5583
  • zsea
    #3943
    vagyis nagyon jó :))
  • Davidka
    #3942
    Prince of Persia. csak jövőben jáccódik és mongyuk kicsit gyerekesebb, viszont egy-két dolog miatt nem olyan (mint a PoP), hogy végigjáccás után eldobod és nem nyúlsz hozzá többet.
  • grebber
    #3941
    Érdemes ezt a gamet letölteni?
    Mihez hasonló ez a game?
  • zsea
    #3940
    egy loter's cavern-el kevesebb :))
  • zsea
    #3939
    ez már csak így van :), ezért kell több gép, és mindegyikre internet :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3938
    Oké visszaszívtam!!! Látom neked kétszer rosszabb :))))))
    Most végre lenne időm itt lenni rendesen erre a bátyámnak nem most kell dolgoznia és az apámnak interneteznie :))))
  • zsea
    #3937
    nem is :) csak beteg vagyok és nem mentem be reggel, csak délután :))
    egyébként ez pont aza nap, amikor reggel nyolckor van az első órm és este fél nyolckor van vége az utolsónak, szóval ne irigykedj :))
  • zsea
    #3936
    hello :) megjöttem...
  • Menyus489
    Szüli
    #3935
    Igen rúghattunk volna még pár gólt, de kaphattunk volna is egy-kettőt :)) Nemsok lányt ismerek aki szereti a focit te egy vagy közülük :))
  • wizy
    #3934
    Matthaus szépen bemutatkozott, bár lehetett volna jobb is az a végeredmény
  • wizy
    #3933
    VÉGE!!!! már 18 perce:-) nyertünk dejoooooo
  • Menyus489
    Szüli
    #3932
    Na megyek mert még lemaradok valamiről :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3931
    Van nekedis sport 1-ed mi? Én ott nézem :))
  • Menyus489
    Szüli
    #3930
    Mostmár 2-0 :))))))))))))))))))))))
  • Menyus489
    Szüli
    #3929
    Én is nézem a meccset, azért vagyok távol :))) csak most gólt lőtt Szabics (sztem ő a legjobb magyar focista most) és így eljöttemegy percre, de látom nem csak én nézem, hanem ti is, mert nem vagytok itt :))))
  • Davidka
    #3928
    Hajrá :)
  • wizy
    #3927
    csakazértismegcsinálom:-))))))
  • wizy
    #3926
    sajnos nekem se.... már nyomom a Looters-t, nem érzem a ctrl-t tartó ujjamat....:-)))
  • Davidka
    #3925
    Akkor versenyek és a Looters, más nem jut eszembe :(
  • wizy
    #3924
    tudom, de arra nem pocsékolom a pénzt... az kell a nagymennyiségű Starkos-ra:-)))
  • Davidka
    #3923
    Akkor tucc venni a fókánál vagy minél Ming Tzu. Vagy a Nuomi Noumi vagy minél is lehet venni
  • wizy
    #3922
    jajajaja:-)))) azért a részért már megérte idáig elvinni:-)
  • wizy
    #3921
    Foci: Magyarország-Örményország (félidő) 0:0
  • Davidka
    #3920
    Hát voltál már a háztetőkön ugrálni? A gyalogos negyed legvégén lévő lézerek mögött.
  • wizy
    #3919
    ja, de mostmá megvan:-) nembaj, voltam a Vulkánban, voltam ugye itt, de még mindig kell 3 pearl.... nem akarok Looter's Cavernezni!!!:-((
  • Davidka
    #3918
    Igen :) Az nem egy kellemes rész :)
    Ki kell tepasztalni mindig merre vannak az őrök :)
    Párszor én is eljáccottam :)
  • wizy
    #3917
    nabazz, ez elég nehéz:-)) felszállok egy nyitott liftre, bebújok pár láda elé/mögé/mellé, attól függően, hogy merről állnak katonák, aztán na mondom, szevasz, végre le lehet szállni, azt felszáll egy katona, azt járőrözik.... anyááám:-)))
  • Davidka
    #3916
    ok :)
  • wizy
    #3915
    igen, azon már túl vagyok, de megvan már, én vagyok a láma, de mennyire, ott van előttem az ajtó, csak körbe kéne járni azt a kb 10négyzetméteres termet, de én lusta voltam:-) nah, mind1, már megvan, mondom:-))))
  • Davidka
    #3914
    Nem igazán értem... Asszem a kék lézereknél ki kell lőni két gombbot. Az egyiket egy törött üvegnél, a másikat a kiesett üvegnél. Ott lemászni felvenni a gömböket és menni tovább.
  • wizy
    #3913
    jajajaja:-))
  • wizy
    #3912
    na, itt mit kell csinálni: az Akuda bárral szemben van egy ajtó, azon bementem, el kellett tolni egy ládát, és bementem egy szűk helyen keresztül egy terembe (tehát HH nincs velem). aztán le kellett ereszkedni mindenféle mozgó lézeren keresztül, aztán egy őr mögött haladva át kellett settenkedni, aztán átértem egy olyan terembe, aminek a közepén van egy nagy izé, amiből kb 4 kék lézer megy a falak felé, de nem mozognak, ott kilőttem egy őrt, és van egy gomb, amit megnyomok, villog, aztán abbahagyja, de sehol egy ajtó. Ott mit kell tennem?
  • Davidka
    #3911
    6 osztályos gimi vagy mi?
  • Davidka
    #3910
    Aha... De jó egyeseknek szerdán... :))))
  • wizy
    #3909
    hááát... végül is gimibe járok, de 7.-es vagyok
  • Menyus489
    Szüli
    #3908
    Te még általánosba jársz ugye? Mert ott nekem is volt ilyen hasonló óravariálás, és nyugi értem :)))))
  • wizy
    #3907
    azért vagyok itthon, mert az osztályunk szét van szedve egy-két órán két külön csoportra, és én abba a csoportba vagyok, hogy minden szerdán nincs ötödik órám, de van kedden első órám. A másik csoportnak kedd reggel nincs első órája, de szerdán van ötödik.... érted?:-))))
  • Davidka
    #3906
    Hát igen :)
  • Menyus489
    Szüli
    #3905
    Tessék kelett neked a pangást említened!! :))))))))))
  • CarajoEsp
    #3904
    Csak 93%? Hát ez szégyen. Nálam 100%