5583
  • Menyus489
    Szüli
    #4023
    Én is majd kijátszom még egyszer ez biztos!!! és akkor versenyezetünk, ki a jobb a listán

    Davidka ezt nem bocsájtom meg neked soha!!!!! :))
    Na majd az 5000 az enyém lesz
  • zsea
    #4022
    köszi :) mindenkinek!
  • CarajoEsp
    #4021
    Nagyon nagy grat a helyezéshez. Csak most olvastam vissza ,de télleg nagyon gratulálok.
  • zsea
    #4020
    na igen azok is biztos vannak... :( még nem nagyon néztem meg az elejét a listának :)) tudod még reménykedem, hogy előrébb kerülök, ha a gyöngyös játékkal haladok...
  • Menyus489
    Szüli
    #4019
    Hopsz oda nem kellett volna pont :))
    Meg nem átreül hanem átrepül :))
  • Menyus489
    Szüli
    #4018
    Á már el is felejtettem: GRATULA!!! :)) Nagyon jó hely innen már csak fel szabad kerülnöd!!

    Sztem is fölösleges volt az időt belevenni, mert az aki mindent megcsinál. biztos lassabban csinálja meg, mint aki csak úgy átreül a játékon.

    és akkor még a csalókról még nem is beszéltünk :(
  • wizy
    #4017
    hát, én nem nagyon tudom, hogy milyen táblázat ez, meg stb. én még nem vagyok annyira BGE-s:-)
  • Menyus489
    Szüli
    #4016
    Akkor előttem vagy, mostanában nincs annyi hozzászólásom :((
  • zsea
    #4015
    mit szoltok a helyezésemhez? :)) még senki sem kommentálta :))
  • wizy
    #4014
    már csak 16 hozzászólás, és megvan az 1000!!!!:-)
  • zsea
    #4013
    és a felejtés :)) legalábbis nálam egy hét kihagyás után, nagyon memutatkozott az irányításban :))
  • Menyus489
    Szüli
    #4012
    Én is épp ezt csinálom :))
  • wizy
    #4011
    én is aláírtam, asszem mint 23.:-)
  • zsea
    #4010
    na ez az :)) még gyorsítani és lassítani is kell...
  • CarajoEsp
    #4009
    Nem:D Csak ekkora mázlit:D
    Hétvégén újra nekiugrok ,de addig felejtek mert akkor még nagyobb az élmény:D
  • Menyus489
    Szüli
    #4008
    Jó napot! Nemigaz Davidka legalább megvárhattál volna a 4000-el, hogy legalább esélyem legyen
    Én is aláírtam pont mögötted vagyok a 135. (szép kerek szám :)) Én nem tudok még olyan jól angolul, hogy ne jönne jól a játékok magyarra fordítása, úgyhogy hajrá!! Nekem még abban a gyöngyös játékban nincs eredményem (mert még nem szereztem meg :)) úgyhogy most nem nagyon tudok hozászólni a témához
  • zsea
    #4007
    jó játékot :)


    CarajoEsp: csak nem erre vártál :))
  • wizy
    #4006
    ja:-)
  • wizy
    #4005
    jaja, jol mondja zsea, menj el addig, amíg csak tudsz, és onnan lődd ki a gombot!
  • ShadowLord
    #4004
    kösze:)már vágom:)
  • CarajoEsp
    #4003
    Hát erre most valami nagyon csúnyát mondanék:DDD
  • zsea
    #4002
    le lehet érni, tény hogy sietni kell...
    felülről lőjj rá a gomra (amikor a fogaskerék éppe szabaddá teszi az "utat" majd egy urás le, és rohanj
  • Davidka
    #4001
    Aha kösz. Sztem aláírom. Igaz tudok angolul, de azért már ha lehet akkor legyen meg a mi kis nyelvünkön is :)
  • Davidka
    #4000
    4000
  • zaki
    #3999
    ezt
  • Davidka
    #3998
    Mifélét?
  • ShadowLord
    #3997
    Na a következő a gondom:adott egy kapu amit ki kell nyitnom hogy a hajó átférjen a rácsos ajtóra állva kell bekapcsolni a felvonó mechanikát igy bejutok egy csóbe és egy terembe mit egy robot öriz amit az elektromos ajtónak lökve egy út megnyilik mi visszavezet a dockba és van egy rácsos ajtó amit nem tudok kinyitni.Nos ha a kaput felvonom nem érek le a hajómhoz mielőtt lecsukodna HELP!!!/a race3 pájáról jutottam erre a részre/
  • Davidka
    #3996
    Hát először én is azt hittem, de aztán valahogy sikerült, asszem nagyon balra mentem az egyikkel és begyorsítottam.
  • zsea
    #3995
    (peticiot aláírtad?)
  • zsea
    #3994
    de nem is lehet az elején két külön úton vinni őket nem?? van egy fal a bal pályarészen amit nem lehet kikerülni a bal gyönggyel ha ott maradsz.... úgy emlékszem
  • zsea
    #3993
    jaja én is :)) csak utána jön a keverés, és elkezdenek külön életet élni (márint a gyöngyök) és mire újra összehoznám őket, jön egy fal és.....
  • Davidka
    #3992
    Nekem is a keverés a probléma :) Én az elején asszem egy helyen gyorsan egy sávba toltam a 2-t és együtt vittem :)
  • zsea
    #3991
    hát úgy az elején, mondjuk nem sokat foglalkoztam még vele (kb. 1-2 percet) valami mindig nekem jön :))

    de most megyek és megpróbálom :)

    (ja és mindig összekeverem a jobb és bal ujjaimat :))) )
  • Davidka
    #3990
    jaja :) Az a legszivatósabb. szinte 180 fokos, legalábbis amennyit én láttam belőle :)
    Hol akacc el?
  • zsea
    #3989
    kanyar? :)) hoppá... olyan is van? :))
    lehet foglalkozni kéne vele egy kicsit...
  • Davidka
    #3988
    Én a kanyarban szoktam elszúrni, annál tovább nem jutottam...
  • zsea
    #3987
    bizony :), és szépen mindenki eltűnik, vagy csak én érzem most úgy? :))

    te már megszrezted a gyöngyös játékot ugye?? van valami taktikád? egy idő után én mindig nekimegyek valaminek... :)
  • Davidka
    #3986
    Látom ma is pörgünk :)
    Sztem a Holdas részek a legjobbak, amikor az űrhajóval mászkálhacc kinn.
  • zsea
    #3985
    ahol leszálltál a hajó mögött, pár lépés :))
  • wizy
    #3984
    ja, akkor jo:-)) amúgy meg megvan:-)
    amúgy hol van itt az első mentési pont?