5583
  • Zomil
    #5463
    szerencsére megoldodott visszatöltöttem egy kb. akkori állást mielött eltünt volna, és jó volt, csak kb. 1ora játékot buktam :)

    amugy nagyon tetszik a játék
  • takysoft
    #5462
    nem rémlik a rész, bocs
  • Zomil
    #5461
    Sziasztok!
    Van egy kis gondom: a Slaughterhouse-nál vagyok, amikor van egy nagy kapu, fent 2 lézer körbe forog, itt azt csináltam h felugrottam a hatalmas kapu egy részére Double-H-val megnyomattam a gombot és igy felemelkedtem, vissza mentem Double-H-ért, de ö eltünt. Azóta már tovább mentem viszont egy helyre nem tudok bemenni mert ott szét kéne törnie a rácsot. A furcsa az, h a bejátszásoknál szövegel, de nincs ott, egyszerüen eltünt.
    Van erre vmi megoldás? :S

    Elöre is köszi!
  • takysoft
    #5460
    előbb utóbb remélem megjelenik. Fable 2-t is várom már PC-re..
    xboxon már belenéztem, de annak utálom a controllerét:D
  • Zóanagyvarázsló
    #5459
    Nem telejsen lefutott ez a meccs, a bejelentés óta elég sok minden változott (a Sierra névleg is emgszűnt, és hónapok hánytatásai után az EA karolta fel a projektet), és Double Fine-ék úgy reagáltak annak idehjén is a hivatalos fórumon, hogy nem rajtuk múlik. Ettől függetlenül bármire is jön, én csak örülök, ha a Mesternek újabb játéka jelenik meg, csak gazdagabb lesz vele a világ :)

    Mellesleg pletykaszinten a BG&E2 kapcsán is csak Xbox 360 és PS3, szóval egyelőre még nem vennék mérget az egyébként valószínűnek tűnő PC-s portra.
  • takysoft
    #5458
    "Brütal Legend"
    hát ha van konzolod, akkor jó neked, mert PC-re nem jön asszem.
  • Rage47
    #5457
    áh látom steamen is fennvan, nekem annyira nem fontos a doboz...:) a demot már ki is próbáltam, nehéz otthagyni:)
  • Zóanagyvarázsló
    #5456
    Ezek nekem is nagy kedvenceim, bár a "tökéletességet" én csak a Psychonautsnál éreztem (a GF esetében zavart, és néha a végigjátszást is nehezítette az irányítás).

    Egyébként a Grim Fandango és a Psychonauts esetében nehezebben is tudnék egy folytatást elképzelni. Tim Schafernek pedig úgyis megvannak a saját külön bejáratú agymenései, folytatás helyett csinál legalább újat, kíváncsian várom a Brütal Legendet is.

    A BG&E 2 bejelentése pedig maga az Ubidays 2008-on bemutatott teaser volt, azóta is elég keveset hallani róla.
  • takysoft
    #5455
    Mindenképp próbáld ki. Hihetetlen hangulata van. Decemberi gamestar-hoz az volt a teljes játék, esetleg 1-2 újságosnak még van 1 darab belőle. Meg hát warez is van, ha máshogy nem megy.
    (nekem warez volt, de a harmadik végigjátszás után eBay-en megvettem díszdobozos kiadást:D)
    Ha a BGE tetszett, akkor a Psychonauts-t is imádni fogod, garantálom neked!
  • HaaS
    #5454
    Úgy legyen:)! Én örülnék neki a legjobban. Nem sok tökéletes játék létezik... ez az.

    Propagandaaaa!
  • takysoft
    #5453
    és akkor itt kellene megjegyeznem, h hosszú hosszú rágódás után mégiscsak zöld utat kapott a folytatás.
    na most cikket erről nem nagyon találok, de amire emlékszem.
    A játék atyja nagyon szerette ezt a játékot, és mindenképp szeretné folytatni, de a kiadó nem volt megelégedve a bevétellel, így nem nagyon akaródzott nekik a dolog.
    Ellenben a muksónak van egy másik játéka is, ami ellenben nagyon sikeres(Rayman sorozat). És a Rayman Raving Rabbids(vagy mi a címe) hatalmas sikere után a kiadó asszem azzal hálálta meg az ürgének, h lesz BGE2...

    mint mondtam a cikket nem találom, de teaser van itt is:D
  • HaaS
    #5452
    Halkan megjegyzem, hogy a játék nem mai darab, és nagyon régóta fent van a top "legjobban szeretett, de sosem fogják folytatni" játékok listáján.
    Éppen az említett Psychonauts az első. A Beyond Good and Evil pedig a harmadik, csak a Grim Fandango tudott beelőzni. Szóval nem szívesen rontom el a kedved, de ez van.
  • Rage47
    #5451
    nem, de most hogy említed, egyik ismerősöm mondta hogy tök jó. mondjuk az sem egy mai darab:p
  • takysoft
    #5450
    Psychonauts-al játszottál már?
  • Rage47
    #5449
    végigjátszom még1x, nagyon hiányzik egy ilyen stílusú game mostanában:)
  • robi3
    #5448
    na ez a ely holtalálható?
  • robi3
    #5447
    na de nézd meg a merry beyond good & evil christmas 55-ös másodpercénél lévő képet! az hol van?
  • Rage47
    #5446
    jah valószínűleg :)
  • robi3
    #5445
    kijátszottam!!! az egynek a végén az a videó hogy kik csinálták meg minden na annak a végén mutatják a malacot és nincs valami jól aztán mutatják a kezét és 1 olyan bigyó nől rajta mint HH nyakán az a zöld izé azt csak ennyit akartam ez lesz sztem a bevezetés a 2-be
  • robi3
    #5444
    merry beyond good & evil christmas-es video 55.másodpercének a képe hol ,mikor van mert én ilyen lerombolt helyen nem is voltam meg ilyen közel ehez a micsodához sem voltam
  • robi3
    #5443
    amikor fölöttem van azt szinte sose tudom kicselezni. valami tipp erre?
  • Rage47
    #5442

    remélem segít
  • robi3
    #5441
    nem tom megcsinálni a végét az utolsó ellenség nem akar megmurdelni :(
  • balee4
    #5440
    Igen Pey'J (a malac) csizmája talpán vana keresett kód (2 kód asszem)
  • takysoft
    #5439
    huh.. asszem valami csizma alján lehet megnézni.
    inventoryban forgathatók a az itemek, és valami csizma alját lesd meg:D
    nem emlékszem pontosan.
  • balee4
    #5438
    A rejtett "szobához" a világítótoronyban?
  • Vadóc96
    #5437
    Hello! Nem tudjátok, hogy az otthoni computernél mi a kód?
  • takysoft
    #5436
    ehhe
  • Evin
    #5435
    Jövőre lesz.
  • Jazz18
    #5434
    Hello-Hello!


    Tud vki a játékhoz magyarítát..?
  • Hassassin47
    #5433
    Akinek gondjai vannak a Darkroom "akasztófás" játékával, annak egy kis segítség:
    http://www.freeweb.hu/zanzarah/bge/kodok.htm
  • balee4
    #5432
    Igen a disc game volt a tárolóban, kipróbáltam very good-on is könnyen megverhető az ellen, a pearl game viszont ketten játszva tesómmal nagy élvezet, de mi sem tudtuk végigvinni.
  • Zóanagyvarázsló
    #5431
    És mi volt végülis az Akuda Bárban a jutalom? Én egy olyan lemezt kaptam, amivel a Francisszel is játszott játékot tudom játszani, skálázható AI ellen. Kicsit csalódás volt. Igaz, a gyöngyös játékot enm tudtam előtte megcsinálni, az nem az én műfajom, és azt sme tudom, hogy az idő a jutalomba beleszámít-e, mert én direkt kényelmesen játszottam.
  • balee4
    #5430
    Na sikerült, nekem Jade volt a megfejtés. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #5429
    Nem tudom, hogy mindig változik-e a kód, de egy játékhoz kapcsolódó név (elnevezés) a megfejtés, a kezdőbetű után nálam már egyértelmű volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam a Domz volt a megfejtés, hacsak nem tréfál meg a memóriám.


    Egyébként az említett bug állítólag gyakrabban jön elő tört indítófájl használatával - én pedig éltem vele, mert nem szeretem a lemezeimet a meghajtóban járatni -, amikor pedig visszatettem az eredeti patchelt indítófájlt, ugyan elindult az eredeti CD-vel, de a mentett állások nem működtek, csak újratelepítés után. Érdekes módon a verziószám nem zavarta.
  • balee4
    #5428
    A hold előtt vagyok, 1.01-es verzió (GS-es) és eddig semmilyen bug nem jött elő, amúgy megtaláltam végre először a game-ben az összes pearl-t és lefotóztam vmennyi állatot. Viszont kéne egy help az ubi oldalán a darkroomba van egy fejtőrő, egy kódot kell megfejteni, ami folyamatosan változik, mi alapján lehet rájönni a kódra?
  • Zóanagyvarázsló
    #5427
    Újratelepíteni sem. Akkor már inkább azt választottam, mert nekem a másik megoldás már kissé csalásszerű volt.
  • takysoft
    #5426
    az az. nem olyan bonyesz azért:D
  • balee4
    #5425
    Ja igen csak akkor érdemes, nincs elég pontom a kódhoz.
  • balee4
    #5424
    Ok, köszi, reggeltem az ubi oldalán, de akkor érdemes csak ezt a kódot beírni, ha megvan az összes pearl és lefényképeztem vmennyi állatot?