak csöndbe aknakeresőzök, ehhez senkinek nem lehet egy szava sem:-)))
  • Davidka
    #2193
    Vag nézd meg, hogy milyen cuccaid vannak és lehet, hogy a háromszögkulcs mellett kettes számot fog írni, akkor egyszerűen add oda az egyiket a HH-nak.
  • Davidka
    #2192
    Igen, itt kell egy fix, olvass hátrébb.
  • wizy
    #2191
    nah, energianyaláb kiiktatva, csak a biztonsági kulcs nincs sehol... hmmmmm
  • wizy
    #2190
    megint beakadt, hát én megőrülök... így folytatom, minden szöveget tudni fogok fejből, kívülről...
  • wizy
    #2189
    most meg a hangja akadt be, mint egy rossz lemezjátszó... hát én besz*rok, nincs ma jó napom ebbe a játékba...
  • wizy
    #2188
    de amúgy jó ez a játék: fél órán belül 2 buggal találkoztam+se szó, se beszéd lefagy az egész géppel egyetemben.:-))
  • wizy
    #2187
    nah itt vagyok már, csak elmentem a családdal felköszönteni a nagymamámat (ma van a szülinapja). De már vissza is jöttem, és készen állok egy újabb BGE-játszmára!!!:-))
    na, ma vajon elérjük még a 2200-at?:-) remélem, én leszek az:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #2186
    Együtt tudok érezni veled hidd el! :(
    Én szívem szerint már ezt a hetet is végigaludnám :)
    Viszlát!
  • Davidka
    #2185
    Ma már vissza se jövök...
    Pápá és jó BGE-zést mindenkinek!
  • Davidka
    #2184
    Én tanulok :(
    Nincs időm jáccani, majd jövő héten, bár lehet akkor majd inkább alszom...
  • Menyus489
    Szüli
    #2183
    Na úgylátom tényleg mindenki játszik és hát nincs sok érteleme magamban beszélni, úgyhogy megyek vacsorázni. Azért még visszajövök!
  • Menyus489
    Szüli
    #2182
    Mi az? Már fél órája semmi, csak nem mindenki játszik? :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2181
    Ja és persze: Szívesen! :)