5583
  • Menyus489
    Szüli
    #3623
    Jó napot!!!!!!!!!! újra itt vagyok látom egyedül :))))
    zenéket még nekem se sikerült kiszednem, de most elvagyok a gyűrűk ura zenézéjével a játékban :))))

    CrucifiX: Nekem sajnos csak 10 és 4 óránál van legközelebb mentésem, gondolom az nem megfelelő :(((

    Na mennem is kell fizikára készülni, mert pénteken tudtam meg, hogy kedden megyek fizika versenyre, amire az osztály műszaki része már hetek óta készül és garantáltan a legnehezebb feladatok lesznek benne :(((((((((((( (Van egy észjárása a tanárnak :))))
  • zsea
    #3622
    nem sikerült még a zenét kiszednem, valamit rosszul csinálok :)) egy kis segítség jól jönne...
  • zsea
    #3621
    6:34, a legkorábbi, sajna :(
  • zsea
    #3620
    megnézem mikoriak a mentseim, de lehet, hogy az enyémek is messze vannak..
  • zsea
    #3619
    a talpán
  • matula
    #3618
    Helló!
    A malac cipőjén hol a kód???
  • CrucifX
    #3617
    Ó, én sajna még csak 5 óránál tartottam, úgyhogy az tényleg nem lesz jó. Azért köszönöm
  • Davidka
    #3616
    Nemtom, van egy mentésem egy vulkán tetején (lehet lelőttem pár dolgot). már nem emléxem, hogy a factory előtte, vagy utána volt (mármint a slaughterhouse után) és nekem az idő azt mutatja, hogy 7 órája jáccom.
  • CrucifX
    #3615
    Az a jóval azután mit jelent? Nem kell közvetlenül, csak ne maradjak le a sztoriról - gondom akadt (hw), azért kell a mentés :(
  • Davidka
    #3614
    Sajna nekem csak jóval azután van :(
  • CrucifX
    #3613
    Srácok, ha valaki tudna adni egy mentést KÖZVETLENÜL a Slaughterhouse kipörgetése után (mikor vissza kell menni az IRIS főhadiszállásra) NAGYON hálás lennék!
  • Davidka
    #3612
    Sztem az egy élőlény, valami főmuksi, mert egy csomószor látni, hogy fénycsóvát lő ki a kezéből és ő tartja fogva a malackát meg a HH-t. Aztán végül ő szabadíttya ki a hilliszieket...
    Huh, de késő van ( nem kellett volna 2 szimpszont megnéznem :)))
  • CarajoEsp
    #3611
    Nah. Énis vagyok ,csak kicsit eltévelyedtem. WWIIONLINE.
    Nah. Az a szobor amit ott látsz az én meglátásom szerint valamiféle emlék ott a holdon. Talán valami másik idegen lény formálta őt? Majd ezis kiderül..
  • Menyus489
    Szüli
    #3610
    Hú azt hiszem én is lefekszem. Nem szeretnék túl sokáig fönnlenni. Jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3609
    Szerencséd volt, én sem figyeltem :)))))
  • Davidka
    #3608
    Áhh, pedig nem is figyeltem :))))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3607
    Mázlista!!! 3600 :))))))

    Jó étvágyat zsea :))))
  • zsea
    #3606
    köszi :)

    (megyek vacsizni)

    JÓ ÉJt!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3605
    X-szárnyúval vagy egérrel me gbillel kell irányítánod (egér:mozgás+lövés bill:torpedó, lézerkilövésállító, menü)
    és az endori csatát kell végigjátszanod tie fighterek, csillagrombolók ellen, és közben a társaidra is néha vigyázni (pl. Falcon megkár, szedd le az üldözőit, stb.) csak nagyon nehéz nekem még nem sikerült végigvinnem.
    Röviden ennyi :)))
  • zsea
    #3604
    a scrrenshotokat megnéztem :)) azért kérdem, hogy mi a lényege, mivel kell lenni.. (na ezt megmondtam)
  • Menyus489
    Szüli
    #3603
    Egy játék elég kezdetleges grafikával, de iszonyatosan jó hangulattal!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • zsea
    #3602
    hmm... mi ez?
  • Menyus489
    Szüli
    #3601
    Ez megint egy kicsit off lesz, de ha szeretitek a Staw Warst ezt szeggyétek le és próbáljátok ki!!!!! A hangulata nagyon ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!
    on :))))
  • Davidka
    #3600
    sietek, de már nem emléxem hova :)
  • zsea
    #3599
    egyébként én is valami hasonlóra tippelek :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3598
    Grat :))) én meg 809.nél :))))
  • zsea
    #3597
    nagyon sietsz :)) hajrá!
  • Davidka
    #3596
    nagyon hasítok, már 1047-nél járok :)
  • zsea
    #3595
    sokkal :)) bár még nem az igazi... :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3594
    Hú ez értelmes lett :))))
  • zsea
    #3593
    csak négy :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3592
    Akkor megfogalmazom kicsit hosszabban :)))):
    CarajoEsp Ír háttértörténeteket. Majd kitérhet erre is ha szépen megkéred :))))). Másik: Szertintem inkább valami eszköz inkább, amit felhasználnak, mint valami élőlény. Így jobb? :))))
  • Davidka
    #3591
    Mert úgy láttam több keze van :)
  • zsea
    #3590
    mért pont sáska? :))
  • zsea
    #3589
    hát ez nem volt túl bő kifejtés :)) hogy akartok úgy beszélni valamiről, ha mindig leütitek :)))
    én csak a saját véleményeteket kérdeztem...
  • Menyus489
    Szüli
    #3588
    Sajnos még nem ez csak hiú ábránd :((((((((
  • Davidka
    #3587
    Az egy nagy sáska :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3586
    Azt majd CarajoEsp megírja :)))))
    Különben sztem inkább az utóbbi
  • zsea
    #3585
    tényleg bejelentették? éljen!! :))
  • zsea
    #3584
    nekem lenne egy kérdésem :) :
    a főellen mögötti valami (szobor, élőlény.. mit tudom én mi), szerintetek micsoda? ő is doomz, vagy csak felhasználják az idegenek... meg egyáltalán hogy kerül oda... stb?