5583
  • wizy
    #3863
    na jó. elmondom most:-)
    az volt, hogy elhatároztam, hogy én is szeretnék ilyen logot csinálni a nevemnek, de nem tudtam, hogy kell. Elővettem hát egy régi PhotoStudio-programot, és nekiugrottam. Letöltöttem a netről egy jó kis betűtípust, ami nekem nagyon megtetszett, és megpróbáltam azzal kiírni a nevem... naná, hogy nem műxött. aztán azzal szenvedtem fél órát, hogy mi a hiba, aztán na mondom magamba, akkor hagyjuk ezt a betűtípust, és írjuk ki másikkal. Persze, hogy azzal se ment. Ekkor már elment kb másfél óra az értékes két órányi szabadidőmből, és nem is BGE-ztem...... az a legszörnyűbb az egészben, hogy most két óra alatt nem jutottam sehova, és még ma nem is BGE-ztem!!!!:-((((
  • Menyus489
    Szüli
    #3862
    Itten vagyok!!! Gyorsan beugrottam egy percre, mert utána mennem kell leckét csinálni még :(((
    Túl vagyok az első japán részen, a magyarhoz képestszörnyű!!! Nembaj meg lehet idővel szokni...
    Mi az wizy, miért nem mondod meg ma, holnap elfelejtenék szólni :))))))))
  • wizy
    #3861
    én meg... ehh, ezt majd holnap elmesélem, csak ne felejtsetek el szólni:-))
  • Davidka
    #3860
    Milyen jól megy egyeseknek :))))
  • zsea
    #3859
    én játszom :)) ma egész nap BGE-ztem...
  • Davidka
    #3858
    Csücsülünk? :)

    Nah, mentem én is tanulgatni, holnap olasz és kémia doga lesz...
  • wizy
    #3857
    na, mind1, már megoldottam:-)
  • wizy
    #3856
    feltöltöttem egy új betűtípust, de azt hogyan kell úgymond "üzembe helyezni"? nem tudja valaki?
  • wizy
    #3855
    ja, most kezdted a játékot? akkor már ok:-) én is azt hittem először, hogy magától ment, de aztán itt megmondták, hogy nem:-)
  • Rusy
    #3854
    Köszi nem mentettem el, azt hittem automatikusan ment bizonyos pontokon, tehát akkor mentési pontok vannak...
  • wizy
    #3853
    hát... vannak a pálya különböző részein mentési pontok, (pl Mammago-nál) és oda be kell rakni a Save Disk-et, elmenteni egy helyre, aztán már ki is léphetsz.
    hogy érted azt, hogy nem mentette el? jól mentetted te azt el?:-)
  • Rusy
    #3852
    Please valaki! Hogy kell menteni a játékot, mert már eljutottam elég messze azt hittem csekpointok vannak, de kiléptem és nem mentette el...
  • wizy
    #3851
    na, én én itt vagyok, és titeket várlak....
  • CarajoEsp
    #3850
    Nah. Én sajna ritkán tudok lenni ,de ez azért van mert átéltem már azt néhányszor amit Menyus mondott. vagyis néha annyira belebolondulok egy játékba ,hogy megutálom.
    Ezt a Bge-nél nem akarom ezért szünetel hét végéig amikor is megint nekikezdek.!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3849
    Na ittvagyok!!!! Hála nektek, vagy épp nem hála, de két feladatot sikerült megcsinálnom 5-ből!!!!!! (a többit inkább ne kérdezzétek :))))) Jobb lett volna, ha nem pár naőőal előtte szóltak volna, mert úgy talán egy picit készülni istudtam volna rá :(((((
    Nekem is tanulnom kéne, de egyszerűen nem bír egy mondatot se felfogni az agyam, annyira elfáradt (velem együt :)))) úgyhogy most egy picit el leszek és pihenek, játszok egyet, ha végeztem benézek!!!

    Davidkának jó "nyaralást" ha addig nem jönnék :))))
  • Davidka
    #3848
    LOL :)
    Nah, most jáccottam kicsit és megyek tanulni :)
  • wizy
    #3847
    akkor jó utat!:-))))))
    én még csak félig kezdtem bele, de lehet, hogy újat kezdek, mert nem sikerült valami jól:-)
    a csótányokról jut eszembe: az apukám számítástechnikával foglalkozik, és volt olyan, amikor kihívták, mert rossz volt valahol a gép, és kiderült, hogy a gépházba bejutott valahogy egy egér (élő!), és ott szétsült..... azért volt olyan égett szag is a szobában:-)))))
  • Davidka
    #3846
    Még nem.... :)))))
    Majd lehet szombaton, amikor kicsit lesz időm, bár lehet akkor sem, mer majd pakolni fogok, mer megyek Velencébe... Úgyhogy itt se leszek szombattól keddig :)
  • wizy
    #3845
    és, elkezted már a rajzot?:-))
  • Davidka
    #3844
    Lehet :)
    Én most értem haza :)
  • wizy
    #3843
    hajrá, menyus!!!:-) bár, lehet hogy már későn mondom:-))
  • Menyus489
    Szüli
    #3842
    Jó reggelt!! Nemsokára indulok a versenyre úgyhogy innentől szurkolhattok nekem :)))))))
    Majd megpróbálok jönni utána.
  • zsea
    #3841
    a 45-ös: "victory in the disk game"
    vagyi Francis (vagy kicsoda), valószínüleg, küldeni fog egy mailt neked, ha lesz nála egy új gyöngy, vagyis még megszerezheted :)
  • Ransom
    #3840
    Valaki mondja meg hogy a 45-ödik gyöngy fölé mit ír a progi(honnan szerezhető meg), mert ez az egy hiányzik a 88-ból és a térkép már egyet sem mutat!
  • Davidka
    #3839
    Akkor gyorsan én is elmegyek :)
    Nod akkor pápá :)
    Kell a pihenés is :)
  • zsea
    #3838
    Sok sikert holnapra!

    én is megyek még eretnék egy kicsit játszani :)
  • zsea
    #3837
    csak akkor legyen jó éj, ha mi már elmentünk? micsoda dolog ez :)))
  • zsea
    #3836
    meg :)
    tényleg hány képet szedtél eddig össze?
  • Menyus489
    Szüli
    #3835
    Én most megyek vissza még egy pár részt megnézni, legyetek jók és ha már nem lesztek itt akkor jó éjt!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3834
    Na megelőztél :))))
  • zsea
    #3833
    én meg közelítek a 1100-hoz, észre sem vettem, hogy átmentem az ezren... :)
  • Davidka
    #3832
    Én azokat valami kis egereknek néztem :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3831
    Még nincs ez igaz :))))
    Én csak egy bogárszerűséget találtam azt ahova beraksz egy starkost, azok jönnek, oszt elviszik (A kis mohók, akkorát megenni egyszerre :))))
  • Davidka
    #3830
    Nekem mán mingyán 1200 :)
  • zsea
    #3829
    olyan tárolókban vannak, és ha berakszegy starkost, akkor elviszik :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3828
    850. hozzászólásom!! Vészesen közeledik az ezredik!! :)))))))
  • zsea
    #3827
    akkor még biztos nincs meg minden képed :)
  • Davidka
    #3826
    Meg egy kibelezett tehén is :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3825
    Hol? én még nem találkoztam velük!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3824
    Hidd el rendesek azért!!! (a maguk módján :)))))