5583
  • Davidka
    #3903
    Hellosztok :)
    Látom azért ma nem volt akkora pangás :)
    wizy: Te hogyhogy otthon vagy délben?
  • CrucifX
    #3902
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&c=9233

    Bemutató, 93%-ot kapott
  • Menyus489
    Szüli
    #3901
    Na mostmár megyek :))))) Viszlát!
  • Menyus489
    Szüli
    #3900
    3900!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3899
    csak még valami...
  • Menyus489
    Szüli
    #3898
    Mindjárt megyek tanulni...
  • Menyus489
    Szüli
    #3897
    Jó reggelt!!! Hamar vagy nem hamar, de itt vagyok megint!!! Zsea te délután jársz suliba? ezek szerint addig aludsz ameddig akarsz? Ez nem fair
    Beadtam a dogát is, sztem jó lett. Csak egy dolog idegesített fel: A tanár azt mondta, hogy 1,5-es sortáv kell és akinek nem annyi egy jeggyel rosszabb. Na nekem kisebb, mint 1,5 és mégsem jó. Hülye ez a tanár (Remélem nem szokott fórumot olvasni :)))))
  • wizy
    #3896
    thx:-) neked meg jó tanulást a suliban:-)
  • wizy
    #3895
    ja, azt a nagy izét, ami 30 pearl-be kerül? pffffff.... mehetek megint azokba a hülye Looter's Cavern-ekbe....
  • zsea
    #3894
    nekem mennem kell suliba sajna :(

    további jó játékot :)
  • zsea
    #3893
    ez egyébként egy tök jó csata :) szeretem nagyon... jókat lehet repkedni, csak mindig követni kell és néha belelőni, hogy azért mégis (nézzen úgy ki mintha...), jó a zenéje is :))
  • zsea
    #3892
    hát ha meg van a hajó akkor elvileg repkedhetsz egy kicsit szabadon is :) pl black island teteje..
    egébként a következő küldi, az hogy juss fel a holdra... és ott keress összefügéseket :))
    motort kell hozzá venni mamagonál
  • wizy
    #3891
    merre tovább? öszefüggéseket kell keresni az Alpha Section és a DomZ-ok közt, és le kell adni valaiféle műholdon... most merre menjek?
  • wizy
    #3890
    sokat segítettél! most repülök először, és egyből itt a harc, és nem tudtam továbbjutni... most hova kell menni?
  • zsea
    #3889
    úristen mennyi hiba... grrr...
  • zsea
    #3888
    szivesen :))) azt nem tudom mennyit segítettem... :)
  • zsea
    #3887
    most tartok ott a(z 5.) végigjátszásban, hogy már csak 4 gyöngy van hátra (természetesen looters mind :) ) nem tudom miért, de teljesen leblokkolnak ezek a lootersek, pedig tudom, hogy nem nehezek :))) képtelen vagyok hozzájuk fogni... mindig inkább elmegyek egyet versenyezni :)
  • wizy
    #3886
    jó ok, már ennyi is elég, kösz:-)
  • zsea
    #3885
    :)) anivel gyorsítasz azzal haladsz, a nyilakkal meg irányítod egér ... (bagy haldsz+ egér? ) :)) foggalmam sincs, most játszottam de nem tudom rendesen elmondani
  • wizy
    #3884
    jut eszembe: elárulná valaki, hogy hogy a francba kell irányítani ezt a hülye űrrepülőt, vagy mit??
  • wizy
    #3883
    menj hozzájuk olyan közel, amennyire csak tudsz:-) ennél jobbat nem tudok
  • zsea
    #3882
    csak egy zoom van, amit 8 állat fénykép után megkapsz, de szerintem azon már túl vagy :)
    úgy állítgasd, hoy benne legyen mind a kettő...
  • Sh3LT3R
    #3881
    Hiya!
    Kissé elakadtam,lehet,h hót triviális a megoldás vagy valamit még nem teljesítettem,de van az a küldetés,mikor le kell fényképezni a 2 szörnyit a barlang mélyén... hát,nekem nem sikerült,mert túl messze állok,fel kell valahol még szedni valami extra zoomot?
    thx!
  • Menyus489
    Szüli
    #3880
    Én is megyek csak aludni :))) Szeretnék "korán" lefeküdni, mert már csak japán beszéd és különböző fizikai összefüggések lebegnek a szemem előtt és ez nem jó :))))
    úgyhogy jó éjszakát mindenkinek!!!!!
  • Davidka
    #3879
    Pápá :)
    Én is mentem, de nem tanulni :) Mára végeztem vele :) Lesz ami lesz ("élj a mának", kötelességemet (részben) teljesítettem :))))))
  • zsea
    #3878
    mentem játszani :))) nem valószínű, hogy ma már viszajövök

    JÓ éjt!!
  • zsea
    #3877
    akkor priviben :))), vagy email-ben
  • Davidka
    #3876
    Csak az már nagyon OFF lesz...
  • zsea
    #3875
    az biztos :))), aztán majd beszámolj nekünk :)))
  • Davidka
    #3874
    Én majd akkor leszek, ha visszajövök Velencéből :D
  • zsea
    #3873
    kitartás fiúk! :)))

    (most én vagyok olyan hangulatban, mint Menyus tegnap :))) )
  • Davidka
    #3872
    Nekem sem megy nagyon, kb 1 órája ugyanott tartok, de most abbafejezem és jöhetnek az olasz igék :)
    De azt csak ismétlem...
  • Menyus489
    Szüli
    #3871
    Én is tanulnék, de mint mondottam volt egy mondat nem tudna belemenni a fejembe :((((((((((
  • Davidka
    #3870
    Én meg még mindig tanulok, a változatosság kedvéért :((((
  • Menyus489
    Szüli
    #3869
    Jé!!! pont egy óra alatt lett kész!!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #3868
    Na befejztem a házi dplgozatomat rajzból(!!!!) Az ókori egyiptom művészete (nagyon érdekfeszítő téma :)))) 5 oldalas a picike. Bárkit érdekel, vagy szüksége van rá, szívesen elküldöm :))))
    Na megyek el, majd visszanézek!!!
  • zsea
    #3867
    azt hiszem hanyagolnomkne egy kisit a számítógépet mert ez már megárt :))
    (modjuk tanulok egy kicsit pihenés képpen :)) )

  • zsea
    #3866
    teljesen kivagyok :))
  • wizy
    #3865
    te szegény:-))))
  • Davidka
    #3864
    Te szagény :(
    Én meg csak továbbra is tanulok :(