5583
  • zsea
    #4343
  • JustIce
    #4342
    vki meg tudja nekem irni, hogy merre talalom azt a vulkant?:)
  • wizy
    #4341
    milyen volt Velencében?:-))
  • zsea
    #4340
    ja és a patch után ne felejsd el a settingsben az autodetect-tel kiszedni ami nem kell (most nem emlékszem, hogy pont melyiket, de az autod. megtalálja)

    persze csak akkor ha szkséges, mert nem indul el
  • robotnyk
    #4339
    az meg komoly 2.4kb/secel jön. lekaparom a vakolatot. mindjárt kezdődik a csapatom meccse a tvben...
  • zsea
    #4338
    :)) nem gond, nekem is az volt... csak ezt ajánják

    de a patch a lényeg :)
  • robotnyk
    #4337
    hát pedig most 53.03-ast fog kapni, ha tetszik neki ha nem (épp most települt fel, szal már mindegy :))
  • zsea
    #4336
    igen a 45.23 ast ajánlják :) és 3. cd
  • zsea
    #4335
    na csak emlegetni kell :))
  • zsea
    #4334
    apropó nem biztos hogy a legfrissebb a jó ha jól tudom a 45.23-ra van beállítva, de rajta is van a Cd-n (talán a 3-on) a hozzá kellő driverek...
  • robotnyk
    #4333
    na akkor reménykedem én is. egy biztos, visszacserélni nem tudom, mert nem hoztam el a blokkot (robotnyk te marha )
  • Davidka
    #4332
    Hello :)
  • zsea
    #4331
    mármint Davidkának ... sorry
  • zsea
    #4330
    igen ismerős (de még hogy) :) nekem a patch használt

    davidkanak, ha jól tudom frissítenie is kellett
  • wizy
    #4329
    nekem nem
  • robotnyk
    #4328
    szóismétlés rulez, de ideges vagyok, bocs.
  • robotnyk
    #4327
    hát most én vagyok ideges. pedig még bele sem tudtam kezdeni a játékba. feltettem a játékot, de amikor elindítom a játékot, az Ubisoft logo alatt szaggat, utána már jó lenne a menü, de ilyen hülye bevillanások vannak. indítanám a játékot, kiírja hogy loading, de aztán kifagy a desktopra :( nesze neked bolti szoftver. most töltöm a patchet, meg a legfrisebb nvidia drivert, hátha. ismerős a probléma valakinek?
  • wizy
    #4326
    nemmegynemmegynemmegynemmegy, ;-((((( legszívesebben beleütnék egy nagyot valamibe
  • wizy
    #4325
    vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • wizy
    #4324
    mármint a HH-kat:-)
  • wizy
    #4323
    EGY ÜTÉS KELLETT VOLNA NEKI (meg persze nekem is), ÉS Ő ÜTÖTT ELŐBB, HOGY A FENE EGYE MEG!!!!!!
  • zsea
    #4322
    mármint micsodát??
  • zsea
    #4321
    hmm akkor én kifogtam egy jó sort :) első végigjátszás alkalmából nekem nem jött előröl...
  • wizy
    #4320
    megúsztam négy élettel!!!! NÉGGYEL!!!!
  • wizy
    #4319
    előlröl is, jobbról is, balról is,s felülről is jön....... csak úgy nem jön, hogy a háta legyen a kamerának
  • zsea
    #4318
    arra már nem emlékszem..., de egyszerűsödik vagy legalábbis úgy rémlik mintha előröl nem jönne, csak két oldalról (meg felülről)...
  • wizy
    #4317
    lenne egy kérdésem ezzel a kis -gel kapcsolatban: milyen sorrendben irt engem, amikor meg fordítva az irányítás? mármint milyen oldalakról támad milyen sorrendben?:-((
  • wizy
    #4316
    jah, dögöljön meg hülye murphy:-(
  • zsea
    #4315
    akkor nincs mit :))
    jó játékot :)
  • zsea
    #4314
    az biztos :) (murphy)
  • pappl
    #4313
    Köszi!
    Azóta én is megtaláltam a Fórumon.
  • wizy
    #4312
    olyan de olyan jellemző, hogy a végére csak egy életem maradt:-(
  • wizy
    #4311
    az első mondatot nem átvitt értelemben mondtam, tényleg sokat segítesz a drukkolással:-)
    félreérthető volt
  • wizy
    #4310
    kösz ,azzal is sokat segítesz..... sőt, ha menyus itt jár, akkor ő is drukkoljon! mindenki drukkoljon....:-(
  • zsea
    #4309
    akkor maradok a drukkolásnál :)
  • wizy
    #4308
    én márpedig ma megcsinálom!!!!!
  • wizy
    #4307
    na, egy élettel sokra megyek:-)
  • zsea
    #4306
    hú nem tudok mit tanácsolni, én az első próbálkozások után, kb másfél napig szüneteltettem a játékot :) utána kapásból megcsnáltam...
  • wizy
    #4305
    egyszerűen nem megy!:-(((( pedig oly közel a cél:-)
  • zsea
    #4304
    egész pontosan ez:

    Beyond Good & Evil
    Cd1: best-7wrz
    Cd2: flight-7wrz
    Cd3: marketing-7wrz

    hacsak azóta meg nem változtatták...