5583
  • robotnyk
    #4463
    ez nem kalandjáték
  • wizy
    #4462
    jézusom, te még ilyenkor is fenn vagy?:-)))
    davidka: én pont most jutottam túl a Black Isle-on:-))
  • zsea
    #4461
    ha csak a főszálat akrja megismerni, kevesebb, mint 5 óra is elég rá :(((
  • zsea
    #4460
    mi az én lettem a kulcs felelős?? :))))
    most csak bekopizom (a 3477-es hozzászólás)


    1. másold a játék könyvtárába a bgefixet, indítsd el, kapsz egy ablakot, ahol láthatod az összes mentésedet (slot0.sav-->az egyes mentés, slot1.sav-->2 mentés)
    2. válaszd ki a megfelelő mentést, azt amit a három robot után készítettél és a Central Hall fixet "kapcsold be"
    3. játsz :) lesz a fixtől egy + kulcs nálad amit oda kell adnod DH-nak, és mikor azt a részt megcsináltad, és visszajutsz a három robot termébe, mentsd el újra!, majd lépj ki a játékból
    4. újra indítsd el a fixet, válaszd ki az új mentést és a Central Hall Swappot is használd --> ekkor megkérdezi, hogy átrakja-e a mentést - ok, ezzel átrak egyel lejjebbi helyre, ahol már nem fagy ki a proi, és folytasd a játékot

    http://www.terrygoodkind.net/~rahly/checkuser.php?file=BGAEFix.exe
  • Kandurex
    #4459
    lolkabolka...asszittem kalandjáték jó 40-50h -val..
  • Davidka
    #4458
    Az a kulcsos bug lesz :)
    Sajnálom, de most nem fogm mondani, hogy mit tegyél, le kell töltened egy fix-et... Majd ha zsea megjön elmongya mit tégy, ha meg nem bírsz várni, akkor valahogy lapozgass vissza :) Nah, mentem aldni....
  • Davidka
    #4457
    Kb mint a PoP-nál. 8-10 óra, ha csak végig akarod tolni és a főszálat akarod megismerni.
  • Kandurex
    #4456
    mennyi kb. a játékidő?
  • Rusy
    #4455
    Na basszus már csak egy kép hiányzik a legelső, ahol oda kéne adnom egy speciális kulcsot hh-nak, a robot elvileg ki is dobja, de nincs ott nem tudom felvenni, ott 2 kis terem van átnéztem mindent de nincs meg a második speckó kulcs...
  • Rusy
    #4454
    Pf nagyon szépen köszönöm, ez kimerítő válasz volt...
  • zsea
    #4453
    ugyan nem tökéletes, de szerintem nem lehet eltéveszteni:
  • Rusy
    #4452
    Hi megint elakadtam, a slaughterhouse pályán, már a veresenyről bementem, átmentem egy csomó kapun a csónakommal és eljutottam egy olyan helyre hogy középen fel kell menni egy kis vulkánszerű valamire, ott bemegyek, és fényképezni kell az egyik megvan, de a másikat nemtom honnan kéne sehonnan nemtok lejutni, azt sem tudom mit kell fényképeztni...
  • Davidka
    #4451
    Nah, mentem is, hogy eljussak oda, ahol nekem jó lesz, most tartok a Black Isle-nél...
  • wizy
    #4450
    asszem zsea mondta: Murphy-törvénye:-)))))
  • Davidka
    #4449
    Én is elkezdtem alőlről, mert csak azért sem akart bejönni a mentés!
  • wizy
    #4448
    most játszom ujra a játékot:-)))
  • wizy
    #4447
    dede, én most épp vagyok:-)
  • Davidka
    #4446
    Senki?
  • Menyus489
    Szüli
    #4445
    Na én elmentem, holnap remélhetőleg megint tudok jönni!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #4444
    4444 Jó kis szám! Ráadásul a kedvenc szerencseszámom és rögtön négyszer!!! :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #4443
    Tényleg átsiklottál felette, mert volt válasz rá :)))
    Javaslom kérdezt meg zseát vagy a többieket, nekik már sikerült kiszedniük, nekem még nem :((
  • Seth
    #4442
    Na hogy visszakanyrodjunk a BGE-hez:
    a játék zenéit hogyan lehetne kiszedni? A könyvtárban van egy sally_clean.bf(valami 2 GB körüli) fájl--gondolom ebben van a data, de ki lehet bontani valahogy?(úgy emlékszek kérdezték már páran de választ nem találtam-mondjuk néha pislogtam úgyhogy lehet hogy átsiklottam felette)
  • Menyus489
    Szüli
    #4441
    Japán!? Na arra kiváncsi vagyok :)))
    beírtam a keresőbe és ezt adta ki elsőnek!! :)
  • Seth
    #4440
    Rengeteg ilyen progi van a neten(még japán is van)
    Text to speech a keresőbe
  • Menyus489
    Szüli
    #4439
    Na ugye!! :))))
  • robotnyk
    #4438
    hát ez király :))
  • Menyus489
    Szüli
    #4437
    Ez most egy picit nem ide tartozik, de úgygondoltam mindenképp megmutatom ezt a honlapot. Be kell írni bármilyen szöveget, kiválasztani a neked tetsző nyelvet és embert és az elmondja amit odaírtál!!! Nagyon jó.
    ON :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #4436
    Nemsokára nekem is újra kell telepítenem a Windows-t úgyhogy majd utána nekem is lesznek vele problémáim az biztos :)))

    Különben jó estét! :)))
  • wizy
    #4435
    ezt én is eljátszottam egy párszor, mikor ujra lett telepitve a Windows..... csomoszor megprobáltam, nem sikerült, aztán egyszercsak bejött.... egyszerűen bemásoltam, ennyi. Amugy nekem a mentés nevei maradtak a régiek (tehát még mielőtt bemásoltam volna a többiet), csak a tartalma változott meg.... lehet, hogy téged is ez téveszt meg?:-)))
  • Davidka
    #4434
    Hm... bemásolom a mentést a helyére, de nem mutatja a játékban :( Nem tudom mér... Vki tud segíteni?
  • robotnyk
    #4433
    ahh, köszi, akkor ez hiányzik. remélem megtalálom
  • Davidka
    #4432
    Ahol megölted a zöld izét, ott az egyik kapu fölött lesz egy rúd, ugyanúgy bele kell lökni az áramba, mint a másikat és persze a fuse-t beraknio a lift melletti izébe. És KÖSZI :)))))))
  • robotnyk
    #4431
    ez a zöld, unszimpatikus lény után van, a malac még megvan. a liftet buzerálom, de valami hibádzik. valaki akkor már segíthetne, hogy mit hol csináljak cserébe :)

    Save
  • Davidka
    #4430
    A már lentebb írt okokból kiderül, hogy én is egy olyan mentést keresek, ami ahhoz van közel, tehát én sem tudok adni :)
  • wizy
    #4429
    a már lentebb említett okokból én nem tudok adni:-(
  • cleric
    #4428
    Valaki mondja meg lécci, hogy melyik mentési pont van legközelebb Double H megtalálásához! Vagy kérek szépen egy mentett állást onnan, az lenne a legjobb. Köszi!
  • wizy
    #4427
    hát még én:-))
  • Seth
    #4426
    Örülök :)
  • wizy
    #4425
    na hát megvan. másodszori nekifutásból legyőztem:-))) seth tippje nagyon bejött, kösz seth:-)))))
  • wizy
    #4424
    jah... azthittem te mentésed veszett el, és nagy bajban vagy:-)) akkor jó