5583
  • Menyus489
    Szüli
    #4543
    Jó reggelt! Én is itt vagyok igaz csak egy percre. elég szivacs lesz a holnapi nap, úgyhogy nemtudom itt tudok-e lenni (Irod. Tz., Töri felelés, Kiselőadást kell csinálnom énekre, stb.) Majd igyekszem :)))
  • wizy
    #4542
    az jo lesz, legalább nem magamba fogok beszélni:-))))
  • CarajoEsp
    #4541
    Nah. Reggelt mindenkinek. Sajna eddig beleszólt az életembe a síelés + egy nagyobb betegség. Mostanra jól vagyok és újra vagyok délutántól!!
  • Davidka
    #4540
    Na jó, nem viszem túlzásba a tanulást, most abbahagyom :)
  • wizy
    #4539
    jah, de hát ha egyszer már igy szépen belekezdtünk:-)
  • Davidka
    #4538
    :)
    Nah, megin témánál vagyunk :)
  • wizy
    #4537
    ha feleltetnek belőle, na az lesz egy Isteni Szinjáték:-))))
  • Davidka
    #4536
    Hát igen, továbbá irodalomból meg kell tanulni az Isteni színjáték első 4 versszakát... :)
  • wizy
    #4535
    szegény:-((
  • Davidka
    #4534
    Gerappa!! Én itt vagyok :) De attól félek el kell mennem földrajzot tanulni (a tanár feleltet azzal a móccerrel, hogy kinyittya vhol a naplót és én is felelhetek, annak ellenére, hogy megyek föci versenyre... Ráadásul nem értem az anyagot...)
  • Menyus489
    Szüli
    #4533
    Ha 10 percen belül nincs itt senki én is mentem.
  • Menyus489
    Szüli
    #4532
    Én is így vagyok, és ha nincs itt senki elmegyek játszani...
  • wizy
    #4531
    ht én itt vagyok már mióta, de senki se jön! magamba meg hiába meszélek a BGE-ről...:-))
  • Davidka
    #4530
    Nah, mi van itt?? Döglés, gyorsan jöjjön valaki és beszéljen a BGE-ről!
    Télleg, zsea végigolvastad már a végigjáccásom?
  • wizy
    #4529
    jó, mingyá :-))))
  • CarajoEsp
    #4528
    Pcdome.hu-n nyomás a Beyond Good&Evil leírásba és mindenki adjon 10pontot mindenre.
  • Rusy
    #4527
    Játszom a gémet újra kurva jó...
  • wizy
    #4526
    na hát, hogy menjen egy kicsit a topic, muszáj offolni egy picit:-) voltam tegnap korizni szegeden, akkorát estem, hogy még ma is fáj a helye:-)), megnéztem a Magyar Vándort, nem is olyan rossz az a film:-)
  • wizy
    #4525
    nohát, mi van itt? ekkora pangás még talán sose volt:-(
  • wizy
    #4524
    igen, ő a tesom, de a joreggelt beszolás én voltam, csak elfelejtettem usert váltani:-)))
  • Davidka
    #4523
    Topic up!
  • Davidka
    #4522
    Hi, te a mi wizy barátnénk testvére vagy?
  • cleric
    #4521
    Azt üzenem azoknak, akik még a Black Isle illetve a Slaughterhouse előtt/alatt vannak, hogy nézzenek ám körül marhára állatügyben, hogy ne járjanak úgy mint én, aki mehet vissza 2+2 fotó miatt :)
  • cleric
    #4520
    Megvan a gyöngyös játék. Sajnos jobbra számítottam. Van, akinek ez bejött? Illetve van, aki ezt egyedül irányítani tudja?
  • wizso
    #4519
    joreggelt
  • wizy
    #4518
    hát szerintem arra azért még várhatsz:-))))
    egyik ismerősömnek (16, fiú) elmeséltem, hogy végigvittem, mire ő azt mondta, hogy ő ott akadt el, amikor a Belugát kéne elindítani azzal az áramos izével:-))))
  • Rusy
    #4517
    Hú végignyomtam a gémet tegnap, rég játszottám már ilyen jó játékkal, nagyon ki van találva, 3 gyöngy hiányzott a 88-ból, meg asszem 12 állat, asszem kezdem újra és megcsinálom fullosan...
    Pf jöhetne már egy kieg vagy a második rész...
  • wizy
    #4516
    háhá, megoldottam:-) huszárvágással:-)))))
  • wizy
    #4515
    nem fog túl lámán hangzani, ha én azt mondom, hogy elakadtam a Slaughterhouse-os résznél?:-)) Davidka, hol a végigjátszásod?:-)))
  • wizy
    #4514
    affrancbaaaaaaa........ holnap Fizika TZ..... pffffff, lehet tanulni egész nap, nem is Beyondozhatok:-(
  • Davidka
    #4513
    Én itt vagyok, de sztem most elmegyek, mert fáratt vagyok és holnap nem lesz túl jó napom, úyhogy lelkiekben fel kell készülnöm :(
  • Menyus489
    Szüli
    #4512
    Beleolvastam egy picit a végigjátszásba, eddig ok, csak nekem már megadatott az, hogy már tudom mit kell tenni :))

    Most elmegyek csinálni ezt azt, ha senki nem lesz itt, akkor jó éjt!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #4511
    Na hogy azért szóljak valamit a hétvégén, itt vagyok!! Ezen a hétvégén nem tartózkódtam otthon emiatt írni sem tudtam :( és úgy látom ti sem erőltettétek meg nagyon magatokat :)))

    Most kábé nekem is annyi időm és kedvem van irogatni, mint nektek rajzolni :))) Ha kész vagytok a rajzokkal, megkapjátok a megérdemelt jutalmat :)))

    Davidka: Majd elolvasom és átfésülöm a vjátszást és elindítom a dícséret vagy a kritikaözönt :)))

    CarajoEsp: Hol voltál síelni? Tényleg olyan jó volt? :))

  • CarajoEsp
    #4510
    Huhh. Nagyon jókat síeltem. Most épp hallgattam a zenéket és rájöttem ,hogy sírni tudnék(pedig nem szoktam) mikor a főellenfél utáni számoit hallgatom:D
  • zsea
    #4509
    megvártunk téged :))
  • CarajoEsp
    #4508
    Nah visszatértem. Nagyon jót sieltem. Kevés az új üzenet. Mindössze ennyi 6 nap alatt?
  • wizy
    #4507
    nagy unalom van
    na de majd nemsoká elkezdem a rajzot:-)
  • Davidka
    #4506
    Igen, a lézer átugrás engem is idegesített :)
  • wizy
    #4505
    wow, már harmadik? :-))) én épp most mentem be a slaughterhouse-ba; rohadtsokat kinlodtam a versennyel, de végül megnyertem, meg aztán a lézeren való átugrással.... egyszerűen nem ment! de már okés:-)))
  • Davidka
    #4504
    Már megin megy a pangás.... Különben én most így harmadik végigvivésnél egy csomó titkos helyre bejutottam :)