5583
  • cleric
    #4263
    Amikor fent van, akkor super-attack. Én a Zsea által javasolt félreugrást nem használtam ott. Tehát gyakorlatilag egy helyben állsz, és mindig arra ütsz, amerre meg fog jelenni. Vigyázz arra, hogy a super-attack lassú, ha fent lesz, azt előre tudnod kell. Arra is figyelj, hogy ne üss kombót (ha többször nyomod az egeret iránnyal együtt, akkor szép figurákat csinál, szaltót, ilyesmit), mert mire abbahagyja a mozgássort, már nincs idő a super-attackra. Legrosszabb esetben írd le egy papírra a szem mozgását és ragaszd ki a monitorra :) Mondjuk a végét, amikor fordított az irányítás is, azt tudom fejből :)
  • wizy
    #4262
    hát én még mindig nem békültem ki ezzel. na de majd ma megprobálom:-) amikor fölöttem van, az a kritikus helyzet, amikor csak úgy "van", akkor meg mindig ugyanoda terem, ugyanolyan sorrendben.... elég hülye szegény:-)))
  • Claptonic
    #4261
    Kösz! Mindjárt megpróbálom!
  • zsea
    #4260
    nem lejön és akkor kell beleütni, próbálj meg úgy sasszézni vagy elugrani hogy ne rád essen és utána ütni...
  • Claptonic
    #4259
    És amikor felettem van akkor a kezemmel löjem le? Mármint azzal a kesztyüvel?
  • zsea
    #4258
    igen, ha eltalál akkor gyakorlatilag "újraindul"
    egyébként csak párszor kell beletalálni, de azt folyamatosan
  • Claptonic
    #4257
    hali! wizy, neked már sikerült kinyirni azt a szemet vagy mit? én is órákig ütöttem, de nem fingott ki. Az baj ha ő eltalál? Valaki esetleg help?
  • JustIce
    #4256
    Hat ugy emlekszem(tegnap probaltam ma meg nem:) hogy sem a lezer alatt sem folotte nem lehet atjutni:(
  • wizy
    #4255
    várj csak, ott mit is kell...... emléxem a helyre, próbáld meg vagy átugorni, vagy "átguggolni" a lézert, vagy keress egy másik utat, biztosan van-emléxem rá:-)
  • JustIce
    #4254
    Udv!

    Kisse elakadtam:) Hol is: megszereztem a 3 kepet(amelyek a szloter-es palya utan a north meg az east szarnyban voltak, meg a nemtom hol:) utana vissza az iris-be vagy hova:) kaptam valami csillag kulcsot. Gondoltam benezek valahova. Kulccsal kinyitottam az ajtot, majd HH felkuldott lifttel, s amikor felerkeztem onnan kicsit xar. szal koteg emberke, lopakodok koztuk, aztan felmasztam egy letran, majd ismet lopakodas, de amikor meg egy szinttel feljebb masznek, mar nincs hova:( vagyis: ha jobbra megyek, ott valami cso van, amin nem tudok atjutni. Amugy a cso masik oldalan is maszkal egy o"r. A ficko utan sem tudok menni(ott meg kek lezerszeruseg van) A kerdes: hova tovabb??? Koszi
  • robotnyk
    #4253
    nyugalom a hosszú élet ritka :) pihennj rá, egyszer csak sikerül (előre látom én is ilyeneket fogok elkövetni itt :D)
  • wizy
    #4252
    na jó, én feladom. kész. nekem ez magas. csak felb*szom vele az idegeimet.
  • wizy
    #4251
    nem megy, bazzegbazzegbazzegbazzeg:-(((((((((
  • wizy
    #4250
    ebbe a rohadt izébe, szembe vagy mibe mennyit kell beleütni???? ütöm mint állat, de mindig meghalok, mert ha egyszer eltalál, akkor már nekem annyi........
  • wizy
    #4249
    mondom, hogy ezt egyszerűen nem lehet megcsinálni:-)
  • wizy
    #4248
    hát, az érdekes:-)
  • zsea
    #4247
    meg amikor ráklikkelek a parancikonra, kiírja, hogy a BGE nincs telepítve :)) és hogy telepítsem fel
  • zsea
    #4246
    tegnap fel akrtam telepíteni a demót, de nem hagyta, mert szerinte, már az 1.0.1-es "fennt van" (-vagyis a teljes) úgy látszik nem tud külömbséget tenni a demó és a t.játék között :)
    de az semmi, mert a t. játékot is elíndíthatatlanná tette :)) most telepíthetem újra
    grrrr
  • wizy
    #4245
    ja, most nem, majd egy ora mulva, de akkor is kosz:-)
  • wizy
    #4244
    :-))) ok, kösz, mindjárt kiprobálom a tippeket
  • cleric
    #4243
    Ugyanaz a séma, amikor támad. Ki tudod számolni, mert nem sok fázis van.
  • zsea
    #4242
    esetleg az előreugrással is próbálkozhatsz...
  • zsea
    #4241
    nem nehéz..., jobb klikkel oldalazz el amikor fennt van, szép nyugodtan...(ne klikkelj sokszor mert akkor em jön le), és üsd amikor lejön
  • zsea
    #4240
    nem tudtam, hogy az ellenségek időarányosan állnak hierarhiában :)))))
  • wizy
    #4239
    bazz, na kb itt szoktam szétverni a gépet..... ez rohadtnehéz! amikor odajön hozzám csak az a szem vagy mi, és elkezd engem ütni, az még csak-csak, de mikor odajon fölém, azt hogy lehet kivédeni, vagy mi a taktika?
  • wizy
    #4238
    ez..... ez itt már a foellenség?:-)))))) akkor azért nem tudom legyozni olyan gyorsan??:-)
  • wizy
    #4237
    háhháááááááááá!!!!! ugyanazt csináltma, mint mindig, és behozta a mentéseket!!!!!!!!!!!! király:-)
  • wizy
    #4236
    a hát a patch fennvan, minden tok ugyanolyan (kiveve azt, hogy a régi wincsin levo beyond-konyvtárban csak négy mentés van és nem öt), és felülirom, és nem torténik semmi! valami oltel még?
  • zsea
    #4235
    (én most a prince-t felejtem :)) pedig még egyszer sem játszottam végig, de talán újult erővel tudom majd folytatni :))) )
  • zsea
    #4234
    csak nyugodtan :)

    én úgy tudom a propagandát a telepíts közben lehet kiszedni, berakja a progi... most nem tudom hova :))
    legalábbis a hivatalos fórmban ezt írták...
  • CarajoEsp
    #4233
    Igen. A Waa is zene. Sajnos a Propagandat én nem tláltam ,de hiv. oldalon meg lehet nézni minden nevet.
    Sorry ,hogy nem vagyok ,de megy a felejtés folyamata ,hogy a köv végigjátszás mindennél jobb legyen.
  • zsea
    #4232
    az a cápás játék az akuda barban szerintem de azt mindenképpen megcsinálod a gyöngyökért...
  • cleric
    #4231
    Mi az a Puck Challenge a Darkroomos listán?
  • zsea
    #4230
    jaj mielőtt elfelejtem :) és itt vagy...
    te ugye kiszedted már a zenéket? a varsenyek zenéje és a propagandás az hol van? én kiszedtem minden .wam típust de nem találtam... valami olyasmit olvastam, hogy a .waa is zene ez igaz??
  • robotnyk
    #4229
    én sem fogok megvenni kutyaszájából kivett dobozzal megvenni játékot :)
  • zsea
    #4228
    az is valami :))
    komolyan mondom ilyen gyorsan még üzletből nem mentem ki... (videokártyákat is megnéztem, na azok még a cd-nél is rosszabb álapotban voltak)
  • CarajoEsp
    #4227
    Leszarják őket!!!
    Nem érdeklik ,hogy veszed meg. Én biztos ,hogy Cdgalaxisba veszem ott legalább megpróbálják azt tetetni ,hogy figyelnek a cuccokra.
  • zsea
    #4226
    no igen budapesten könnyebb...
    az MM-ben csak két példány volt :) az is olyan állapotban... nem tudom mit csinálnak velük
  • robotnyk
    #4225
    hmm, akkor először Tesco lesz. Veszprémben nem láttam, megnézem Fehérváron, ha ott sincs akkor Media Markt
  • zsea
    #4224
    most néztem a most wanted listáját, valaki 2'48"30 alatt teljesítette az összes cucc megszerzését... kizárt dolog, már az első helyezett 3'15-e is nagyon kevés...