5583
  • pappl
    #4383
    Sziasztok!
    Van egy aprócska problémám.
    A Seven Warez-ről nagy nehezen leszedtem a játékot, de a CD1
    -ből a part01 (7wrz-bgea.part01.rar) valamiért nem akar lejönni.
    Feltudná rakni esetleg valaki valahova ezt a file-t, mert már tiszta hab vagyok és nagyon kiváncsi vagyok erre a cuccra...
    Köszi.
  • wizy
    #4382
    na túl vagyok egy info dogán:-) szöveget kellett formázni, éstök könnyű volt:-))
    du majd nekiugrok a Beyondnak is:-)
  • robotnyk
    #4381
    hát az első vélemény az hogy szuper, de ez már a demo után is meg volt! majd ha túljutok a demoban is benne lévő részeken akkor nyilatkozom :)
  • wizy
    #4380
    én meg ma újult erővel megyek neki a játéknak! elég kevés végigjátszott játék van a rovásomon, ki kéne már egy kicsit bővíteni:-)
  • Rusy
    #4379
    erre én is gondoltam, próbálkoztam sokszor, de nem sikerült, de azért próbálkozok tovább, mindenesetre köszi
  • zsea
    #4378
    még az alagútba se kell lemenni, csak maradj a láda "árnyékában" :)
  • zsea
    #4377
    aha, a ládára fel lehet ám kapaszkodni :) és a daru átemel a túloldalra...
  • Davidka
    #4376
    Lemászol egy kis alagút szerű helységbe, aztán az őr mögé mész, guggolva, nem fog meglátni és amikor a doboz megáll, te simán ráugras és az akkor átszállít egy másik futószalagra, ott leugrasz és mész tovább. Remélem itt vagy :)
  • Davidka
    #4375
    Amikor olyan helyen vagy, ahova be tucc rakni mDisket (Mammago, világítótorony stb.)
  • grebber
    #4374
    Lámán fog hangzani de mikor lehet menteni??
  • Rusy
    #4373
    Nem is akartam megölni, de itt kikerülni se lehet, valami olyan helység, hogy van egy futószalag, és a dobozokat egy daru emeli át egy másikra ami odamegy ahova kéne mennem, de oda nemtudok átjutni sehogy
  • zsea
    #4372
    általában nem megölni kell az őröket, hanem kikerülni ellopakodni mellettük... most épp nem tudom hol vagy :) nem tudsz képet berakni róla?
  • Rusy
    #4371
    Valaki segítsen már, a factoryban vagyok, a malackámat elkapták, megtaláltam a cipőjét, két képet kell lefényképezni, az egyik megvan, de a másikhoz nemtudok átjutni, 3 őr van, és nem lehet kinyirni őket, mer ha a hátába rúgok a másik odamegy és megjavítja, itt hogy kell továbbjutni, please
  • zsea
    #4370
    pedig ott kell lennie valahol... :) még sosem hagytam ott gyöngyöt
  • grebber
    #4369
    Na már régebben említettem hogy letöltöm na ez végre meg is történt most telepítem aztán kiprobálom!!!!
  • JustIce
    #4368
    Na ez az. van mar regota detektorom:) megsem talalom:) jelzi a terkepen, de ott nem latok semmit:) ja amugy tudom hogy az uccso darabja adja a pearlt, de annyira paraztam(utolso 3 darabjanal mar csak fel egyseg volt, hogy szet ne mennjen a hajom:), hogy nem figyeltem:(
  • zsea
    #4367
    aha, az a szelvényes szerűség :) hát ahol az utolsó darbja felrobbant ott lesza gyöngy... van már peal detektorod? (bár ha most mész a vulkánhoz, akkor még biztos nincs...)
    ha leszaz majd biztos kijelzi a pontos helyét
  • JustIce
    #4366
    Na akkor tuti elszurtam. Nem figyeltem ra. Hol talalom meg azt a gyongot amit a kigyo adott? nem kigyo e:) amikor a hajoval felszalltam eloszor. alig voltam a szabadban, amikor zoldes feny, s a jott az a foldonkivuli hullo.
  • zsea
    #4365
    hát közel kell menni a gyöngyhöz, de azt még meg lehet később is keresni...
    egyébként melyik kígyó? :)

    állatképből 56 van
  • zsea
    #4364
    :)) de legalább jó! aztán majd mond el az első véleményedet :)
  • JustIce
    #4363
    ahm. mennyi kepet kell kesziteni?ja a masik: en hulye kinyirtam a kigyot vagymit(miutan felszalltam a hajoval), de nem kerestem meg a gongyot vagymit:( s ugy tudom vulkan utan lesz +15 gyongyom. na most van 14. 14+15=29:) s 30 kellene... azt az egyet honnan szedjem ossze? Egyaltalan elkepzelheto hogy a kigyo kinyirasa utan nem vettem a gombot vagy gyongyot akarmit?:) automatikusan felveszi? vagy keressem meg?
  • robotnyk
    #4362
    működik hál'istennek. most viszont meccsnézési kötelezettség miatt felfüggesztem a játékot! :)
  • zsea
    #4361
    az az első küldetés nem? akkor még van bőven, főleg, ha a cuccokat (pearl állatképek) is összeszeed
  • JustIce
    #4360
    Ahhm:) tudom hogy nem ezt szokta, de abban is teat emleget, illetve ugy latom nem:) ja a jatekrol meg: sok van hatra? a vulkan utan...?
  • zsea
    #4359
    ezt csak egyszer mondja :) épp az ellenkezőjét szokta...
  • JustIce
    #4358
    Nekem szerintem tobb kellett volna:)


    Sometimes you have to break up the team.
    Carlson and Peeters, page 824.

    Ezt mondja HH? en nem figyeltem ra tulzottan mit beszel, s ezert azt hittem valami teáról van szo:)

  • zsea
    #4357
    jaja az első privit majd egy nap késéssel vettem észre :)
  • JustIce
    #4356
    megvan:) ha nem irod sosem veszem eszre:)
  • zsea
    #4355
    (meg kinnt a fórum főmenüjében a neved alatt)
  • zsea
    #4354
    mármint a legfelső legutolsó hozzászólás felett, közvetlenül...
  • zsea
    #4353
    fennt a hozzászólás alatt... :) (ez érdekes lett :) )
  • JustIce
    #4352
    Akkor jo:) amugy vmi popup-al? vagy hogy?
  • zsea
    #4351
    igen jelzi :)
  • JustIce
    #4350
    kiirja a horoszkopot is:) akkor mar a pontosabb kor is beleferne:) jelzi a lap ha privat uzid van?:)
  • zsea
    #4349
    gondolom, hogy ne legyen túl személyes... :)
  • JustIce
    #4348
    Ahhoz kepest eleg szep lett:) A kort miert nem irja ki a forum?:) csak annyit ir pl 18-25. pontosabban miert nem?:)
  • zsea
    #4347
    az ittet? :) de igen :))
  • JustIce
    #4346
    ezt a kepet ugye nem hirtelen rajzoltad?(legalabbis azt a szep ko:rt:)
  • zsea
    #4345
    nincs mit :))

    robotnyk: fejlemény?
  • JustIce
    #4344
    :D koszi:))