5583
  • Davidka
    #3543
    Akkor nem volt hiábavaló leírni azt az 1 sort :D
  • zsea
    #3542
    (mst irigykedem egy kicsit :)) biztos nagyon szupi lesz... már anyiszor el akartam menni)
  • zsea
    #3541
    hmm (ha más nem is én olvastam :))) )


    elsikkadt egyébként a napokban, hogy hogy lehet az extratorral kiszedni a zenét a játékból... ha esetleg valaki tudja megoszthatá velem :)
  • Davidka
    #3540
    Hé, moderálták az üzimet :(

    Egyébként jól telt, pihengettem ezerrel, most kezdhetem előrő a tanúlást :)
    A vígasz csak az számomra, hogy 1 hét múlva szombaton megyek a velencei karneválra
  • zsea
    #3539
    ugyan, ennyi off után elfér még egy :))

    hogy telt egyébként a síszüneted?
  • zsea
    #3536
    Gratula!!!!
    Boldog ezrediket!

    nagyon haladsz :))
  • barret
    #3535
  • Davidka
    #3534
    Kösz
  • CarajoEsp
    #3533
    Boldog 1000.-ket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boldog 1000.-ket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Davidka
    #3532
    Gyerekek!!!
    Senki nincs itt???
    Úgy láccik, nélkületek kell megünnepelnem az 1000. hozzászólásom!!!!
    hepi ezredikhozzászólást nekem :D
  • Davidka
    #3531
    "képregény zseniális szerintem, eredeti ötlet és illik is a játék hangulatához."

    Ezzel vitába szállnék, de nem ebben a topicban :)
  • CrucifX
    #3530
    "C:\Program Files\UBISOFT\Beyond Good & Evil\CheckApplication.exe"

    Tegnap este 9kor telepítettem.
  • cleric
    #3529
    Nekem nagyon bejött a Max Payne mindkét része. Főleg a nem időrendben játszódó cselekmény egyedi. Technikailag nagyon topon van, és nem is csak a bullet time megvalósítása miatt. A képregény zseniális szerintem, eredeti ötlet és illik is a játék hangulatához.
  • cleric
    #3528
    Na megvan. A játék könyvtárában 3 futtatható állomány van, a bge.exe, a checkapplication.exe és a settingsapplication.exe. A Start Menü-ben az indító ikon a checkapplication.exe-re mutat, de az elszáll az EAX-os hibával, csakúgy, mint a settingsapplication.exe. Viszont ha a bge.exe-t futtatom, akkor elinul gond nélkül. Ez furi, mert nem most telepítettem... Viszont ha fent van valakinek, nézze már meg lécci, hogy neki a Start Menü ikonja hova mutat.
  • zsotesz
    #3527
    Nekem is ABIT NF 7-re integrált hangkártyát használok, de nálam semmi ilyet nem írt ki. Nekem a föltelepítéssel volt gondom a végén kiírt mindig valami error-t. Bár ezt a problémát egy winXP reinstall megoldotta.
  • wizy
    #3526
    :-)
  • zaki
    #3525
    ja, az más :)
  • Davidka
    #3524
    Végignéztem a történetet, de nem fogott meg annyira (mindig megnézem) Mondjuk az is volt benne kis probléma, hogy sztem egyáltalán nem illik egy életszerű játékhoz képregényes történet... Engem nem fogott meg annyira, ez a lényeg. Sokkal jobbakat is ki lehet tallálni (igaz lehet jobb lenne a véleményem, ha jáccottam volna a 2-vel...)
  • wizy
    #3523
    a története biztos jó lehet, csak nem értettem, mert angol..... de amúgy tényleg egészen jó játék.:)
  • zaki
    #3522
    max payne 2? hmmm, az egy hatalmas film tulajdonképpen, szal azt ne mond rá, hogy nincs története, mert ha végignézted volna a bejátszásokat magyarul, akkor nyitva maradna a szád
  • Davidka
    #3521
    Sajna nem tudok segíteni :(
  • Davidka
    #3520
    Most vettem meg a Gamestart és az olvasók szavazata alapján a legjobb történet a Max Payne 2-é!!!! Végigjáccottam, de már nem emléxem miről szólt! Csak öldökölni kellett, meg hasonló... Inkább PoP vagy BGE vagy XIII, de még a GTA: VC-nek is több storyja van!
  • cleric
    #3519
    Nem indul a játék. Az írja, hogy "EAX not properly installed. Please install Creative EAX." Egyrészt nincs is Creative eszközöm, másrészt eddig sem volt telepítve EAX támogatás szerintem. A Settings se indul el, hogy állítgathatnám legalább, ugyanezt mondja. Van valakinek ötlete? Abit NF7-re integrált hangkártyám van egyébként.
  • zsea
    #3518
    jó éjt! :)
  • wizy
    #3517
    na én mentem aludni
    jóéjt és mégegyszer kösz:-) ezt nem lehet elégszer megköszönni:-)
  • wizy
    #3516
    hát... pontosan úgy csináltam, ahogy ti mondtátok, csak én nem mentem ki a bejárathoz, és amikor kimentem, akkor lejöttek a robotok, meglett a kulcs, és kész:-))) az én hibám volt, nem olvastam el figyelmesen a tippet:-)))
    még egyszer kösz:-)
  • zsea
    #3515
    igen valószínű :))
  • Davidka
    #3514
    Elment jáccani :)
  • zsea
    #3513
    Grat!
    mi volt a siker kulcsa? :))
    okuljunk mi is... hátha szükség lesz még máskor :)
  • wizy
    #3512
    sikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!! köszönöm mindannyiótoknak!!! (zsea: mostmár két hálám is üldöz, vagy egy nagy:-))
  • wizy
    #3511
    kösz:-))
    akkor, most ezt a tanács-csokrot összefogom, és megpróbálom az összeset:-)
  • zsea
    #3510
    drukkolunk :)
  • wizy
    #3509
    még ne, még van remény:-)
  • zsea
    #3508
    küldjek egy mentést onnan? :) feltéve ha van..
  • CarajoEsp
    #3507
    Hidd el. Vissza kell menni!!!! oda ahol bejöttél. Csak nem szabad kimenni.
  • Davidka
    #3506
    Próbáld még1szer fixelni
  • wizy
    #3505
    de nem dobja le, csak hallom a hangjukat, és villognak a fények, stb, de nem esnek le hozzánk....
  • zsea
    #3504
    nekem nem volt semmi prblémám a fixxel :) szerencsére
  • Davidka
    #3503
    Hahaha :)
  • CarajoEsp
    #3502
    Áhh. Körbelőttem:(