5583
  • CarajoEsp
    #3501
    3500!!!!!
  • Davidka
    #3500
    3500
  • zsea
    #3499
    még nem :))
  • CarajoEsp
    #3498
    3500!!!!!
  • CarajoEsp
    #3497
    Nah szóval. Amikor ott vagy a teremben, akkor menj vissza ahhoz az ajtóhoz amin bejöttél ,de ne menj át rajta. Akkor automatice ledobja a 3 gömböcöt.
  • wizy
    #3496
    csinálnám én úgy, de mondom, hogy az ezelőtti leghamarabbi mentés az a Slaughterhouse-ban van....:-((
  • zsea
    #3495
    a másik fix, csak akkor kell ha mentesz a gyöngyös teremben elvileg ...
    egyébként jó ötlet :))
  • Davidka
    #3494
    A tesód hol tart? hozd be az övét és mencsd el máshol a te mentésedre!
  • Davidka
    #3493
    Én különben a kulcsosat úgy csináltam, hogy egy elég régi mentéshez adtam hozzá a fixet és akkor automatikusan 2 kulcs lett aztán mentem tovább és nem kellett vesződnöm a másik fixszel :)
  • wizy
    #3492
    persze, hogy próbáltam...
  • wizy
    #3491
    az sg főlapján van oldalt, asszem.... de lehet, hogy már régebbi hír:-)
    zsea, számolni én is tudok! van nullás, kettes, hármas és négyes.... hova tűnt ez egyes sav??
  • zsea
    #3490
    próbáltad többször betölteni, (kilépni a játékból újra betölteni...)
  • zsea
    #3489
    milyen licensz? én erről még ne hallottam...
    mit csináltak?
  • tigeroo
    #3488
    tudom, nem ide vág, de mit szóltok a Macskanő licenszhez az EA-tól? Vagy kínyjában és bőségben levédette a nevet, és jogokat?!
  • zsea
    #3487
    5-van benne, mondtam, hogy figyelj :))
    0, 1 , 2 , 3 , 4
    ez öt
  • wizy
    #3486
    nincs régebbi mentésem.... a tesómmal megállapodtunk, hogy övé a legfelső, enyém meg a legalsó mentési pont, így mndig az előzőre mentünk.... nehogymá most újra kelljen kezdeni, mert én szétütöm az egész gépet!:-)
  • wizy
    #3485
    meg most veszem észre, hogy a fixes ablakban csak 4 mentés van feltüntetve, míg a játékban 5 mentés van..... ???
  • zsea
    #3484
    :))) ez érdekesen hangzik, és nem teljesen világos... talán próbálj meg egy picit régebbi mentéssel újra odajutni, és megcsinálni a fixet
  • wizy
    #3483
    itt valami nem okés. az van, hogy megcsinálom, amit mondtál, odaadom a +kulcsot DuplaH-nak, kilépek a mentős teremből, a 3 robotos terembe, és hallom, hogy itt vannak a robotok, mert pofáznak, meg minden, de nem látom őket, villog a piros riasztós-fény, a csaj érzékeli őket, előkapja a botot, meg minden, de amikor odamegyek az ajtóhoz, akkor nem tudom berakni a kulcsot, olyan, mintha nem lenne nálam.
    ha meg odaadom a kulcsot HH-nak, aztán meg benn maradok a mentős teremben, és kimentem, akkor meg nem tudom kimenteni! mit tegyek?:-)
  • zsea
    #3482
    el kéne kezdeni a képet, csak félek, hogy pont akkor megy tönkre a gépem, amikor már a közepén tartok :))
  • zsea
    #3481
    majd igyekszem elbújni :))
  • wizy
    #3480
    de azért ha sötét utcán mész késő éjszaka egyedül, és hallod, hogy valaki követ, azért ne állj le, és ne szólj oda neki, hogy : "hello, wizy hálája!", mert még bajba kerülsz:-))
  • zsea
    #3479
    legalább, ha valaki követ, tudni fogom, hogy az a hálád... :))
  • wizy
    #3478
    hálám üldözzön:-))))
  • zsea
    #3477
    1. másold a játék könyvtárába a bgefixet, indítsd el, kapsz egy ablakot, ahol láthatod az összes mentésedet (slot0.sav-->az egyes mentés, slot1.sav-->2 mentés)
    2. válaszd ki a megfelelő mentést, azt amit a három robot után készítettél (ahogy Davidka mondta:) ) és a Central Hall fixet "kapcsold be"
    3. játsz :) lesz a fixtől egy + kulcs nálad amit oda kell adnod DH-nak, és mikor azt a részt megcsináltad, és visszajutsz a három robot termébe, mentsd el újra!, majd lépj ki a játékból
    4. újra indítsd el a fixet, válaszd ki az új mentést és a Central Hall Swappot is használd --> ekkor megkérdezi, hogy átrakja-e a mentést - ok, ezzel átrak egyel lejjebbi helyre, ahol már nem fagy ki a proi, és folytasd a játékot
  • zsea
    #3476
    itt :)))
    mindjárt leírom, csak vacsizok

    (bocs hogy eltűntem, de a netem elment világá)
  • wizy
    #3475
    hahoooo.... zsea, itt vagy?
  • wizy
    #3474
    na jó, akkor majd zseát bevárom:-)
  • Davidka
    #3473
    Bonyolultan, de már megin nem emléxem :( Majd ha megjön zsea, segít... A lényeg, hogy ott legyen egy mentésed, ahol a három kis szörnnyel küzdöttél!
  • wizy
    #3472
    amúgy ezt a fixet vagy mit, ezt hogy kell használni?:-)))
  • wizy
    #3471
    :-))) látom, jól elvagy magadban:-)
  • Davidka
    #3470
    Nah, ez már nem pangás, hanem döglés!
  • Davidka
    #3469
    Senki?
  • Davidka
    #3468
    És az Apokalipszis 4 lovasával mi van? :D
  • CarajoEsp
    #3467
    Nah én vagyok a negyedik. Akkor Atos,Portos,Aramis és Dártányán:D
  • Davidka
    #3466
    Még nem, de terveim már vannak :)
  • wizy
    #3465
    és Davidka: te elkezdted már rajzolni?
  • Davidka
    #3464
    Az nem jó! :(
  • wizy
    #3463
    töxar, holnap is lesz suli!! le kell dolgoznunk szombatokon a síszünetet:-(((
  • wizy
    #3462
    én már elkezdtem..... de lehet, hogy újrakezdem, nem lett vmi jó:-)