5583
  • wizy
    #4303
    én nem onnan töltöttem le, de ha zsea azt mondja, akkor úgy is van:-)))
  • wizy
    #4302
    nabazzzzz
  • zsea
    #4301
    hát én onnan tötöttem, de már nincs meg, de pont tegnap olvastam a 7w fórumát, és vagy 100-szor le van írva :)
  • zsea
    #4300
    grrr az idegsítő lehet (még szerencse, hogy ilyen problémám nem volt)
  • pappl
    #4299
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem!
    Ha esetleg valaki a Seven Warez-ről töltötte le a játékot
    el tudná nekem küldeni a kitömörítéshez szükséges 3 kódót,
    mert én az oldalon található linkeken nem tudtam megtalálni.
    Köszi!
  • zsea
    #4298
    drukkolok :)
    biztos vagyok benne hogy rá fogsz érezni a taktikájára :)
  • wizy
    #4297
    na most meg beakad a hang.... azt hallgathatom egyfolytában, hogy "fight, Miss Jade!", aztán meg ez a szem karattyolja azt a controllos szövegét.....
  • wizy
    #4296
    akkor jo.... akkor azt már csak kibirom valahogy
  • zsea
    #4295
    nem az már a vége :)
    nem állt szándékomban befolyásolni a hangulatodat :)))
  • zsea
    #4294
    vagy west wing, upper hall, shipping room... vannak arrafelé :))) momentán nem tudom melyikkel érdemeseb
  • wizy
    #4293
    miután megfordul az irányítás, azután még lesz valami?
  • wizy
    #4292
    kösz.... így probálsz felvidítani?:-)
  • zsea
    #4291
    szerintem az "elevator roomból" gyorsan el lehet jutni...
  • zsea
    #4290
    én multkor úgy csináltam meg, hogy semmilyen kaját nem ettem meg az egész főellenség alatt (és nem is volt meg minden életem mikor odaértem), szóval nem lehetetlen :) kitartás!

    első alkalmmal, vagy 5-6zor keztem újra :))
  • wizy
    #4289
    ezt lehetetlen két élettel megcsinálni!!!!!!!!
  • wizy
    #4288
    eljutottam a fordított irányitásig! tok könnyű, csak az zavar, hogy el van mosodva minden, meg persze az, hogy csak két életem van:-)
  • wizy
    #4287
    megvan az uj taktika:-) oldalazok mint állat, megprobál lecsapni, én meg odaugrok, és leütöm:-)) elég primitív, de megteszi.... amugy szerintetek meg tudom csinálni 3-4 élettel?:-)
  • wizy
    #4286
    ööööö
    az mi?:-)
  • maxius
    #4285
    Van super attack erősítőd?
    Az segít...
    Nekem soha nem lépett el...
  • wizy
    #4284
    ja, azt probálom, de ha közel vannak, akkor elkezd oldalazni, és nem superattackozni....
  • maxius
    #4283
    Adj nekik superattackot...
  • wizy
    #4282
    nabazz, eddig hogy örültem annak, hogy dupla H milyen erős, azt most tessék:-)
  • wizy
    #4281
    hülye gonosz DuplaH-kat olyan nehéz legyőőőőzni:-((((
  • wizy
    #4280
    kösz:-)
  • wizy
    #4279
    na hát ez jellemző. amikor lenne időm játszani, akkor nem sikerül, amikor meg nincs időm, akkor meg sikerül:-((
  • Menyus489
    Szüli
    #4278
    Ja hogy még nem tartasz ott? Azt hittem? Nembaj legalább fölkészülsz a legrosszabbra :))))

    Carajoesp:Jó síelést a részemről is :)))
  • wizy
    #4277
    jo sielést:-)
    amugy meg: micsoda? lesz benne fordított irányításos is??? uristen.......
  • CarajoEsp
    #4276
    Nah. Én sajna(vagy hálisten) megyek sielni szóval hétfőn leszek csak. Akkor megint leszek.
  • cleric
    #4275
    Ez ok, viszont tunnom kéne, hogy mi az a hely :)
  • Menyus489
    Szüli
    #4274
    Na úgylátom senki, úgyhogy majd jövök csak dolgom van...
  • Menyus489
    Szüli
    #4273
    Távollétemben egy jó dolog biztos történt már velem: Tegnap óta meg tudom különböztetni egymástól a japán szavakat :))) Továbbá egy rajzzal is gazdagodtam, csak ezúttal nem Bgae témában. (Arra bőven elég lesz a tiétek :)))) Majd ha kész megmutatom. és persze a nagy családi hadd el hadd is megvolt. Ezek távolmaradásm okai (az iskoláról már ne is beszéljünk :))))
  • Menyus489
    Szüli
    #4272
    Visszatértem!!! Lehet örülni vagy nem de ez van :)))
    Látom nagy eszmecserét folytattatok a főellenségről, úgyhogy én már szinte semmit sem tudok mondani a témában az előttem szólók mindent elmondtak. Nekem is gondjaim voltak vele (Előszőr azt hittem csak super-attackal kell támadni, de amikor már 20-adjára játszottam ugyanazt és mindig meghaltam, stratégiát váltottam :)))
    Bele kell jönni a ritmusába ez a lényeg és vigyázni a fordított irányítás utolsójánál, mert ott véletlenszerűen jön!!!! Semmi többet nem tudok elmondani...
  • wizy
    #4271
    kösz majd megprobálom azt is, amugy meg tudom, hogy mikor hol van a szem, nem fogom kiragasztani a monitorra, mert akkor nem látom a képernyőt:-))))
  • robotnyk
    #4270
    ez még belefér :)
  • zsea
    #4269
    akkor ez egy "kellemes" előadás lesz :))
  • robotnyk
    #4268
    Jelentem megvettem! :)
    A fehérvári Tescoban találtam egyetlen darabot (jó állapotban volt :)). jó 40 percig kellett keresgélni, mert egymásra voltak rakva a játékok össze-vissza. már az utolsó előtti fakk 3dik polcán jártam, éppen kezdtem lemondani arról hogy lesz, előbujt sok más jó játékkal társaságban (erre a polcra jutott a PoPból, Silent Hill 3ból is).
    Most még mennem kell vissza előadásra, szóval csak este tudok nekilátni.
  • zsea
    #4267
    egyébként bgeedittel oda rakod a mentésedet ahova akarod
    (letölthető onnan ahonnan a keyfix)
  • zsea
    #4266
    most nincs, talán estére lesz :))
  • cleric
    #4265
    Miss Thyrus :) Páromnak meg akartam mutatni tegnap Double H első szösszeneteit, de mire kijött a kádból, felülírtam a mentést. Van valakinek mentése kéznél ott, ahol megtalálom?
  • zsea
    #4264
    ebből látszik, hogy mindenkinek más jön be :)))
    én pl sosem csináltam super attackot... csak félrelépéseket :))