5583
  • wizy
    #2380
    nah, ez egyre jobb lesz!!:-)) én is beszállnék pár rajzzal, de csak ha konkrét tippet adtok, hogy miről kéne rajzolni pontosan(!!), mert magamtól kitalálni nem tudok:-))
    az ötlet nagyon tetszik, majd én is próbálkozom pár rajzzal:-)
  • zsea
    #2379
    eh, jóó :))))))
  • Davidka
    #2378
    Oszd meg a tudásodat Carlson és Peters 712. oldal :)
  • zsea
    #2377
    ez mit jelent pontosan? :)) szerény személyem angoltudása véges...
  • zsea
    #2376
    megvan a 2. race rekordja :))

    aztán nekem is adjátok az infókat... na meg pár screenshot se jönne rosszul... :)
  • CarajoEsp
    #2375
    Hát jó lenne. Sajna úgy néz ki jövő héten nem leszek és így nem tom végignyomni még1x.:(
  • Menyus489
    Szüli
    #2374
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #2373
    Mármint a jegyzeteket? Papíron vannak, de beírom wordbe, ha akarod és elküldöm szívesen. jó úgy?

    Na mostmár tényleg megyek, mert megint a suliban fogok aludni és az nem jó :)
  • CarajoEsp
    #2372
    :DDD
  • Davidka
    #2371
    Share your knowledge Carlson & Peters page 712 :)
  • CarajoEsp
    #2370
    Hmmm. Ezeket megoszthatnád. Nagyon megköszönném.
  • Menyus489
    Szüli
    #2369
    Na én viszont elmendtem, mert már elég álmos vagyok és azért még holnap suli :( Jó éjszakát!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #2368
    Ez még kialakul az idők során.

    Nekem már van egy félkész történet a fejemben, azt majd elkezdem leírni valószínű holnap, ha kész az első pár oldal, felrakom, és lehet rólavéleményt alkotni és tanácsokat adni, vagy épp ilyen háttérinfókat csinálni mellé!

    Azért hogy ne felejtsek el mindent, a neveket, helyeket, intézményeket, stb. mind kijegyzeteltem)
  • CarajoEsp
    #2367
    Hát két lehetőséget látok.
    1.Felépítünk egy komplett világot és utána írjuk meg a világnak megfelelően, beleépítve a meglévőket.
    2.Először a törvénykönyv:D És utána a világ.
  • Menyus489
    Szüli
    #2366
    d=g
  • Menyus489
    Szüli
    #2365
    Na egyre jobb! Ez tetszik! :) Védül összejön egy komplett könyv tömérdek háttérinformávióval :)

    Van még egy ötletem: Mi lenne, ha megírnánk a Carlson & Peters-t? (min. 824 oldalas csak :))))))
  • CarajoEsp
    #2364
    Tehát ilyesmikre gondolok.
    Milyen világ ez pl? Hol játszódik? Milyen maga az univerzum? Hogy kerülnek oda ezek a fajok? Hogy jelent meg a Doomz? Hogy került kapcsolatba az As a doomzal?
    Ki Pey'j? Mi terül el a bolgyó többi részén?
  • Menyus489
    Szüli
    #2363
    Ha elkészül az nem az én érdemem lesz, hanem mindannyiunké, mert ha nem lépek be egyszer véletlenül erre az oldalra, soha nem jutott volna eszembe :))
  • Menyus489
    Szüli
    #2362
    Ezek mind nagyon jó ötletek, így tovább!
  • Menyus489
    Szüli
    #2361
    Konkrétabban ki tudod fejteni mit értesz alatta?

    Davidkának: Van egy jó ötletem: elküldöm az amerikai rokonaimnak, azok magyarul és angolul is anyanyelvi szinten tudnak. (na mit szólsz :))
  • zsea
    #2360
    egyre jobb :)
  • CarajoEsp
    #2359
    Én nem akarom elvenni menyustól az érdemet(az ő ötlete) mindössze segítenék neki egy megfelelő kerettörténettel. Hogy lett Hillys ,hogy került oda Jade és ,hogy került oda Mammago:D Ilyesmik:D
  • Davidka
    #2358
    Fordítani ki fog? Különben én is pártolom az ötletet! Sok játéknak kigondoltam már a folytatását :)
  • CarajoEsp
    #2357
    Nah. Mivel picsiny írói tehetséggel áldott meg az úr(teszem hozzá nagyon picivel:) ezért ha gondoljátok besegítek menyusnak ,de én nem konkrét történetre hanem egyfajta világleírásra gondlotam és különböző egyszerűbb összefüggésekre. Ezt le kéne fordítani és elküldeni az angol szájtnak hátha rájönnek ,hogy sokan szeretik és akarják ennek a játéknak a folytatását.
  • Menyus489
    Szüli
    #2356
    Csak nehogy aztán addig várjunk, hogy elfelejtsem :)
  • zsea
    #2355
    ráérünk :))
  • Menyus489
    Szüli
    #2354
    Akkor jó! Majd csinálok egy próbafejezetet mert azt nehéz lenne elsőre leírni ami a fejemben van, mert elég vázlatos, úgyhogy ki kell kísérletezni hogyan jó. (de olyan nem volt még, hogy amit elterveztem, azt bármi megakadályozhatta volna :))
  • zsea
    #2353
    összehozzuk valahogy, végül is képzőművészetire jártam :))
  • zsea
    #2352
    teljes mértékben!! sőt személy szerint alig várom :)
    remek ötlet... csak bátorítani tudlak!!


    én maradok a rajzolásnál, ez a játék megihletett :)
  • Menyus489
    Szüli
    #2351
    Ehhez kénének jó illusztrációk, ezért érdeklődtem a rajztehetségetek után
  • Menyus489
    Szüli
    #2350
    Sajnos ez így van :( Emlékszem még régen mennyit szenvedtünk az unokatestvéremmel a Prince 1-el, az legalább megdolgoztatott rendesen.

    Holnap ha lesz időm összedobok egy rajzot, aztán lehet azt nézni és gyönyörködni :)))))
    Sőt! A fejemben már majdnem kész kész van egy komplett történet ami a játék befejezése után játszódik (Unalmas órák közben alkottam :)), már csak kell venni a fáradtságot és leírni. Szerintetek jó ötlet lenne? (A fejemben vagy száz ilyen komplett történet van kül. témákról, de még nem vettem a fáradtságot, hogy leírjam, talán most fogom :)) Na szóval ti pártolnátok egy ilyen 5letet?
  • zsea
    #2349
    :))

    ez a baj a jó játékokkal :)
  • zsea
    #2348
    szia
    lehet!
    Esc --> táska, ott kikeresed a PA1-et ráklikkelsz és átdobod a malacnak (megerősítést is kér)
  • zsotesz
    #2347
    Hi! Az lenne a kérdésem, hogy a malacnak lehet-e adni PA1-et, és ha igen akkor hogyan.
  • Menyus489
    Szüli
    #2346
    Inkább szegény Davidka lenne, ha drukkolnék neki :)))

    Na végre, kijátszottam a Dragon ball-os játékot! nagyon jó, de sajnos rövid volt :(
  • zsea
    #2345
    feltétlenül :)
    Sok sikert!

    szegény menyus :))
  • Davidka
    #2344
    Hát igen :)
    Most inkább abbahagyom, ha jóból megárt a sok, akkor rosszból nagyon megárthat a sok :D
    Most megyek egy kicsit tétlenkedni, lehet még visszjövök, lehet nem, a lényeg, hogy szoríccsatok nekem holnap 10 után (kivéve menyus, mert az balszerencsét hoz :D)
    Jó BGE-zést!
  • zsea
    #2343
    hogy nagyon készülsz :))
  • Davidka
    #2342
    1 óra kémiatanulás, mit szóltok? :)
  • zsea
    #2341
    mármint az emailt :))