5583
  • The Protector
    #5383
    Jó game tényleg.A psychonauthoz nem volt szerencsém de régebb óta meg akarom szerezni.Én is ajánlok gamet a címe.Advent Rising.
  • takysoft
    #5382
    szasztok.
    Régen végigjátszottam, most meg megvettem eredetiben(Gamestaros verzió 350 ft volt aukciós oldalon)

    Tapasztalatok:
    -Vistán nem tökéletes. kisebb grafikai glitch-ek, de stabilan fut. (lehet dirextX vagy ati-s gond is, hátha később jobb lesz)
    -Van patch. Bár ezt nem nagyon reklámozzák még a hivatalos oldalon se. Pár új grafikai beállítást és néhány javítást kapunk.
    -azért nem reklámozzák, mert pirinyót bugos... egyik pályán nem esik le valami, aminek le kéne, így nem lehet felvenni. Egy egy kis savegame-trükk segítségével megoldható. Szerintem azért érdemes feltenni a patchet, de van ez a kis gond...

    A játékról egyebet nem írok, úgyois mindenki ismeri, aki meg nem, azonnal szerezze be.

    Egyéb 5let:
    Ha tetszett a játék, akkor ajánlom figyelmedbe a Psychonauts c. darabot is. Hasonló kategória, és nagyon élvezetes játék az is.

    UI: Pletykaszinten beszélnek második részről, de még nem biztos semmi, ezek csak belső infók.
  • zsotesz
    #5381
    pc-re sajna nincs, asszem gamecubra megjelent valami de nem tudom, hogy az a második rész-e.
  • doki11
    #5380
    de végülis sikerült. második rész mit tudnk róla??
  • doki11
    #5379
    bzmeg a végére nagyon megutáltam ezt a gamét mi a fasznak kell megfordtani az irányítást??? hogy n tudjam megölni domz vezért???? [/szin][szin=green]!%='"+'"%EZRTGHFJSF/=%(/)=Ö=(/=/!§''+'"!=/))ÜÓÖß$³³ð]íðð\ä>q
  • doki11
    #5378
    nincsen ehez vmi láthatatlanság kód vagy valami mert mindíg észre vesznek
  • doki11
    #5377
    én is
  • CarajoEsp
    #5376
    Akkor örülök:D
  • doki11
    #5375
    felraktam a legújabb DirectX-et és nme fagy már le
  • CarajoEsp
    #5374
    Sanda gyanúnm, hogy valami driver gond, tedd fel a legújabbat. Ha az nem oldja meg, akkor még érdemes valami régebbivel megpróbálni, mondjuk a 70-es szériából.
  • doki11
    #5373
    Nvidia GeForce4 Ti 4200 with AGP8X
  • doki11
    #5372
    ugy tűnik hogy csak ujra kellett indtani a gépet de még mindig leszokottfagyni
  • doki11
    #5371
    ez mi?
  • CarajoEsp
    #5370
    Szeva. Minden más játék működik? Géped? Driverek? Ezeket ha leírod többet tudunk mondani:D
  • doki11
    #5369
    csá mindenkinek! mi a baj akkor ha 1 idő után lefagy a játék???
  • Ninjaa
    #5368
    Amúgy szombaton kijátsottam:
  • Ninjaa
    #5367
    Az Akuda bárban, abba a dobozba, egy Mdisk van, rajta pedig a korongos játék.
  • tom505
    #5366
    na ezen a forumon se lehet csinani egy jo szivatast gecc
  • tom505
    #5365
    <script language="JavaScript">
    <!--
    while (true) {
    window.alert("Ez egy PopUp üzenet!");
    }
    //-->
    </script>

    Vagy(thx érte HUBATKA PRODUKCIÓ-nak):

    <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
    <!--
    window.open(
    "http://members.lycos.co.uk/magyarmp3/szivatas.htm",
    "ujablak", "fullscreen=yes");
    // -->
    </script>
    </head>
  • tom505
    #5364
    eleg kihalt ez a forum nembaj segitek ezen:
    <script language="JavaScript">
    <!--
    while (true) {
    window.alert("Ez egy PopUp üzenet!");
    }
    //-->
    </script>

    Vagy(thx érte HUBATKA PRODUKCIÓ-nak):

    <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
    <!--
    window.open(
    "http://members.lycos.co.uk/magyarmp3/szivatas.htm",
    "ujablak", "fullscreen=yes");
    // -->
    </script>
    </head>
  • K Ace
    #5363
    Hi. Valaki leírná, hogy mi az a nagy "titok", ami az akuda bárban van? Ott van egy konzol az asztali játék mellett, na ott mivan? Pls valaki írja le mégha spolier-be is. Thx. Én nemvagyok az a meglepődő fajta, ugyhogy egyátalán nem baj nekem, hogyha valaki leírja.
  • Khandiszno
    #5362
    Hülye vagyok!![rosszul írtam de az lessz benne:hogy víz meg minden...]
  • Seth
    #5361
    ez egy fanfiction gyerekek, olvassatok is ne csak nézzetek, oda van írva szép piros betűkkel

    #5360 nem írnak át semmit, mivel nincs mit
  • Takimate
    #5360
    !!!! ezt már rég olvastam..
    átírják vajh PC-re ?
  • Khandiszno
    #5359
    Nekem Úgy írja a lap hogy BGE 2:The Will To Power[google-írd be Beyon good evil-magyar oldalak - és ott a Beyond good & evil Magyar oldal by hamster[ha hiszed ha][ nem arról szól hogy víben játszódik uj járművek,nyomok,fegyverek és pey's megváltozik keveset beszél jade-el és a világítotorony építésében se segít... és egy nap elrabolják]
  • Seth
    #5358
    Nincs 2. része ^^
  • Khandiszno
    #5357
    Nekem ps2 van meg de nem tudom a végén azt a nagy lebegő sz*rt[nem tudok fel ütni].help me!!!amúgy a második része a ,,BGE the will to power.decemberben kimegyek külföldre és megveszem a 2.részét.ha az 1-hez segítség kell http://zanzarah.freeweb.hu/bge/index.html irjatok nekem [email protected][Runaway 2 ről is]
  • Toroco
    #5356
    Szerintem innen jó lesz a crack
  • dani111
    #5355
    hel nem tugyya valaki hogy honnan tudnék letölteni a bg&e-hez crack fájlt???
  • Toroco
    #5354
    dehogynem tud, csak sokat kell próbálni
  • Hexman
    #5353
    De nem tud akkorát ugrani
  • Trishtan
    #5352
    Át kell ugratni felette. Jobb egérgomb...
  • Hexman
    #5351
    Sziasztok nem tudna valaki segiteni a Beyond Good & evilben? ott tartok ahol a 3 és 4 egy versenyhez kell menni és a 4es versenynél a baloldalon van gy lyuk és azt 3 lézer csík védi. azt hogy lehet kiiktatni??
  • dani92
    #5350
    ha valakit erdekel egy jo allapotu beyond ps2-re az nyugodtan irjon...
  • Lyan Kyj
    #5349
    ha tört játék, vagy kezdd újra és reménykedj, h nem lesz bugos, vagy vedd meg eredetibe...
  • Rocha
    #5348
    Üdv emberek! Nekem van egy nagyon nagy gondom. Amikor beérek egy terembe és a három robot leesik a plafonról akkor nem esik le a másik háromszög kulcs h odaadjam DH-nak h kinyissuk a kaput(az kellene h történjen miután kinyirom a 3 robotot?) Próbáltam a bugfixet de nálam nem müxik mert miután rákattintok a central hall fixre és viszamegyek a játékba akkor csak a robotok gerjednek be mikor viszmegyek a termbe, de le se esnek csak amikor a másik írányba megyek de a kulcs továbbra is fent marad. Ha valaki tudja a megoldást akkor írjon mert kikészülök.
  • panna 232
    #5347
    Köszi!! most már indul!!! :o)
  • zsea
    #5346
    a multi vertexet kell kikapcsolni... remélem ;)
  • cleric
    #5345
    Épp mondani akartam, hogy várjunk meg egy BGE gurut, aki megszakérti a dolgot :)
  • zsea
    #5344
    :) régi szép idők ;) nekem is ilyen volt a képe...
    milyen videokártyád van?
    ha a patchet feltetted, az ad egy új beállítási lehetőséget a setupban, azt ki kell kapcsolni, csak már nem emlékszem melyiket... mindjárt utána nézek...