5583
  • Zóanagyvarázsló
    #5423
    Már megoldotta, de jól modnod, a patch megoldja az AA-hoz kapcsolódó problémát is.

    - Fix crash on processors without SSE.
    The game now doesn't crash when executed on processors whit no SSE support.
    Older Athlon/Duron processors doesn't support SSE extended instruction set.

    - Antialiasing support
    Users with fast graphic cards and almost 64MB of VRAM can enjoy full anti aliased
    graphic. To enable antialiasing run the "Beyond Good & Evil Settings" application,
    go to the "Advanced Setting" tab and move the "Antialiansing" slider to "On".
    WARNING: Do not force antialiasing on the graphic card control panel that will result
    on black screens and corrupted graphic.

    - Shadows can be disabled
    If you want to reduce further the VRAM consumption you can disable shadows.

    - Lower screen resolution available
    If you want to reduce further the VRAM consumption you can choose screen resolutions
    under 640x480

    - Improved sun special effect
    Now the sun special effect works on any graphic card and has a better behaviour.

    - Improved water blur effect
    Now the water blur effect works with no graphic glitches.

    - Speed up water reflection
    Now if you set the water detail to low you obtain a better speed up.

    - General speed up
    Changed many things to gain speed where possible.


    Forrás, letöltés

    Egyébként miylen fixed van? Átírt, "teleportálós" mentésre gondolsz? Mert ahelyett én inkább újratelepítettem patch nélkül arra rövid időre.
  • takysoft
    #5422
    ad1: először is kísérletezz a beállításokkal.

    ad2: ha nem jönne össze, akkor próbáld meg a patchet. lehet nem találod meg elsőre, mert a kiadó hivatalosan visszavonta(mert a játék 1 szakaszában nem lehet továbbmenni, ha fent van, mert 1 item nem esik le onnét ahonnét kellene. de nyugi, mert ahhoz van fix-em:D szólj és odaadom)
    Patchben sok grafikai bizbaszt javítottak asszem.
  • Zóanagyvarázsló
    #5421
    Q: How do I open the final item chest in the Akuda Bar near Francis the hustler?
    A: Go to http://darkroom.ubi.com and enter the "Internet code" for a game you are about to load (note that each Internet Code is different for each game and for each file!). Enter that code precisely as it appears (capitals and lower-case matters) and you will have to play a word guessing game to get your unique item chest passcode. Note: you should try to get all the pearls and animals first and earn the rhino's marble game before you attempt to unlock the "mystery disc" or you may trigger a glitch and never receive that mini-game!


    Forrás

    Kipróbáltam, működik.
  • balee4
    #5420
    Köszi, de nem ez volt a gond, tegnap megtaláltam a megoldást: az antialisinget kell levenni blur-ra és már el is tűnik a villódzás. Viszont mostmár tökéletesen játszható, tegnap neki is kezdtem, 6 órát ezt toltam, hatalmas game még ma is. 1 kérdés: az Akuda bárban van korong-játék mellett egy zárt tároló azt hogyan tudnám kinyitni, van ez az internetkód, amit mentésnél ad, ahogy olvastam ezt felhasználva kapjuk a kódot, na de melyik mentés kódja kell, minegyiknél más? Gondolom akkor játékonként is egyedileg generált a tároló kódja.
  • Zóanagyvarázsló
    #5419
    Én a helyedben a texture detailen állítanék, azt pedig magam is tapasztaltam, hogy az újabb nVidia drivereket nem szereti, és a water detailt le kell venni minimumra.
  • balee4
    #5418
    Felraktam a gamet, de vannak vele gondjaim, ekőször is a 2 magos proci miatt túl gyors volt az egész, így letiltottam az egyik CPU-t, másrészt meg itt-ott villognak a textúrák, ha pedig visszalépek a win-ből a game-be ott marad fent a windows ablak. Vki tud vmilyen megoldást legalább erre a textúra hibára? Végülis végig lehet így is vinni, de eléggé zavaró.
  • PiszkosFred
    #5417
    Bar senki sem allitotta ezidaig meg, hogy tudja a megjelenest :)
  • takysoft
    #5416
    sokára

    (tudok, elég ködös, de aki azt állítja hogy pontosabbat tud, az téved vagy hazudik)
  • adam555
    #5415
    mikorra várható a második rész??
  • CarajoEsp
    #5414
    ISTENEM. Komolyan, ehhez képest, ha nyernék a lottón.....áh...el sem hiszem, hogy minden idők, talán legjobb játéka hamarosan(pár év, miaz nekem) itt lesz:)
    Köszönöm Michael Ancel.:)
  • PiszkosFred
    #5413
    Hardwireden van harom kep (igaz csak Pey'j-rol, de hat szeretjuk ot is), es egy friss teaser. Mostmar tuti, hogy lesz folytatas, eddig nem mertem elhinni. Aranybetus nap lesz a naptarban a premier :)
  • Black Hawk
    #5412
    ÁMEN
  • takysoft
    #5411
    köszi a hírt!
  • Rage47
    #5410
    jön a 2. rész
  • Zóanagyvarázsló
    #5409
    Ja, hogy két hetes komment, én csak tegnap vettem észre... Azért talán hasznára válhat valakinek az információ.
  • Zóanagyvarázsló
    #5408
    Nekem azokon a térképrészeken szaggatott, ahol ott volt a hovercraft, vagyis víz is. Levettem minimumra a water detailt (különbséget nem igazán látok), és ez megoldotta a problémát.
  • justme
    #5407
    Megcsinaltam a gyart.Visszamentem a varosba meg ott is elvegeztem a teendoket.Mentettem.Masnap fojtattam a jatekot onnan ahol befejeztem es amikor elhagytama varost(szaraz foldre gondolok) akkor minden hirtelen lelassult.A hang normalis tempoba megy,de a kep lelassul es akadozik.Most ez azert lenne,mert frisitettem a videokartyam?:SHa valakinek van valami otlete letszi irjon!!!
  • Dying Soul
    #5406
    Ja értem, köszi, remélem holnap megoldom. :)
  • takysoft
    #5405
    lecsapás előtti pillanatban kell elugrani.
    (a harc második fele viccesebb lesz, készülj:D)
  • Dying Soul
    #5404
    De követ, ugyan tigrisbukfencet még nem próbáltam, hátha az majd segít.
  • takysoft
    #5403
    el kell lépni valamerre, aztán meg asszem oldalról jön.
  • Dying Soul
    #5402
    A 2 most irónikus volt?


    Egyébként hihetetlen nehéz. Mikor a dög a fejem fölött van, egyszerűen nem tudok elfutni előle (alóla) megütni meg nem tudom. Mit kéne ilyenkor csinálni?
  • takysoft
    #5401
    1: Részvétem, remélem mihamarabb jobban leszel.
    2: Azért engedd meg, hadd gratuláljak ehhez a konstruktív hozzászóláshoz.
  • Dying Soul
    #5400
    Az utolsó főgonosz ellen mentem volna, csak a lépem úgy begörcsölt, mint az állat, és nyüszítettem, mint egy kutya, majd befejezem valamikor.
  • justme
    #5399
    KOSZ:D
  • Dying Soul
    #5398
    Menj vissza az electrical closetbe (a reaper szintjén van - egyik ajtó) és lesz ott egy kövér, henger alakú valami nagy gép. Jönnek majd ugribugri guruló robotok, legyőzöd őket, a henger mögé mész és kiveszed a fuse-t.

    Amúgy én most járok a slaughterhouse (felteszem) végén, már csak az utolsó kép kell. félek picit, gyanús, hogy nem viccből adja azt a sok javító cuccost....nem lesz kedvem aknák között száguldozva menekülni, ha ez jön a végén..
  • takysoft
    #5397
    húú. arra emlékszem, hogy ott én is elakadtam, de már nem emlékszem:D
  • justme
    #5396
    Ha valakinek van valami otlete akkor e-mailt is irhat a [email protected] cimer!
  • justme
    #5395
    Hali!Letszi segitsetek!A multkor majdnem sikerult vegigvigyem a gyaras reszt csak az volt a baki hogy nemtom elhagyni a gyarat.A kijarat le van zarva es,hogy ki tudjak menni valami doboz szerusegbe be kene rakjak valami szart(gondolom en).Es az a baj hogy nemtudom mit kell belerakjak.Vagyis sejtem(arra a kapszulaszerusgre gondolok ami van a liftnel is).Ha teleg az kell akkor honnan tudnek szedni meg egy olyat,vagy ha van masik megoldas letszi irjatok le.Nem szeretnem emiatt ujrakezdeni a jatekot!!!!!!:((
  • Dying Soul
    #5394
    Köszi! :)

    Időközben tegnap addig vergődtem mire kitaláltam jól. :)

    Amúgy most megyek Pey'j-ért a gyári hangárba.
    Múltkor, pár éve valahogy elakadtam már itt, nem tudom, hogy nem sikerült. Most meg..
  • takysoft
    #5393
    sajnos nem tudok erre módot.
    Amit ajánlhatok, ha nem lehet beállítani:
    -használj gamepad-ot ha a játék támogat
    -ha nem, akkor próbálj valami számodra kedvező keállítást használni
    -illetve ha az se megy, ennél az 1 játéknál próbáld megszokni a WASD-t, meg a maradékot, mert megéri.

    A többieknek igazuk van abban, a WASD elég általános....
  • Rage47
    #5392
    én régen úgy játszottam, még quake-es időszakomban, hogy jobb - előre, bal - hátra, ctrl - balra, alt - jobbra, c - lövés; de ehhez képest a tied is fura nekem :] sztem próbált megszokni a wasd-t, megkönnyíti az életed... gyorsan át lehet szokni:)
  • Dying Soul
    #5391
    RTCW óta játszok egérrel, bal - tűz, jobb - előre, középső - használ, stb

    de ötleted neked sincs? esetleg vmi hack, amivel át lehet írni a játékban?
  • Seth
    #5390
    Szerintem meg 100 emberből 98-nak idegen a te beállításod, a wasd mondhatni már default irányítás mindenhez :D
    Fura lehet így játszani
  • Dying Soul
    #5389
    Srácok, van megoldás arra, hogy egeret is betudják állítani a beállításoknál? Mert én pl a jobb gombbal soktam előre menni és nagyon idegen a wasd. Ezen felül van még két gomb az egeremen, azokat is szoktam használni.
  • takysoft
    #5388
    ha rájösz a nyitjára, akkor tök egyszerű. nekem azzal ment el az idő, mire rájöttem mi van:D
  • LALLER22
    #5387
    Hehe. Megvilágosodás. Én a légpárnással akartam feljutni :D Időkközben végigvittem és meg mondjam remek játék, de ez a főellenség enyhénszolva idegtépő.
  • takysoft
    #5386
    bizony. le kell szállni ott, nekem is úgy rémlik.
  • Seth
    #5385
    Egy vulkánnak kell lennie, és a kürtőjében kell leszállni ha jól emlékszem
  • LALLER22
    #5384
    Heloo!!

    Volna egy kis gondom, illetve kérdésem. A szigeten ahova először küldenek a térkép jelez egy rakat pearl-t. Egy leírásban meg olvastam hogy ezek a hegy tetején vannak. Hogy lehet oda feljutni???? Fontos lenne ugyanis azok válsztanak el az űrhajo meghajtojátol.

    előre is kösz