5583
  • Kalóz Jack
    #5303
    semmi gond,továbbjutottam
  • Kalóz Jack
    #5302
    na.Továbbjutottam.Most felmentem egy liften és tönkrement.Most nem tudok lemenni,de nem ez a baj.Hanem az,hogy van egy szelőzőnyílás és szerintem oda kéne bemenni,de nem tudok.
  • Kalóz Jack
    #5301
    kiráááááááááááááááály vagy.Megtaláltam.Most menjek a hajóhoz,vagy helyezzem be az egyik fuse-t az üres helybe az elevator room-ban.
  • Kalóz Jack
    #5300
    jó,kipróbálom
  • Kalóz Jack
    #5299
    a ventilátort?
  • Hrisskar
    #5298
    A plafonon van egy töröt ventilátor rajta egy patkány: az löd meg a minidickkel és addig löd míg belenem csap az áram.
  • Kalóz Jack
    #5297
    Vagyis látszik a mancs,de nem sárgá,vagyis nem tudom kinyitni.
  • Kalóz Jack
    #5296
    Ja ott ahol egy ajtó van,és egy óriási kamraszerűség.Az?Ha igen az nem jó!Mert oda nem tudok bemenni.Egyszerüen nem dudom kinyitni!Ha meg mekkérem a malacot azt mondja(úgy írom ahogy mondja):No dzsúz Jane.
  • Kalóz Jack
    #5295
    Ott ahol azok a csovek lóbálóznak,vagy ahol lehet venni dolgokat?
  • Hrisskar
    #5294
    Ügyes vagy!
    Én is remélem,hogy lesz folytatás.Az utolsó jelenetben nyítva hagytak egy szálat amin elindulhatna a folytatás.Csak az a gond, hogy a Ubi Soft szemében a játék bukot, mivel nem voltak jók az eladások=>ezért let hamar nagyon olcsó.
  • Black Hawk
    #5293
    És igen végigvittem!!!!!
    Elég geci volt a végén az irányítás mindent az ellenkező irányba. De én is okos voltam. = megfordítottam a billentyűzetett.
    szerinted lesz folytatása a sztorija fergeteges volt.
  • Hrisskar
    #5292
    Hát nem pont a falban, hanem a generátoron lévő bemélyedésben (ebből kettő van).
  • Kalóz Jack
    #5291
    Azt mondtad,hogy a falban van.Én sehol sem látom!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hrisskar
    #5290
    Hát igen csak egy kicsit gondolkodni kell. Egyébként sokkal büszkébb magára az ember mikor saját maga jönn rá a dolgokra.
  • Black Hawk
    #5289
    nem téma megoldottam
  • Black Hawk
    #5288
    csá
    Egy kis segítség kéne. Elakadtam annál a résznél ahol HH-val egy elektromos blokkon kéne átjutnunk.A tetőn mutat valami szellőzőt de oda nem tudok eljutni az előbb említett elektrmos szarság miatt. Az elektromos fal túloldalán van egy robot, de annak esze ágában sincs belemenni az elektromos genyóba help me.
  • Toroco
    #5287
    4szer? az fasza. én egyszer sem. a főellennel nem birtam el. elkezdtem egyszer ujra, de abba maradt. lehet majd folytatom
  • Hrisskar
    #5286
    Tudom!!!4 :D Ezt nekem mondod aki 4 szer játszotta végig a játékot minden segítség nélkül.
  • Toroco
    #5285
    ezt találod, a falban van
  • Kalóz Jack
    #5284
    Ja,és ezt venni kell,vagy találni.
  • Kalóz Jack
    #5283
    megnézem,csak én nem látom.Majdjobban megnézem.
  • Hrisskar
    #5282
    Ahogy mondod :D
  • Toroco
    #5281
    a Fuse az biztositék. pont olyan mint a valóságban, csak nagyobb :D
  • Hrisskar
    #5280
    A fuse: egy hengerszerű üvegedény aminek a tetejét és az alját fém kupak zárja le.Igen pont ott!! (éremes ott minden patkányt megölni ott ;)
  • Kalóz Jack
    #5279
    ja!És hogy néz ki az a Fuse?
  • Kalóz Jack
    #5278
    Hol találjam meg.Ott ahol igy lóbálóznak valami csövek,és ki kell kerülni.Ott?Mer én ott nem találok.
  • Hrisskar
    #5277
    Találnod kell 2 "fuse"-t (1 majd később kell :D) a lifthez, az elektromos szobában.
  • Kalóz Jack
    #5276
    Meg ki se tudok menni abból a bigyóból.Beszáltam a hajóba,de nem tudok kimenni.
  • Kalóz Jack
    #5275
    ok!!!!legyőztem.most mit csináljak?
  • Kalóz Jack
    #5274
    kipróbálom
  • Hrisskar
    #5273
    Azt a szörnyet a minidiskekkel kell legyőzni mikor egy helyben van a szemébe kell lőni eggyet.
  • zsea
    #5272
    ömm melyik? az a nagy zöld egyszemű ugrálós??
  • Kalóz Jack
    #5271
    ja.kössz.már sokáig eljutottam.ott tartok,hogy valami szörny elrabolta a malacot,de nem tudom legyőzni
  • zsea
    #5270
    csak egy mondatot mond a végén, mindig megjelenik majd a beszélgetésekben válsztási lehetőségekben, nem kell megjegyezni :)
    valami pearl...
  • Kalóz Jack
    #5269
    jó.sikerült az 1. küldetés.De milyen kódot adott?
  • Kalóz Jack
    #5268
    kössz
  • zsea
    #5267
    amit a "taxistól" kaptál :) feltéve ha már voltál a black island-on (első küldetés) különben nem mehetsz be a 3-as ajtón
    a jelszó meg a pearlos hosszú szöveg....
  • Kalóz Jack
    #5266
    ja,meg csak ezeket írja:
    I bet 50 unit,
    I bet 100 unit,
    I bet 200 unit
  • Kalóz Jack
    #5265
    melyikk jelszót mondjam?amit a részegtől kaptam,vagy amit a cápánál láttam?(csak ezt a kettőt ismerem)
  • Kalóz Jack
    #5264
    jó.ezt már elolvastam egy veblapon.de hogy a francba mondjam meg neki.Bonyolult