5583
  • tigeroo
    #2260
    A kézikönyv nem említi, hogy lehet ugrani...lehet?
  • tigeroo
    #2259
    meg volt ilyen "csocsó" játék is, ilyen cápaszerűség ellen..na azt imádom!
  • tigeroo
    #2258
    hi all! nos, egyre jobb az avatarom:) nincs mentésem, pedig odáig jutottam hogy meglett az a kesztű, megöltem azt a gonoszt és 2 "elemet" találtam..behejezem a helyére és "no juice" de igazából mentés kellene
  • Menyus489
    Szüli
    #2257
    A "hozzájuk" után képzelj .-ot és sorkihagyást
  • Menyus489
    Szüli
    #2256
    A Tomb Raider tényleg tökéletes példa erre (Kevés, de annál rosszabb emlékek fűződnek hozzá :( ) Szerintem tényleg az lenne a jó, ha várni kéne rá 2-3 évet, viszont akkor tényleg minőségi játékot kapni.

    clericnek: A többiek már mindent elmondtak, amit kell, úgyhogy én is csatlakozom hozzájuk
    Mindenkinek vannak rossz napjai, nekem is vannak, és olyankor mindenkire van rossz szavam nekem is. Hidd el találkoztam nálad ezerszer bunkóbb és parasztabb emberrel, de rólad szerencsére kiderült, hogy rendesebb vagy sokkal, mint azt az első hozzászólásod alapján le lehetett vonni, és én ezért szeretnék gratulálni, szinte egy ilyen embert sem ismerek, aki ennyire meg tudott javulni néhány óra alatt.
  • zsea
    #2255
    ja pl Tomb raider :((
  • zsea
    #2254
    kitartás! :)
    annyira sok már nincs hátra

    egyébként, nem is kell olyan sokat guggolni, ki lehet váltani egy csomószor (simán lopkodással)... csak ezt első végigjátszásra még nem érzi az ember

    (mondjuk a felvetett részben kétségkívül guggolni kell :) )
  • Davidka
    #2253
    Az nem baj, legalább nem hamarkodják el. Vannak játékok, amiket a siker miatt gyorsabban igyekeznek elkészíteni és rosszabb lesz...
  • zsea
    #2252
    remélem igazad lesz :))
    én is úgy gondolom, hogy folytatják, csak nem biztos, hogy olyan hamar meglesz, mintha, "sikeresebb" lenne...
  • Davidka
    #2251
    "Beyond Good and Evil és XIII reklámkampánya során elkövetett ballépéseket pedig igyekeznek elkerülni a későbbiekben."
    Szerintem ez egy kicsit jelezheti a folytatást, de lehet nagyon optimista vagyok :)
  • Davidka
    #2250
    Jaja, az egy szivatós rész :) Meg kell figyelni, mikor mehetsz át, aztán guggolva gyorsan átkúszni.
  • wizy
    #2249
    igen!:-)) én ott buktam el vagy 100x:-)) de a füstös után is lesz még egy kevés bujdosós:-))
  • cleric
    #2248
    Ez igen fiúk. Bunkó módon beszóltam, mert szar napom volt, és csak azért akartam végigfutni a hozzászólásokon, hogy hátha valaki tart ott, ahol én. Oldalakat lapoztam hátra, de nagyon nehéz rábukkanni az itt-ott fellelhető infókra. Aztán hárman is kultúráltan reagáltatok és felajánlottátok a segítségeteket. Ez rendes volt, köszi.

    Igazából nem is akadtam el, szerintem nem is nagyon lehet, csak kicsit unom azt a részt, ahol a Slaughterhouses-ban guggolva kell menni kilómétereket :) Valami négy őr van a hosszúkás helyiségben, kettő elöl, kettő hátul, meg egy robot a levegőben, és köd van azon a részen, ahonnan jövök. Ez a bujkálósdi a Splinter Cell-ben bejött, de itt valahogy idegesít. Sokáig tart még? :)
  • Davidka
    #2247
    Ok, jó szórakozást, meg tanulást és sok sikert a holnapihoz :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2246
    Nem is vártam mást :)de hokiban még mindig jobbak vagyunk mint fociban :)

    Most elmegyek, dolgom van (tanulás+kipróbálni a frissen megszerzett Photoshop-ot :))
  • Davidka
    #2245
    A meccset a kanadaiak nyerték, 4-5-re... az utolsó harmadban 2 gólt szívtunk...
    A kémiát meg már írtam, olvass vissza!! :))))
  • Menyus489
    Szüli
    #2244
    Visszaszívva látom, megúsztad (mázlista :))
  • Menyus489
    Szüli
    #2243
    otthun=otthon
  • Menyus489
    Szüli
    #2242
    Na otthun vagyok!
    Én is érdeklődnék a kémia iránt, és felkérlek titeket, hogy ti megnekem szurkoljatok, mert én holnap írok belőle első órában!Ja és mennyi lett a meccs vége?

    Én is egyetértek az előttem szólókkal, kérdezz nyugodtan bármit, mi válaszolunk! pl.: A főellenséggel való harcot is vagy már 3* leírtuk, de szívesen leírom még vagy százszor is, ha valaki kérdezi, mert én nem olyan vagyok, hogy akinek nincs türelme azt a 30 oldalt végigolvasni, az már húzzon a fenébe, hanem én szívesen segítek bárkinek,mert én is lehetnék hasonló helyzetben és mit szolnák, ha ezt csinálnák velem. Na szóval kérdezz bátran, mi válaszolunk!!!!!!!!!!!!!!
  • Davidka
    #2241
    Megúsztam :)
    Nem feleltünk, nem írtunk, helyette gyakoroltunk, mert pénteken írunk a számításokból, úgyhogy megnyugodtam, mert azokat tudom :)
  • wizy
    #2240
    tényleg; milyen lett a kémia?:-)
  • Davidka
    #2239
    Jaja, zseának igaza van, kérdezz nyugodtan bármit, nem fogunk leszólni érte, hogy nézd meg hátrébb, mint más topicokban...
  • zsea
    #2238
    már megint mindenhol arról írnak, hogy a BGE milyen rosszul teljesített, a PoP meg milyen jól és hogy a PoP-nak már készítik a folytatását...
  • zsea
    #2237
    szia
    szerintem itt már eléggé ki lett vesézve az összes elakadás meg probléma, nam csoda ha másról is szó esik..
    pl én oldalakon keresztül tudnék a játékkal kapcsolatos problémáimról értekezni, de aligha érdekelne bárkit is, vagy nem tudja rá a választ (sajna)
    no meg ha nem beszélnénk másról is, már magát a topikot sem találnád meg, nem hogy az ontopk hozzászólásokat...

    de mond meg nyugodtan, hogy miről akarsz olvasni, és akkor arról beszélünk :)
  • cleric
    #2236
    Miért nem húztok a francba már ebből a topicból? Csináljatok egy sajátot, aztán beszélhettek magatokról, de itt a játék topicában kit érdekel ez a sok duma? Oldalakon keresztül kell vadászni az ontopic hozzászólásokat, ez kinek jó?
  • wizy
    #2235
    :-))
    hát jó, de nekem még több problémám is van vele:-)) lásd lentebb:-))
  • Deajka
    #2234
    Csaó!
    Na, engem is elkezdett kidobálni...á, nem voltam ideges !
  • wizy
    #2233
    hah! joreggelt mindenkinek:-))
  • zsea
    #2232
    üdv! :)
    már kezdett internet hiányom lenni
  • CarajoEsp
    #2231
    Speciel én rájöttem magamtól.
  • Menyus489
    Szüli
    #2230
    Na akkor én a Kanadaiaknak drukkolok :)
  • Davidka
    #2229
    Reméljük ezúttal jó dolog fog kisülni belőle :D
    Egyébként köszi :)
    Nah, megyek nézni a Canada - Hungary hokimeccset :)
    Pápá
  • Menyus489
    Szüli
    #2228
    Szurkolok neked ne félj (Pontosabban félj, mert még semmi jó nem sült ki abból, ha én valakinek szurkolok, sőt pont az ellenkezője történik :)) Na Hajrá!
  • Menyus489
    Szüli
    #2227
    Itt vagyok csak volt egy "kis" családi vitám, úgyhogy nem vagyok a legjobb hangulatban. (úgyhogy ne is szóljatok hozzám, mert megbánjátok :) (látjátok azért a vicceléstől semmi sem tudja elvenni a kedvem :))) A gépről a szobámról, meg persze az örök gondról a húgomról folyt a vita, de a részletekbe inkább nem megyek bele (A ti érdeketekbe sem :)) Most elmegyek fürödni, de utána remélem itt tudok lenni.
  • Davidka
    #2226
    nekme=nekem :)
  • Davidka
    #2225
    nah, most még átismétlem a kémiát, és aztán már nem foglalkozok vele (8-9 után nemigazán fog az agyam...)
    Szóval mindenkit megkérnék, hogy nagyon-nagyon drukkoljon nekme 12:00 után!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja, és kérlek benneteket, pörögjön a topic!!!!!!!!!!!!!!!!
  • wizy
    #2224
    :-))
    jó és sikeres tanulást! bár ezzel szerintem már elkéstem:-))
  • Davidka
    #2223
    Nah, 3 kémiai számítást megoldottam segítség nélkül, 5 perc alatt!! Megérte tanulni, aztán olyasmit is hallottam, hogy a tanár lehet holnap dolgozatot irat :) Akkor nem csak nekem kéne szenvedni, és én si valószínűnek tartom, hogy irat, mert rég nem iratott, aztán látja, hogy nem tanulunk (az én példám ott van, nameg pénteken vki 1-esre felelt, meg volak még 3-asok is...) Nah, most megyek megtanulom az definíciókat :)
    Bár már tudom őket kb.
    Jó BGE-zést! (wizynek a legjobb - 1 teljes 7) :)
  • JustIce
    #2222
    Vegyek le? Elvileg nincs tul nagy kovetelmenye a jateknak.. tenyleg csk az elejen xar.. milyen hardware kell hogy az eleje ne xarakodjon?
  • Davidka
    #2221
    Nah, a holnap kimaradt... Akkor még1szer:
    Igen, HOLNAP lesz kémia... :D