5583
  • zsea
    #3983
    ha három gomb van, akkor hárman kell ráállni :) várd meg amíg hárman leszel... :))
    keress másik utat
    egyébként nem bug, csak akkor áll rá, ha szükséges
  • wizy
    #3982
    na, máris elakadtam. Itt állok egy félig üveg ajtó előtt, és előtte három gomb a földön... gondolom, hogy csak akkor nyílik ki, ha mindháromra rááll valaki... de HH nem hajlandó ráálni... mit csináljak? vagy ez is bug, és HH-nak rá kéne állnia?
  • zsea
    #3981
    akkor még sok dolgod lesz :)
    + jó zenék :)
  • wizy
    #3980
    most szálltam le arra a bolygóra, most kezdődik a gyalogtúra:-))
  • zsea
    #3979
    ő itt a 3. 4. race: :)))
  • zsea
    #3978
    a hold jó rész :) 8nem mintha a többi nem lenne az) és ott merre jársz?
  • zsea
    #3977
    a többi szigethez képest nagy :))
    de a kis sziget kifejezés semmiképpen nem illik rá
  • wizy
    #3976
    az hogy kicsi, meg nagy, ezek relatív fogalmak:-))))
    megvan a hold!!! rohadtjooooooo
  • zsea
    #3975
    egyébként meg nem egy kis sziget :)) hanem egy elég nagy...
  • zsea
    #3974
    az nem lényeges, ne legyél túl közel a lézerhe az ugrásnál, mert akkor bele megy...
  • wizy
    #3973
    tökmindegy
  • zsea
    #3972
    nos hivatalosan is felküzdöttem (vagy le-) magam a 165. helyre :)) a listán

    értékelés - mivel a gyűjtögetések állandók, így csak az idő és a gyöngyös játékban elért eredménnyel lehet variálni:
    1. még egyenlőre a gyöngyös játékot nem játszottam, szóval ez az eredmény változhat :) remélem jobbra

    2. szerintem aki nálam gyorsabban játsza végig, az nagyon sok minenről lemarad... én most ezt a végigjátszást kifejezetten a lista kedvéért végeztem, de még így is úgy éreztem, hogy ez már túlzás (mondjuk én minden ládát szétrúgtam, minden mellékúton is jártam és képtelen voltam egyes jobb részeknél csak az idő miatt átrobogni :) - és ezek nem számítanak a szálálóban)
    a véleményem az idő beszámítááról egyébként is rossz, ez a végigjátszás is csak megerősített (nem lett volna szabad az időt belevinni a pontozásba)

  • ShadowLord
    #3971
    az nem lényeges hogy hol akarok átugrani a lézeren?Mármint melyik pájarészen???
  • CrucifX
    #3970
    15 ropiért vehetsz kellemes add-on-t, mellyel a légpárnásod "ficánkolhat".
  • wizy
    #3969
    át lehet, hidd el. próbálkozz
  • wizy
    #3968
    jaja, az kyvül van a városon, sőt, még a körzeten kívül is... hogy pontosan melyik kis szigeten, azt nem tudom, nem emléxem.
  • ShadowLord
    #3967
    megvanmár az az ugrálós csoda a gépemen de nem tudok átugrani a lézer felett!
  • ShadowLord
    #3966
    hogy jutok át a lézeren????
  • zsea
    #3965
    az kint van egy szigeten a piros lézereken túl
  • ShadowLord
    #3964
    Lehet kicsit tudatlan vagyok de hol van a Race 3-4 csak az 1-2 találom a városban help!!!
  • wizy
    #3963
    looters cavern 2-mission impossible:-))
  • wizy
    #3962
    na, siker?
  • wizy
    #3961
    Nem is tudom, hogy a Race3-ba, vagy a Race4-be van.... na, az a lényeg, hogy a bal oldali versenypályán:-))) ott nem kell sietni, ráérsz mindent alaposan szemügyrevenni. bal oldalt lesz egy enyhe kanyarban, pár piros lézerrel elzárva. Azokat átugorva már tovább is jutsz
    aztán jön majd a neheze:-)))))))
  • Timbo
    #3960
    Helo Mindenkinek!
    Valaki meg tudná mondani, hogy kell továbbjutni annál a résznél amikor a slaughterhouse-ba kell a titkos utat megtalálni azt hol találom!!!!???? már eljutottam a Race 3-ra de nem találok semmit!
  • zsea
    #3959
    még két looters cavernnel kevsebb :))
  • zsea
    #3958
    a gyöngyöket leellenőrizheted egyébként, minden gyöngy fölé oda van írva, hogy honnan szerezted... csak végig kell menni azon a 88-on szép sorban :)
  • zsea
    #3957
    minden tekercsért amit végigfotóztál kapsz gyöngyöt! ez biztos... függetlenül attól, hogy homályos meg hasonlók :)

    ha megkapod a fotókért a pénzt, akkor az el van fogadva
  • cleric
    #3956
    Azonkívül van 1 olyan érzésem, hogy az egyik tekercs filmért nem kaptam gyöngyöt, az elképzelhető? Mintha a 2-es vagy 3-as tekercs gyöngye hiányozna. Tudok rossz felvételt készíteni? Vagy ha megkapom érte a pénzt, akkor sikerült, függetlenül attól, hogy hogy néz ki?
  • zsea
    #3955
    hát én ebben nem vagyok biztos :))

    de nem nehéz a bugot kikerülni, meg ha egy hamarabbi álláson fixeled a savet, akor nem is kell vele foglalkozni... mert nálad lesz a hiányzó kulcs amikor kell :) csak nem szabad menteni a három robotos teremben
  • cleric
    #3954
    Franc :) Patch-elt játék mentett állásai kompatibilisek a sima játékkal?
  • zsea
    #3953
    ez a bug, kifejezetten a patch miatt van!
  • cleric
    #3952
    Biztos, hogy belefut az ember az 1.1-es update-tel a bugba? En meg előtte vagyok, szeretném felismerni, hogy ez most a bug miatt van.
  • zsea
    #3951
    #3477 -ban pl benne van (6.oldal közepe)
  • zsea
    #3950
    nem sértődünk meg :) és igenis foglalkozunk a játékkal, csak ez újaknak nem igazán szembetűnő (a mellébeszélések mellett) :))

    ami a central hal bugot illeti, van hozzá egy fix amit le lehet tölteni innen:
    http://www.terrygoodkind.net/~rahly/checkuser.php?file=BGAEFix.exe

    ha használni is akarod, akkor mindjárt megkeresem a hozzászólást ahol le van írva :))
  • vytraas
    #3949
    Halika! Lenne egy kis gond! Ti hogy a francba jutottatok át a Slaughterhouse Central Hall bug-on? Csak kérdem. Vagy itt mindenki xboxon nyomja?
    Kritikai megjegyzés: ez most egy chat csatorna, vagy fórum? Mert elhiszem, hogy hamar meglesz a 4000 post, ha 3500 ilyen "hello" szintű valami:) A témával szinte nem is foglalkozunk. Sokan talán nem kiváncsiak az emberek órarendjére, meg tanulási szokásaira. Én pölö kifejezetten a játék miatt jöttem ide. Nem magánügyben. De nehogy megsértődjön valaki! Végül is szabad ország, meg hasonlók.
  • CarajoEsp
    #3948
    Reggelt!!!
  • zsea
    #3947
    jó éjszakát! :)
  • Davidka
    #3946
    Pápá. én is mentem.
  • Menyus489
    Szüli
    #3945
    éjszakűt=éjszakát :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #3944
    Na addig hozzájuttam a géphez, hogy elköszönjek. Jó éjszakűt mindenkinek!!!!!!!!!