5583
  • Seth
    #4583
    Öööö, mikor is kell piros pontokra lövöldözni? Nem emlékszek ilyesmire
  • ewuk
    #4582
    engem azért egy picit idegesít a menü kezelése.nagyon konzolos.
  • Rusy
    #4581
    Igen a fényképezőgép, meg a hajós jelenetek a versenyek, meg a végén mikor piros pontokra kell lövöldözni az űrhajón, egy kis pluszt adnak, engem nem is érdekelt a harc néha levertem egy két szörnyet, de ebbe a csodálatos világba nagyon jó bolyongani, az acuda bár valami fantasztikus hely, fantasztikus zenével, nagyon eltalált
  • Rusy
    #4580
    ja bocs rosszul fogalmaztam
  • ewuk
    #4579
    a j kimaradt
  • ewuk
    #4578
    még nem átszottam ki azt ott tartok hogy kiszabadítottam a duplaH-t. innen még sok van? (remélem igen:)
  • wizy
    #4577
    engem néha a kameranézet idegesitett nagyon! a kezeléssel nem volt gond
  • ewuk
    #4576
    sztem ebbe a játékban a legjobb a tömegpusztító fegyverek helyett (elsősorban) egy fényképezőgéped van és nem kell észnélkül gyilkolni minden szembejövő embert.na meg az az elképzeltvilág hát az télleg nagyon jó.a történet is.a szereplők is.egyszóval ez egy igen jó játék.az írányítás az néhol tényleg idegesítő.bár ez szubjektív:) de szerintem nem vagyok ezzel egyedül:)
  • Rusy
    #4575
    Jaja bár szerintem a grafikával nincsen baj meg semmivel, történet is jó, hát egy picit az irányítás néha felidegelt, de nem volt veszélyes, nem úgy mint a legacy of kain, az is egy jó game de olyan az irányítás hogy a fejemet verem a falba, itt egy nagyonpicit volt néha rossz, erre mondják majdnem tökéletes 98%
  • CarajoEsp
    #4574
    Hát ez tipikusan az a játék ahol ,ha bármilyen grafikai újdonságot visznek bele elrontják az egszet.
  • Rusy
    #4573
    Ja bár engem az se érdekelne ha semmi újjítás nem lenne, meg nem változtatnának semmit, talán egy kicsit az irányításán, mer az néhol elég szar volt, ugye konzol betegség...
  • Davidka
    #4572
    Nahát, zsea már majdnem 1 hete nem írt! Mi van vele, tuggya vki?
  • Davidka
    #4571
    Hát igen :) Reméljük a folytaást is jól eltalálja :)
  • Rusy
    #4570
    Na írok már én is...
    Megint végignyomtam, hát nemtok betelni vele, nemtom ki találta ki ezt a világot, de nagyon beletrafált...
  • wizy
    #4569
    ja, nemrég értem haza. Haverok végig azon röhögtek, hogy milyen átszellemülten nézem a filmet:-)))
  • Davidka
    #4568
    Vége a mozinak? :)
  • wizy
    #4567
    jaja, meg mi is ezt a játékot:-)))
  • Davidka
    #4566
    Mert Ő megérdemli :)
  • CarajoEsp
    #4565
    Gyerekek. Ez a játék olyan ami meg fog élni annyi hsz-t mint Battlefield ,mert megérdemli. Erre majd rájönnek az emberek. Most mindenki szünetelteti ,mert szeretné picit feledni ,hogy újult erővel csapjon le rá.
  • wizy
    #4564
    van egy jo és egy rossz hirem.
    rossz: nem leszek itt, igy nélkülem kell majd fenntartanotok a topicot az első oldalon
    jó: azért nem leszek, mert megyek a moziba:-))))
  • wizy
    #4563
    mármint azért:-)
  • wizy
    #4562
    jaja, azlrt kell fenntartanim, és addig nem hal el, (sőt még az után sem) mig valaki azt nem mondja: UP......
  • Adri
    #4561
    Talán azért mert még másokat érdekel ez a téma!
  • JustIce
    #4560
    ja tenyleg kihalna, ha egyesek nem irogatnanak bele!:P
  • Adri
    #4559
    Nem vagy egyedűl!
  • Menyus489
    Szüli
    #4558
    bocsánat. Nem az kéne, hogy egyedül, hanem, hogy nem egyedül!! :))) (mint pl. most én :)))
  • Menyus489
    Szüli
    #4557
    Jó reggelt! van itt valaki?
    Ne temesd a topicot, ezerszer jobb álapotban van, mint az én régi gépem! :)) Csak az kéne, hogy egyedül beszéljünk. :))
  • Seth
    #4556
    Na úgyérzem, hogy kifutotta magát a topic. Nyugodjon békében
  • Davidka
    #4555
    Hello :)
  • Menyus489
    Szüli
    #4554
    Mivel látom nincs itt senki, lefekszem, holnap elég szivacs napom lesz. Úgyhogy jó éjszakát mindenkinek!
  • Menyus489
    Szüli
    #4553
    Nálam is ez volt, azt hittem apám tiltotta le, mert túl sokat vagyok itt :)))
  • wizy
    #4552
    jah, az már más:-))) "összeesküvés elmélet" a net és ellened:-))
  • Davidka
    #4551
    Igen, azóta azt is észrevettem, de különben netem sem volt kb 5-ig... Apám biztos kikapcsolta...
  • Seth
    #4550
    nálam is ez volt :)
  • wizy
    #4549
    az sg oldal szállt el? az nekem nem jött be vagy egy óráig, nemtom mi lelte; azt irta ki, hogy le van tiltva.... de most már happy:-))
  • robotnyk
    #4548
    nem az interneteddel, az sg-vel
  • Davidka
    #4547
    Csak az utolsó tesi, fociznánk :(
    (Bocs hogy most válaszoltam volt vmi az internettel...)
  • wizy
    #4546
    mindenki megy valahova?? uristen:-))) én utálok ilyen izékre járni, nem is szoktam:-) legalább elmarad egy-két órád?
  • Davidka
    #4545
    Ciao! Én holnap megyek a fővárosi népdalversenyre :D
  • wizy
    #4544
    hajrá:-)