5583
  • Davidka
    #4703
    Hát ja, télleg, ki hogy áll az új fejléccel, meg a rajzzal, amit Menyus kért?
  • zsea
    #4702
    még mindig remek game :))) tényleg sokat offolunk :)
  • Davidka
    #4701
    Őőőőő, ümm, szóval, milyen is a BGE mostanában? :)
  • Davidka
    #4700
    A XIII-ra úgy készülj, hogy a vége nem lesz kielégítő!
  • zaki
    #4699
    milyen topic ez cset? agyam eldurran, mindenről szó van, csak a játékról nem.
  • zsea
    #4698
    (apropó nem láttátok valahol a Broken S. első két részét?? :) )
  • zsea
    #4697
    az én digitálisomhoz is volt progi mellékelve...

    most töltöm a XIII -et :) + elővettem egy régi Tomb Raidert(3-at)
  • zsea
    #4696
    a HDC-n még fennt van.. ha kell küldök kódot...(bár most sok kód kering :) )
  • wizy
    #4695
    ok, akkor még nézelődöm:-)
  • Davidka
    #4694
    Én a Chicagoval már kb. 2 hete jáccom, nekem nagyon bejött!!! Nem sok játék volt, amivel ennyit elsórakoztam, megfogott (nagy Mafia fan is vagyok :)) A Pokoli szomszédok 2 teccik? Nekem nagyon nem jött be, elvesztette a hangulatát sztem.
  • Menyus489
    Szüli
    #4693
    Nem adtak hozzá cd-t és programokat? A milyénkhez adtak, úgyhogy nemtudom a Windowsban van-e beépítve valamilyen ilyen program, azt tudom mondani, hogy próbálkozz és nézz kötül a gépen.
  • Menyus489
    Szüli
    #4692
    Jó estét! Úgylátom találtatok egy témát (bár igaz nem sok köze a bgae-hez :))) és ezt nem hagyhatom szó nélkül! Előszőr is megkérdezetném, hogy honnan tudnám letölteni a Broken Sword 3-at. Ahol én néztem ott nincs, de nagyon érdekel, mert most nagyon ráéreztem a kalandjátékokra (Tegnap vittem végig két nap alatt a Runawayt), és a bs1 is a kedvencem volt. Szóval, ha valaki tudja, honnan, akkor azt nagyon megköszönöm (ha nem, megkérdezem a BS3 topicban).
    Én most éppen sok játékkal játszom, pl Monster Garage, Pokoli szomszédok 2, Railroad tycoon3, Nba 2004, Gothic 2, hogy csak néhányat említsek, úgyhogy most nem fogok unatkozni egy darabig. Továbbá ez a Chicago is rajtra kész, csak azért előtte megkérdeznélek Davidka jó játék-e és hogy érdemes-e vele sok időt eltölteni?

    Röviden ennyi :))
  • wizy
    #4691
    OFF lesz, de muszáj megkérdeznem: van nekem itthon egy digitális-fényképezőm, és szeretnék róla feltölteni képeket. Na mármost, a képeket már lefényképeztem, és a gépet rácsatlakoztattam a gépre.... hol lehet megnézni a képeket??
  • zsea
    #4690
    a broken swordos topicban is kb 12 órát írnak...
  • zsea
    #4689
    nem eléggé... :)
    nem tudok most konkrét időt adni mivel már mindent tudtam, hogy hogy kell megcsinálni (ha a játék mentésnél a játék időt írja ki akkor 6 óra volt most... régebben kb 12-13-ra emlékszem, de nem biztos)
  • Seth
    #4688
    Milyen hosszú a Broken Sword 3?Most akarok nekiállni.
  • zsea
    #4687
    az öcsém sokat játszott vele :)
    én most fejeztem be újra a broken sword hármat :)) most sokkal jobban tetszett mint először... csak most azt nem tudm mivel játszak
  • Davidka
    #4686
    Hát pár képet már nézegettem és nagyon jól néz ki! Majd még keresgélek 1-2 infot.
  • CarajoEsp
    #4685
    hát érdemes megnézni. Keress rá a forumok közt és kisit olvasgasd át. Ha érdekel egy elég nagy szabadsággal megáldott játék akkor neked való
  • Davidka
    #4684
    Igen? elkezdett érdekelni!
  • CarajoEsp
    #4683
    Én nekem Freelnacer van fent. Aki nem idegenkedik az ürhajó arcadektől annak nagyon bejöhet.
  • wizy
    #4682
    én meg a Civ3-mal játszok nagyba:-))
  • Davidka
    #4681
    Jah, ez igaz (én se jáccottam vele régóta, most inkább a Chicago 1930, mge a Jack the Ripper megy a gépen :)))
  • CarajoEsp
    #4680
    Hát nagyon remélem ,hogy igen. És mindt mondtam én speciel épp felejtem(nagyon hosszú idő) mert akkor jobban üt másodszorra.
  • Davidka
    #4679
    Már nem nagyon jáccanak az emberkék ezzel a játékkal :(
  • zsea
    #4678
    az ott van a belugga melletti asztalon...
  • papasz
    #4677
    koszi, de megint baj van. Hol a masik ugymond repules stabilizator. Mamagoonal az egyik, de a masik m otorba is kell egy.
  • CarajoEsp
    #4676
    Az egyik kód a cipőn van amit az alagsorban? kell beírni. A másikat fent ,de azt ugye alapból beírja és rögtön megvan mindekét kód.
  • papasz
    #4675
    Emberek baj van! Elakadtam a repulo Beluga herkentyu keresesenel. Megkaptam az egyik kodot a rofi cipojen beirtam elfogadta, de semmi. Beirtam ugyanott a hangarban a masik kodot is, de az nem jo. Na most vagy mas kod kell vagy mashova kell beirni vagy valami, de kernek egy kis segitseget. Elore is koszonom.
  • CarajoEsp
    #4674
    Jajajaj. Nemhogy eltünjön a topicot.
  • zsea
    #4673
    pedig CarajoEsp hamarabb kiszedte mint én :))

    akkor hétvégéig meg kell tanulnom, hogy kell dc-ről tölteni :)))
  • ewuk
    #4672
    az jó lenne már régóta kerstem a zenéjét:)hála neked
  • wizy
    #4671
    neked is? akkor bocs, nem tudtam, én csak zseát tudtam:-)
  • CarajoEsp
    #4670
    Nekem is megvan.
    Ha hétvégén ráértek kereshetünk egy kisebb DC-s Hubot és ott mindenki letöltheti rólam.
  • wizy
    #4669
    hát szerintem zsea az, aki nagyon tudja, mivel nemrég ő is leszedett egy csomo zenét:-))
  • dervis_
    #4668
    Helló!

    A ruhás dolgot azért kicsit sajnálom, bár a játékban lévő Jade szerintem a legjobb, de azért jópofa lett volna ha más ruhában is lehet nyomulni...

    A kecskével beszéltem, de úgy emlékszem, csak a családjáról sirdogált, meg elmondta, hogy elege van az IRIS-ből...
    Az Akuda bárban lévő lemez viszont nagyon érdekelne...
    Hogy lehet a kódhoz hozzájutni?

    Ami viszont nagyon elszomorít, hogy nem tudok hozzájutni a játék zenéihez, ami szvsz egyszerüen fantasztikusak! Igaz ez a jelző az egész játékra ráillik. Pedig nem nagyon szoktam dicsérni semmit, de a BGAE-től eldobtam az agyam. Látványos, hangulatos(!) és nem az agyatlan hentelésen van a hangsúly. A békés lehetőségek (fényképezés, varsenyek) kellemes szinfoltjai a játéknak és még a harc is jópofa. Mindegy nem dicsérem, nagyon jól tudjátok miről beszélek.
    Mielött elfelejtem a nagy áradozásban: nem tudjátok, honnan juthatnék hozzá a zenékhez?
  • Davidka
    #4667
    Még nem :) De ez bocsánatos bűn :)
  • zsea
    #4666
    szia :)

    (most eszembe jutott a végigjátszásod :)) mondtam már, hogy lusta vagyok? )
  • Davidka
    #4665
    Ah, szia zsea :)
  • zsea
    #4664
    én is nagyon köszönöm :)