5583
  • grebber
    #5503
    LOL ezek a régi játékok nem igen szeretik a rendszeremet.
    Alone in the Dark 4 sem települ fel :(

    Majd lecsekkolom őket xp-n hátha!
  • grebber
    #5502
    Nemtudom a cd tartalmáról nem derül ki melyik csapat törte fel.
    3cd-s ennyi amit tudok.Telepít de végig mintha csak 1 fájlt tenni fel ezt a scally bf-et.Azt a telepítési csik végén fogja magát bezárodik és nincs olyan mappa ahova megadtam hogy telepítse.

    Szerintem ebből eredeti stem-es lesz 5 euróért.
    Ez a 2. game ami nem megy warezba :(
  • ricsa008
    #5501
    szépen sikerült minden de a delta.pat csak 7,30 kb

    azért elküldjem vagy felesleges?
  • ricsa008
    #5500
    ok folyamatban.
  • Evin
    #5499
    Ok, de melyik kiadás, a bf fájl adatai?
    Meg mi az, hogy nincs ott semmi?

    Természetesen csak a multi5 van támogatva. 1-2 nyelvű helyi kiadásokkal nem akarok foglalkozni.
  • grebber
    #5498
    Na bazz nem megy a warez :(

    Telepít a végén kilép semmi üzenet.Mondom akkor biztos vége azt semmi nincs ott ahova rakta :(
  • Evin
    #5497
    Pedig reméltem, hogy a GoG verzió rámegy. Akkor privi megy.
  • balee4
    #5496
    Szuper, beraktam a linket a GameStar fórumra is. Holnap tesztelem az eredeti dobozossal. (3 CD-s)
  • ricsa008
    #5495
    nem jó :(
  • ricsa008
    #5494
    már próbálom is a gs verzát
    köszi!!!!!!
  • Evin
    #5493
    Elérhető a fordítás.
    Link1, Link2.

    Ha a GS verzióra nem megy fel, akkor mindenképp kell az a 2GB-os fájl. :(
  • Evin
    #5492
    Köszi. Ezek szerint, ezzel sem lesz gond. Mondjuk a dátum időpontja nem teljesen stimmel, de talán az nem jelent semmit.
  • ricsa008
    #5491
    feltölteni sajna nem tudom de bármiben segíthetek szólj
  • ricsa008
    #5490


    tess
  • Evin
    #5489
    Jut eszembe ide még nem linkeltem be. Hátha vki még nem látta.
    Teszt videó
  • Evin
    #5488
    Ok, akkor egyelőre kellene nekem a sally_clean.bf mérete bitre pontosan.
  • Murder3
    #5487
    a syberiák után a másik legjobb játék amik gs-hez volt:D
  • ricsa008
    #5486
    nekem is megvan a gs verzió
  • Evin
    #5485
    Lassan végzek a fordítással. Fel tudod tölteni a GS verziót? Vagy ha adok vmit, ki tudod próbálni?

    Az iMMERSiON és a GoG verziókkal 100%-ban kompatibilis lesz a fordítás.
  • Takimate
    #5484
    jaja mert a lootereket sem lehet máshogy.. nem beszélve a slaughter house ba beugratásról a race 3-nál :)
    csak megpróbáltam... már rég játszottam, de hihetetlen mennyivel magával ragadott újra ez a game.
    Pedig jópár játék vár hogy játsszak vele, de nem... inkább "bijondozok"
    Őszintén remélem hogy megkapja végre a világ a második részt.
    Az elsőnél a marketing hiánya okozta a gyenge népszerűséget.
    Most a második résznek nem is kell "kampány"...
    Ott az első rész.
    Önmagáért beszél.
  • takysoft
    #5483
    kell az a jump kit asszem XD
  • Takimate
    #5482
    sziasztok !

    elkezdtem újra :)))
    factorynál vagyok... van 20 pörlöm de a genyó mammagóék aszongyák
    JAJJ most épp nincs fly stabilizer :)))
    Köcsögök.
    Ki akartam hagyni a jump kit et..
    Minek ha tudok repülni.
    De nem hagyja a játékmenet.
    Aszongya mammago majd írok egy mailt ha lesz újra készleten.
    aha...
  • Rage47
    #5481
    steamen meg 700ft
  • grebber
    #5480
    Gog.com-on most csak 6.99dollár a game!
  • balee4
    #5479
    Nekem a GS DVD-s verzió megvan. :)
  • zsotesz
    #5478
    köszi, majd kipróbálom
  • Evin
    #5477
    Az nagyon jó lenne. Akkor már 2 verzión biztos menne a magyarítás.

    zsotesz
    Nekem 4magom van, szintén AMD, és Win7 majdnem tökéletesen megy. 1 hibát láttam, hogy ha bármelyik menüben nézelődöm, akkor valamelyik betű/ikon/kép átvillan valami zagyvaságra. De csak egy pillanatra.
  • takysoft
    #5476
    ja hozzáteszem!
    a Gamestaros verziót is persze csak jövő héten, legkorábban kedden tudom feltolni tárhelyre.
  • takysoft
    #5475
    Ami azonban vicces, hogy a GameStar kiadás nem is az 1.0 sem pedig az 1.1-es kiadás

    1.1 előnyei:
    -grafikailag szebb
    -kompatiblisebb főleg Vistával, Win7-tel.

    1.1 hátránya:
    az játékban van egy pont, mikor egy kulcsnak valahonnét le kéne esnie, de nem esik:S ezt egy kis save-game patch-csel meg lehet oldani amúgy.

    a GameStar verzió verziószáma szerint 1.1 de tesztjeim szerint nem egyezik meg teljesen a simán 1.1-re patchelt verzióval... bár igen régen néztem már.


    meg emlékszem valami olyasmire is, hogy asszem az árnyékokat ki kellet kapcsolnom a játékból (vagy talán a textúraelmosást XD), vagy a kép elcsúszott a hangtól... fa**tuggya, de le van írva otthon egy txt-ben, kedden ha hazamentem, meg tudom nézni.

    A Gamestar-os verziót fel is tudom tölteni nagyon szívesen valahova, ha érdekel benneteket.
    Szerintem itthon helyből az a legelterjedtebb.
  • Zóanagyvarázsló
    #5474
    Szinte biztosan amiatt van, amit Indigo is mond, nálam is ez volt a probléma. Én task manager helyett inkább egy egyszerű affinity.exe fájlt szoktam hazsnálni e célra. Lásd itt, de értelemszerűen át kell írni az elérési útvonalat és az indítófájl nevét a helyzetnek megfelelően.

    Evin:

    3 CD-s verzió van nekem, de ezt írtam alább is.
  • Indigo
    #5473
    Valószínű, hogy kétmagos proci miatt van. Próbáltad kilőni az egyik magot játék közben?
  • Indigo
    #5472
    Segítek szivesen
  • zsotesz
    #5471
    Én pár hónapja felraktam megint, gondoltam végigjátszom megint. A probléma az, hogy a mostani konfigomon élvezhetetlenül gyors. A videok gyorsított felvétellel mentek, és a játékban Jade-et is lehetetlen volt ilyen sebességgel irányítani.
    Nekem egyébként gamestaros verióm van.
  • Evin
    #5470
    Azért, hogy amit csinálok, az kinek melyik verziójára megy fel. Maga a tesztelés még nagyon messze van.
  • Indigo
    #5469
    akkor már csak olyan valakit kell találnom, akinek megvan valamelyik eredeti verzió.

    Milyen célból? Nekem van eredeti 3 CD-s verzióm, tesztelni besegíthetek :)
  • Evin
    #5468
    2008-ban csinált egy orosz emberke ki/betömörítőt a .bin fájlokhoz, amik a nagy .bf fájlban vannak. Épp most néztem, hogy én ezután csináltam programot a szöveg kiszedéséhez. És közel 1évre volt szükségem, hogy felfejlesszem magam annyira, hogy visszarakót is írjak, amit most fejeztem be a kiszedő kisebb frissítésével egyetemben. Az első teszttel most végeztem, és szerencsére fagyás nélkül megy.

    Na akkor már csak olyan valakit kell találnom, akinek megvan valamelyik eredeti verzió. :)

    Egyelőre az 1.0-val dolgozok, de azt hiszem a szövegeket pont nem érinti a patch sem. Majd még utánanézek, mert mintha lenne javítás a patch fagyására.
  • Indigo
    #5467
    Nem semmi. Így jópár évvel a megjelenés után már szerintem mindenki lemondott róla, hogy valaha is magyarítás fog készülni hozzá. Ezek szerint sikerült valami eljárást találni a szöveg kinyerésére és visszacsomagolására?

    Nálunk egyébként 3 CD-n jelent meg, illetve GS-hoz adták DVD-n, más kiadásról nem tudok.

    Sajnos nagyon sok emberhez azért nem jutott (még) el, mert nem volt hozzá magyar felirat, ami nélkül teljesen el voltak veszve, ill. nem értették a történéseket. Én szurkolok, hogy sikerüljön, hátha újból a felszinre kerül ez a remek játék Nálam még mindig a Top 10-ben van :)
  • Zóanagyvarázsló
    #5466
    Itt láthatsz párféle kiadást. A 2CD-s szláv kiadások nyilván annyira nem érdekesek a magyarítás szempontjából, a DVD-sek is többnyire nem túl elterjedt budget és bundle kiadások.

    Tehát szerintem a fő prioritásnak a 3 CD-s (nekem ez van), a GameStarhoz járó melléklet (2005/12), a Steam és a GOG.com release-nek kell lennie, ezek lehetnek elterjedtebbek itthon.

    Érdekes lehet még a patch kérdése, mely jó eséllyel bugot okoz, és csak akkor lehet továbbjutni azon a ponton, ha átmenetileg visszavált 1.0-ára az ember. Tehát a magyarításnak 1.0-ával mindenképpen kellene mennie, de nyilván az lenne a legjobb, ha mindenféle verzióval menne gond nélkül.

    Ui.: Azt hittem, hogy önzeltenül próbálok segíteni, de közben rájöttem, hogy húgom azóta is várja a magyarítást, mert nagyon tetszett neki, amikor annak idején végigjátszottuk, de ő nem tud jól angolul :)
  • Evin
    #5465
    Hallottam pletykákat, hogy a játékból van 3CD-s verzió. Ebből adódóan gondolom DVD-s is. Kinek milyenje van? Ha lehet eredeti példányokról beszéljünk.
    Illetve valaki meg tudja mondani, hogy van-e közöttük különbség?
    Csak mert a PoP:WW-nél volt, és nem is ment fel az 1.0-ás magyarítás a 3CD-sre.

    Ha valakinek esetleg nem lenne tiszta, a folyamatban levő BGE magyarítás miatt lenne jó tudnom.
  • takysoft
    #5464
    nem csodálom.
    Ha kijátszottad, akkor ajánlom figyelmedbe a Psychonauts nevű játékot.
    99%-ban akinek ez tetszik, annak az is fog.